Znaczenie aktywności na świeżym powietrzu dla osób z ADHD i otyłości

Wcześnie do łóżka i wcześnie na wzrost sprawia, że ​​człowiek zdrowy, bogaty i mądry i zdrowie to bogactwo, kilka przysłów uczy się dzieci w szkole. Te przysłowia często iść przez jedno ucho i na zewnątrz przez inne, w większości dzieci. Nie tylko dzieci, ale wiele razy, nawet rodzice nie dają wagę do gry na świeżym powietrzu.

Ledwo zobaczyć dzieci bawiące się na zewnątrz, prawda? Dawno minęły czasy, kiedy dzieci wrócą ze szkoły, złapać szybką przekąskę w domu, a potem biec poza grać. Dzieci urodzone w latach 1986-2000 uwielbiał grać na zewnątrz. Zważywszy, że dzieci urodzone w ostatniej dekadzie uwielbiają grać w gry wideo w domu i oglądać telewizję. Dlaczego sądzisz zabaw na wolnym powietrzu jest koniecznością dla swojego dziecka? Cóż, jestem tutaj, aby podkreślić korzyści z grania na świeżym powietrzu.

Odkryty zabaw wzmacnia dziecko nie tylko fizycznie, ale również poprzez mózg bardziej aktywne, co skutkuje dobrymi wynikami w nauce. To zwiększa moc pamięci i sprawia, że ​​dziecko czuje świeże. Dziecko uczyć także umiejętności społeczne (jak podzielić rzeczy / zabawki) i można łatwo poznać nowych przyjaciół.

Co najważniejsze, poprawia wytrzymałość, jak również. Odkryty zabaw jest również ważnym aspektem w zwiększaniu zdolności motorycznych brutto, umiejętności poznawcze, logicznego myślenia i tak dalej. Stąd rodzice mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy, pozwalając dzieciom bawić się na zewnątrz, zamiast wysyłania ich do różnych klas, co jest zbędne.

Pot jest korzystne, ponieważ eliminuje toksyny z organizmu. Jedna wskazówka jest zapewnienie dziecku pozostaje nawilżona. Dyscyplina automatycznie wchodzą w miejsce, gdy dziecko bawi się na zewnątrz, przez wdychanie świeżego powietrza. Pierwsze w tym także rutyna sprawia się, że dziecko jest zmęczone po grze i je i śpi wcześnie.

Wielu rodziców ma swoje dzieci do psychiatry, ponieważ ich dziecko jest nadpobudliwe jeden młody i ma ADHD (deficytu uwagi / nadpobudliwości) .Powierzchnia odpowiedź jest dziecko ma zbyt dużo energii w organizmie. Stąd, jeśli pozwolić dziecku bawić się na zewnątrz, cała energia zostanie wykorzystana w sposób konstruktywny. Tak, pozwala grać na świeżym powietrzu zachęcają do zapobiegania otyłości i promocji zdrowia psychicznego i fizycznego, w celu dzieci w dzisiejszych czasach stać najzdrowszą wersję siebie, gdy dorosną.