Zdrowe przekąski, które należy zachować w biurze tabeli

Jednym z najważniejszych elementów życia zdrowego i pełnego życia jest jedzenie zdrowe. Kiedy jesz zdrowe, zaleca się, że masz trzy duże posiłki dziennie, a także dwie mniejsze przekąski. Znaczenie jeść pięć razy dziennie, nie można lekceważyć, gdyż drastycznie zwiększa tempo przemiany materii, która pomaga organizmowi pozbyć i zachować energię, palić niezdrowy tłuszcz i poprawy zdrowia serca. Najtrudniejsza część diety pięciu posiłku jest znalezienie zdrowy sposób na przekąskę. Aby to zrobić, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzy i dietetyka, aby zobaczyć, co trzeba specjalnie dla organizmu.

Zdrowe Biuro Przekąski, że będzie na pewno miłość

Kiedy zbliża się z przekąsek do swojej diety, ważne jest, aby pamiętać, że nie zawsze może być w domu lub mieć dostęp do najzdrowszych przekąsek. To dlatego większość ludzi, którzy pracują przekąskę w bardzo niezdrowy sposób. Istnieje jednak rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują zdrowych biuro przekąska pomysły, aby poprawić swoje zdrowie. Oto dwadzieścia zdrowe przekąski, które można zachować przy sobie przez cały czas w swoich szufladach biurowych.

1. Migdały

Uważany za najlepszy zdrowe wieczorem przekąski w biurze, migdały są pełne zdrowych wielonienasyconych tłuszczów, minerałów, takich jak wapń, żelazo i magnez i witaminę B6. Jest to doskonała przekąska, aby utrzymać swoją energię w górę, podczas gdy dzień wiatry w dół, ponieważ jest mało kalorii i pomaga absorbować cholesterol też. Jedzenie garść migdałów o około 3 po południu zapewni masz energię i równowagę żywieniową w kierunku tylnego końca dnia pracy, a jednocześnie walcząc pewne warunki zdrowotne, takie jak niedokrwistość.

2. Pistacje

Słonym rozkosz, to nakrętka bliskowschodnia jest uważana za jedną z najzdrowszych dostępnych w dzisiejszym świecie przekąsek. Jest bogate w potas, są doskonałym źródłem błonnika i może również daje niezbędną sól organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie. Jest także doskonałym źródłem zdrowych tłuszczów. Należy uważać, aby nie jeść zbyt wiele pistacje chociaż, ponieważ mogą one mieć wpływ na ciśnienie tętnicze krwi negatywnie z powodu przedawkowania sodu. Idealnie, można jeść 5-12 pistacje każdego wieczora, aby zrównoważyć swoją dietę bez dodawania zbyt wiele kalorii.

3. Suszone Nasiona słonecznika

Suszone nasiona słonecznika są doskonałym i pożywne przekąski, aby w dowolnym momencie dnia. Są one bogate w żelazo i magnez, mają małe ilości wapnia i są doskonałym źródłem witaminy B-6. Zawierają one również potasu. Najlepsze strony o suszonych nasion słonecznika jest nie zepsuć bardzo szybko, dzięki czemu można przechowywać je w szufladach biurowych przez kilka dni lub nawet kilka tygodni.

4. Banany

Bardzo niewielu przekąski są tak zdrowe, pod koniec dnia jak banan, jest doskonałym źródłem błonnika i jest bogata w potas. Najlepszą częścią banana jest to, że pomaga utrzymać zdrowy przewód pokarmowy zbyt. Dodatkowo banany stanowią dobre źródło witamin B-6 i C, przy czym ten ostatni zachowuje grypy w zatoce.

5. Rodzynki

Rodzynki są nie tylko smaczne, ale również dobre dla organizmu. Są tak dobre dla ciebie w tym, że lekarze zalecają kobietom w ciąży jeść je, aby pomóc im utrzymać poziom energii i zwalczania anemii. Rodzynki również wypełnić cię dość szybko, zachowując swoją licznik kalorii dość niska. Pamiętaj, aby nie jeść więcej niż kilka z nich, choć są one bogate w glukozę.

6. Awokado

Awokado są w niektórych kulturach uważane za święte ze względu na ich ogromne korzyści. Są one bogate w błonnik, o niskiej zawartości kalorii. Krok po kroku, również źródłem witaminy B6 i C, potasu i zawierają niewielkie ilości żelaza, magnezu, wapnia i witaminy A. awokado są również dobrym źródłem zdrowe tłuszcze absorpcji cholesterolu, który pozwala zdrowia serca.

7. Masło orzechowe na Crackers

Świetna przekąska dla prawie każdej porze dnia, masło orzechowe spread krakersy może zaoferować dużo energii w drugiej połowie dnia pracy skupienia. W zależności od używanych krakersy, liczyć kalorii zmian. Masło orzechowe jest bogaty w potas, błonnik, zdrowe tłuszcze, żelaza, magnezu i witaminy B-6. Posiada również śladowe ilości wapnia i jest bardzo dobrym źródłem białka.

8. Słodkie chipsy

Słodkie ziemniaki są bardzo smaczne, jak frytki, szczególnie jeśli oni są pieczone. Krok po kroku, również bardzo zdrowe. Są dobrym źródłem białka, zdrowe tłuszcze, witaminy A i B-6, potasowych i mają małe ilości witaminy C, żelaza i magnezu.

9. Suszone wodorosty

Bogaty w witaminy K i B, cynku i żelaza, suszone wodorosty jest jednym z najsmaczniejszych przekąsek zdrowotnych można mieć w biurze. Nie łatwo zepsuć, są przepyszne i są pakowane zdrowych przeciwutleniaczy dla skóry. Uważaj, o ile jesz chociaż; przedawkowanie może szkodzić swoje funkcje tarczycy, ponieważ zawiera jod.

10. bary owsiane

Pieczenia płatki owsiane w barach jest to świetny sposób na przekąskę bogatą w złożone węglowodany, tłuszcze zdrowe i innych minerałów. Dodać kilka dodatków do niego jak suszonych owoców i miodu, a to staje się natychmiastowym przekąska żywności super, że każda dieta wymaga. Najlepsze jest to, że jesteś najedzony i trzyma pełny przez dłuższy czas, to również pochłania zły cholesterol i utrzymuje zdrowe serce.

11. Dark Chocolate

Wentylator ulubione, ciemna czekolada jest fenomenem na całym świecie. To jest dobre dla zdrowia serca, ma właściwości oczyszczające krew i jest bardzo mało kalorii i cukru. Upewnij się, że masz ograniczone porcje to jednak, jak to może również powodować zgaga i refluks. Najważniejszą rzeczą jest, aby pamiętać, że czekolada ciemniejszy tym lepiej dla serca, idealnie należy spożywać 75% gorzkiej czekolady, aby utrzymać poziom energii podczas bilansowania diety.

12. Marchew

Marchew są bogate w witaminy K, beta-karoten, potasowe i włókna. Zawierają one także dużo przeciwutleniaczy, które pomagają skórę i wzrok. Krok po kroku, znany jako jeden z najlepszych źródeł witaminy A w świecie, są również uważane za jedno z najlepszych warzyw korzeniowych dla organizmu. Utrzymanie marchewki w szufladzie biurowego dla przekąsek będzie upewnić się, że jesteś energiczny przez cały dzień w dietach o ograniczonej zawartości kalorii.

13. Jabłka

Mówiąc jabłko dziennie trzyma lekarza z dala jest bardzo prawdziwe. Jabłka są jednymi z najzdrowszych owoców na świecie; zawierają one duże ilości potasu są niskie na proste węglowodany i bogata w błonnik. Krok po kroku, również dobrym źródłem witaminy C, która utrzymuje grypy i przeziębienia w zatoce.

14. Tamarind Wklej na zbożu

Chleb żytni jest bardzo zdrowe ze względu na liczbę zdrowych ziaren zawiera, a kiedy jest zwieńczona pasty z tamaryndowca zamiast dżemu, masz kulinarne arcydzieło zapakowany o wartości odżywczej na przekąskę. Tamaryndowca reguluje ciśnienie krwi, obsługuje układ pokarmowy ze wstępną oraz probiotyki, poprawia funkcję nerek i ma właściwości antybiotycznych, zwalczania zakażeń.

15. rzodkiewką Chips

Te przysmaki są łatwe do wykonania – wystarczy pokroić na cienkie czerwone rzodkiewki okręgi, piec i doprawić miodem. Są one idealne do przekąskę biurowych i są pakowane w składniki odżywcze, takie jak żelazo, potas, cynk, miedź, magnez, mangan i włókna. Oni są również dobrym źródłem przeciwutleniacze i witaminy E, B-6, i K.

16. Oliwki

Oliwki są doskonałą przekąskę na tydzień naprzód w pracy, ponieważ są one pakowane ze zdrowych przeciwutleniaczy. Oliwki, znane są również pomóc zdrowia serca, zapobiegają rakowi, poprawy zdrowia kości i pomóc przewodzie pokarmowym. Jeść tylko garstkę chociaż jako zbyt wiele oliwek może powodować problemy z trawieniem.

17. Ogórek

A must-have przekąskę w biurze, ogórki są nie tylko doskonałym źródłem odżywiania, ale również zachować Ci nawilżona przez cały dzień. Posiadanie ogórek wieczorem mogą korzystać ogromnie ciała. Krok po kroku, mnóstwo błonnika i mają właściwości bilansowania cukru we krwi. Zawierają one również ogromne ilości witamin i minerałów.

18. Kale wióry

Pieczone jarmuż pozostawia działają jako chipy, które trwają bardzo długo i mogą być spożywane codziennie w biurze. Są smaczne i również zawierają duże ilości niezbędnych minerałów, takich jak błonnik i żelazo. Krok po kroku, dobrym źródłem witaminy K i C

19. Orzechy

Orzechy uczynić doskonałą przekąskę wieczorem po ciężkim dniu pracy. Są one bogate w antyutleniacze, kwasy tłuszczowe omega-3, prebiotyków i probiotyków. Pomagają także utrzymać zdrowie serca i zmniejszyć stan zapalny.

20. Śliwki

Być to suszone lub świeże, suszone śliwki są idealne na biuro przekąsek. Oni pomagają organizmowi zachować zdrowie jelit i dobre trawienie. Pomagają one również walczyć zaparcia i są bogate w potas, różnych witamin i żelaza. Śliwki również pomoc w równoważenia ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi i pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Zdrowe przekąski mogą pomóc poprawić ogólny stan zdrowia, ale zaleca się, że przekąski być częścią ogólnej diety, który jest nadzorowany przez dietetyka i jest obsługiwany przez regularne ćwiczenia. Zawierać wystarczającą ilość snu, aby upewnić się uzyskać jak najwięcej korzyści z tych przekąsek. Przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem.