Zdrowe orzechy i nasiona należy jeść codziennie

Orzechy i nasiona są bardzo zdrowe i większość z nas nie jedzą wystarczająco dużo z nich. Są one doskonałym naturalnym źródłem witamin, minerałów, białka, tłuszczu i błonnika. Jadłem ton orzechów i nasion jako część mojego przeciwnowotworowej diecie od stycznia 2004 roku i myślę, że powinieneś też.

Zależnie od którego lista czytasz, numer jeden najzdrowsze nakrętka jest albo migdałów lub orzechów włoskich, ale nie ma sposobu, aby naprawdę ich rangi. Najzdrowsze orzechów jest jednym ze składników odżywczych organizm potrzebuje najbardziej w danym dniu. Oczywiście nikt nie wie, jaki to jest. Tak więc najlepszą strategią jest jeść różnorodne.

Oto top najzdrowsze orzechów:

Migdały mieć tyle wapnia, jak mleko i zawierają magnez, witamina E, selen i wiele włókien. Mogą obniżyć poziom cholesterolu i pomaga zapobiegać nowotworom.

Orzechy włoskie są bardzo dobre dla serca i mózgu, i zawierają kwas elagowy raka walki przeciwutleniacz.

Pekan mieć ton witamin i składników mineralnych, takich jak witamina E i A, kwas foliowy, wapń, magnez, miedź, fosfor, potas, magnez, witaminy z grupy B, i cynku. I pomagają obniżyć poziom cholesterolu.

Orzechów brazylijskich są dobrym źródłem białka, miedź, niacynę, magnez, błonnik, witamina E, a źródłem selenu.

Cedr Nakrętki / sosnowe mają witaminy A, B, D, E, P i zawierają 70% wymaganych aminokwasów organizmu.

Nerkowca są bogate w składniki mineralne, takie jak miedź, magnez, cynk, żelazo i biotyny. W rzeczywistości są one nakrętka o niskiej zawartości tłuszczu, a jak oliwa z oliwek, mają wysokie stężenie kwasu oleinowego, który jest dobry dla serca. Według dr Andrew Saula, jedna duża garść nerkowca zapewnia jeden do dwóch tysięcy miligramów tryptofanu, który rywalizuje recepta przeciwdepresyjne Prozac.

Uwaga: Orzechy nerkowca nie są zalecane dla chorych na raka z powodu potencjalnych poziomów grzyba

Oto top najzdrowsze nasiona:

Nasiona lnu są zdecydowanie na szczycie mojej listy. Dwie łyżki siemienia lnianego ziemi dziennie jest idealny i łatwo dodać do płatków owsianych lub koktajli. Barleans tłoczony na zimno olej organiczny lniane jest najlepszym źródłem macierzystych kwasów omega-3 (lepszy niż olej z ryb) oraz lignany, Super przeciwutleniaczy, które pomagają walczyć z rakiem. Zawiera także dużo błonnika i może zmniejszyć ryzyko chorób serca, udaru mózgu i cukrzycy.

Nasiona Chia są niezwykle zdrowe nasiona bogate w kwasy omega-3, oleje, białka, antyutleniacze, wapń i błonnik.

Nasiona konopi są sprawdzonym pożywienie o właściwościach profilaktycznych raka i choroby serca. Mają one wysoką zawartość białka i włókna z kwasami tłuszczowymi omega-3 i zrównoważony 6.

Nasiona słonecznika również pomóc w zapobieganiu chorobom serca i raka z fitochemiczne, kwasu foliowego, witaminy E, selenu i miedzi.

Nasiona dyni są dobre dla układu odpornościowego z mnóstwem przeciwutleniaczy (karotenoidy), kwasy tłuszczowe omega-3 i cynku.

Nasiona sezamu są dobrym źródłem wapnia, magnezu, cynku, żelaza, włókna B1 i fosforu. Mogą obniżać ciśnienie krwi i chroni przed uszkodzeniem wątroby. Nasiona sezamu są również związane z zapobieganiem wielu chorób, takich jak zapalenie stawów, astma, bóle głowy, migrena, menopauzy, osteoporozy, a nawet mogą zmniejszyć objawy PMS.

Tahini to pasta z nasion sezamu, że ziemia jest popularnym składnikiem potraw Bliskiego Wschodu jemy, jak hummus.

Wreszcie Morela nasiona (aka pestek moreli) , nasiona Apple oraz inne nasiona gorzkie owoce zawierają witaminę B17 Amigdalina aka która ma niezwykle silne właściwości antynowotworowe. Istnieje wiele przypadków ludzi, którzy ich utwardzonych raka z pestek moreli sam! Farmaceutyczna letril, który jest skoncentrowany forma Amigdalina, zostały wykorzystane w klinikach raka poza USA ponad 50 lat. Poświęciłem całe stanowisko w Apricot Jądra tutaj.

Czy Nut To Eat

Orzeszki ziemne nie liczą, bo są technicznie rośliny strączkowe (fasola). Orzeszki mogą zawierać rakotwórcze formy nazwie aflatoksyny i są znani jako jedna z wielu roślin pestycydy zanieczyszczony. Jeśli jeść orzeszki ziemne, prażone orzeszki ziemne lub organiczne masło orzechowe to najbezpieczniej. Wolę jeść masło orzechowe organiczne, takie jak masło migdałowe, masło z nasion słonecznika i masła orzechowego.

Objąć swoje wewnętrzne Hippie

Chciałbym, aby przejść do sekcji luzem Whole Foods (gdzie duże pojemniki plastikowe nakrętki są) i kupić kilka funtów ekologicznych nasion i orzechów . Biorę je do domu i wymieszać je wszystkie razem w moim Super Trail Mix. Je jeść prosto z worka, rzucać niektóre w misce dla rodziny, lub wrzucić smoothie, do owsianki lub na sałatkę. Tak czy inaczej, kilka garści moim Super Trail Mix codziennie będzie kołysać swoje ciało z super składników odżywczych. Więc idź naprzód i objąć swoją wewnętrzną hippie, rzucać na parze Birkenstocks ze skarpetek, Dowse się w paczuli i załadować na jakiś mix szlaku. Lubię trzymać miskę się dla każdego na przekąskę w domu, a pojemnik Tupperware w samochodzie na przekąskę gdy jestem gdzieś.

Nie kupuję smażone, solone, miód oszklone, kandyzowane lub jakiekolwiek inne specjalne nakrętki smak. Smażenia nakrętki konwersji tłuszczów w postaci niezdrowej i większość zaprawy są wykonane ze sztucznych aromatów, środków chemicznych i konserwanty zawierają MSG i o wysokiej zawartości sodu. Organiczne surowe lub prażone orzechy są w porządku.

Jeśli chcesz, aby zmaksymalizować odżywczych można uzyskać z orzechami, można moczyć je w wodzie destylowanej lub oczyszczonej wodzie przez noc. To pomaga neutralizować inhibitory enzymów, które mogą mieć wpływ na proces trawienia i wchłaniania składników odżywczych w nasionach i nakrętek. Może ona również pomóc zmniejszyć ilość pestycydów na nich, jeśli nie są one produkowane metodami ekologicznymi.

Proste moczenie Kierunki:

Place 4 filiżanek orzechów w misce z wystarczającą ilością wody destylowanej do pokrycia nakrętki całkowicie. Dodaj łyżkę soli morskiej celtyckiej. Pomaga to inhibitory enzymów neutralizacji. Różne nasiona i orzechy mają różne czasy zanurzenia, ale najłatwiej zasada do zapamiętania jest to, aby pozwolić im moczyć 7 godzin (przez noc). Ci wiele lub nie lubi smaku rozmoczony orzechów, więc trzeba będzie odwodnić je w odwadniacza lub piekarniku przez 12-24 godzin. Jeśli zrobisz to w piekarniku, utrzymać temperaturę poniżej 150 stopni i przesunąć je na patelni około sporadycznie. Każdy piekarnik jest inny, więc może to zająć trochę doświadczenia, aby uzyskać idealny czas schnięcia zorientowali się. A ponieważ jest to w istocie proces 24 godzin warto zrobić kilka dużych porcji na raz. Następnie porównanie smaku nasączone i suszone orzechy porównaniu non nasączone nakrętek. Możesz być zaskoczony, aby znaleźć smakują lepiej, w zależności od Twojego gustu i nakrętki.

Jeden wyjątek: Orzechy nerkowca należy moczyć 6 godzin lub mniej i muszą wyschnąć szybko na 200-250 stopni lub mogą dostać odjazdowe.

Excalibur Dehydrator jest odwadniacz, że większość guru zdrowia użyciu i polecam.

Oto lista zakupów można kopiować, wklejać i wydrukować:

Migdały
Orzechy
pekan
Orzechy brazylijskie
Cedar Orzechy
Orzechy nerkowca
Nasiona słonecznika
Nasiona dyni
migdały, nerkowca lub Sunflower Seed Butter
tahini

Reszta nasion wspominałem nie działają bardzo dobrze wymieszać śladu, ponieważ są one zbyt małe, a wszystko kończy się na dnie. Jeden z moich ulubionych barów z przekąskami jest Nutiva konopny Bar . Wykonana jest z konopi, lnu organicznej, słonecznika, pestki dyni i słodzone miodem. Jest to bardzo smaczny sposób, aby uzyskać pewne bardzo zdrowe nasiona w diecie. Mają też Len & Raisin bar, i len, konopie & Chocolate Bar .