Zdroje Probiotika a zdravotní přínosy užívání probiotik během kojení

Kojení je vše, co dítě potřebuje. Potravin a nutriční hodnotu, že dítě potřebuje jsou splněny skvěle při kojení, který také pomáhá při vytváření silnější pouto mezi matkou a dítětem. Ačkoli že nutriční hodnota v mléce by mohla být podpořena lepší pomocí dalších prvků. Zcela nedávno, mnoho lékařů a lidé začali realizovat výhody probiotik a byly zajímalo, jestli jsou správné uložení pro kojící matky, taky.

Co je probiotikum?

Jakýkoli odkaz na bakterie v těle není jednoduše význam pro onemocnění nebo infekci. Existují tuny bakterií a mikrobů přítomných v různých části těla, která hraje důležitou roli v udržování nás zdravé. Naše střevo samo o sobě obsahuje velké množství těch, které pomáhají podporovat trávení, taky. Současné volby životního stylu a potravin vedly ke zničující snížení těchto bakterií, což způsobuje rozsáhlou přítomnost otázek týkajících trávení ve všem. Probiotika jsou nápravná opatření, které zásobuje naše tělo s těmito bakteriemi a pomáhají vychovávat jejich množství správným způsobem.

Je to bezpečné, aby se probiotika během kojení?

Pro těhotné ženy, aby se rozhodnou pro probiotika pro novorozence kojení by mohlo také znamenat, že se dostane na probiotika, taky. Ale je to bezpečná volba? Je to ve skutečnosti je.

Nejedná se o nepřirozený doplněk, který je umělý k tělu. Je to způsob, jak doplnit přítomnost zdravých bakterií, které je již přítomna uvnitř. Většina dětí má tyto v dobrém částky, protože jsou přítomny v mateřském mléce. U kojících matek konzumovat probiotika tak, že jejich vlastní bakterie jsou v dobrém množství, by neměly představovat žádné problémy.

Jak Babies Get Probiotika?

Zdravé bakterie uvnitř dítě začne dařit téměř okamžitě po jeho narození. ty primární mezi těmi jsou bifidobakterie a laktobacily. Když je dítě v děloze, mnoho probiotické bakterie jsou již předány k němu. Později, při přirozeném porodu, dítě přijde do styku s pochvy, kde se vyskytují velké množství zdravých bakterií. Ty najdou cestu do dítěte stejně, což je důvod, proč děti, které narozených vaginálně zdají být zdravější než ostatní děti. To je přesně důvod, proč lékaři doporučeno těhotné ženy proti umyjí vagíny čistících prostředků nebo chemikálií.

Jakmile je dodávka dokončena, druhá zdrojem probiotik pro děti je prostřednictvím mateřského mléka. Oligosacharidy jsou prebiotika, která napomáhá rozvoji existujících zdravých bakterií v dítěti. Tyto prvky jsou nestravitelné, a proto nakonec vytváří ochrannou bariéru pro střeva, což umožňuje růst bakterií ve velkém počtu. Tyto bakterie nevyhnutelně pomáhají vybudovat silný imunitní systém a zralé obranný mechanismus dítěte v raných fázích. Kojené děti skončí schopen bojovat proti infekcím docela lepší, kvůli tomuto přesný důvod.

Zdraví prospěšné účinky probiotik pro dítě a matku

Zde jsou některé ze zdravotních výhod probiotik jak pro dítě a vy.

1. Máma zůstane zdravý a chráněná

Přes všechnu krásu kolem něj, kojení vlastně zbavuje tělo matky mnoho živin, jak jsou přenášeny na dítě. To také poskytuje množství protilátek, které mohou snížit sílu imunitního systému matky. Konzumací probiotik, které působí jako vyztužení a přivést zpět imunity nezbytné, aby vás zdravé. Zajišťuje také, že váš metabolismus zůstane zjednodušeny a upraveny.

2. Dětský imunitní systém dostane nový impuls

Velká část imunity, že subjekt, poskytuje pochází ze střev. Probiotika spotřebované matkou dělat najít svou cestu do dítěti, jedné cestě nebo jiný. Existují přirozené protilátky, které jsou absorbovány dítě prostřednictvím mateřského mléka. Ale pokud jsou doplněny s probiotiky interně, imunitní systém rychle začne růst a dosažení stadia zralosti.

3. snížení frekvence refluxní

Specifickým typem probiotických bakterií Lactobacillus reuteri nazývá poskytuje jedinečnou výhodu. Studie ukázaly, že děti, kteří konzumují tyto bakterie vykazovaly menší známky trpí kyseliny refluxuje ve srovnání s ostatními dětmi. Přítomnost probiotik stimuluje proces trávení, snižuje riziko potravin je přítomna v žaludku na delší intervaly, a tak brání zpětnému toku.

4. Zlepšení Četnost stolice

Zácpa je onemocnění, které mnoho dětí trpí v prvních dnech. Někteří lidé stále ho mít v pozdějším věku, taky. Probiotika ukázaly výraznější zlepšení u dětí, které měly chronickou zácpu. Studie odhalila racionalizace střevních pohybů a lepší konzistenci v zádi, když byly probiotika spotřebovaný miminka.

5. Zabránění některých kožních onemocnění před výskytem

Jedním z nejčastějších problémů, které malé děti a novorozené děti čelí, je ekzém. Ale probiotika byli schopni čelit taky. Zahrnutím probiotika ve stravě matky, děti mají větší šanci zabránit jakémukoli ekzém výskytu alespoň pár let raného života.

6. snižuje riziko vyrážek a kvasinek z plen

Mnohokrát, vyrážky, které pozorujeme na dítě kvůli pleny jsou ve skutečnosti způsobené v důsledku kvasinkovou infekci. Tato kvasinka je již přítomna v zažívacím traktu dítěte a jeho dlouhodobá expozice vede k infekci. Probiotika nelze odstranit infekce, ale může zabránit tomu, aby z děje na prvním místě. Některé probiotika, které jsou bohaté na bakterie, jako je Lactobacillus acidophilus nebo Bifidobacterium jsou známé divy na kvasinkovou infekci. Co to udělat, je působit přímo na koncentrace kvasinek přítomné ve střevech a snižují jejich růst. Pokud antibiotika jsou již podávána po infekci, probiotika by neměl být podáván, dokud alespoň na pár hodin po léku.

7. zabránit vzniku koliky u kojenců

Poměrně značný počet dětí Zdá se, že trpí kolikou. To se obvykle stává, když dítě skončí brát spoustu vzduchu během kojení. To obvykle zmizí po prvních 24-30 týdnů, ale do té doby, to může způsobit trochu nepohodlí, a to především v důsledku přítomnosti střeva, která prochází zánět. Vše, co to potřebuje, je nějaký pomoc od přátelských bakterií, které mohou být poskytovány probiotik.

Ačkoli není tam žádný přesvědčivý důkaz, přesto mnohé studie ukázaly, že podávání probiotik ke zkrácení doby potřebné dítě stráví v pláč kvůli koliky bolesti, snížení počtu případů, kdy dítě zvrací, jakož i zvýšené množství stolice, vše ve srovnání s dětmi, které nejsou spravovány probiotik.

8. pomáhá zmírnit nepohodlí drozd

Jedná se o další infekce, která je způsobena kvasinkami. Primárně na ústa, afty u dětí lze nalézt na bradavky matky taky. Zdrojem je neznámý, ale antibiotika jsou považovány za možnou příčinu stejně. Pokud se neléčí včas, má tendenci zůstat po delší dobu a získat ještě více bolestivé v průběhu času. Konzumující probiotika mohou nejen zmírnit nepohodlí, ale může dokonce skončit léčbě stavu úplně.

9. Pomáhá při výrobě vitaminu B

Vitamin B je absolutní nutností pro malé dítě a matku, obojí. Probiotika jsou známy pro výrobu těchto vitaminů, které přímo ovlivňují metabolické aktivity a pomoci absorbovat potřebné živiny. Tyto vitaminy jsou také nezbytné k udržení hladiny železa neporušené, aby se zabránilo anémie zabránit, stejně jako udržovat zdravé tkáně pokožky a zároveň podporuje růst nervového systému.

10. All-Around Health Monitor a ochránce

Probiotika dělat vše od absorbují minerály pro tělo, odstranění toxinů, stimuluje trávení, snižuje záněty v různých orgánech a snižují pravděpodobnost onemocnění zabránit, posiluje imunitní reakci, a mnohem více. Poskytují ochranu 360 stupňů pro vyvíjející se dítě.

Probiotické potraviny bohaté na kojící matky

Chcete-li začlenit probiotika do jídelníčku i vy své dítě, zde jsou některé potraviny, které si můžete vyzkoušet.

1. podmáslí

Bílý jogurt kultivovány s bakteriemi mléčného kvašení je pro velký zdroj probiotik.

2. Probiotické Opevněný Milk

Acidophilus opevněné mléko je nejen sladké chuti, ale dává potřebné probiotika pro střeva taky.

3. Měkký sýr

Speciálně fermentovaná měkký sýr, jako je Gouda, držet probiotické bakterie naživu, dokud nedosáhnou ve střevech a prosperovat.

4. Kombucha Tea

Typ fermentovaný čaj, který byl poskytuje výhody pro mnoho let. Vyhnout, pokud trpíte Candida.

5. Kimchi

Preparát kysaného zelí, poskytuje probiotika spolu s tunou dalších živin.

6. Tempeh

Toto může být doslova tzv probiotikum bohaté alternativa pro tofu, které mohou být použity v různých receptech.

7. Pickles

Potřeboval další důvod, proč se ponořit do nakládané zeleniny? Přítomnost probiotik by mělo být dobře stojí za to pro vás.

8. Miso Soup

Vyrobený z fazolí, rýže a fermentovaných žito, tento probiotické polévka pomáhá zmírnit zažívací problémy stejně.

9. mikrořas

Spirulina a různé modrozelené řasy mohou najít svou cestu do vašeho těla od moře a dá vám probiotický podporu, kterou potřebujete.

10. Hořká čokoláda

Tady máš! To je důvod, proč tmavá čokoláda je tak populární mezi zdravotními fanatiky. Přítomnost probiotických bakterií je celý důvod, proč budete potřebovat.

11. Kyselé zelí

Nejen, že obsahuje probiotické bakterie, ale je to skvělá kombinace velkého množství vitamínů.

12. Kefír

Vyrobený z fermentovaných obilovin a kozího mléka, kefíru poskytuje imunitní podporu, stejně jako doplněk antioxidantů, taky.

13. Jogurt

Pokud všechno ostatní selže, levná a nejlepší volbou pro probiotik je to.

Udržet si dítě silný a pomáhá mu zůstaly pevné dopředu v životě je to, co počáteční stádia růstu dítěte jsou všichni kolem. Zahrnutím probiotika jako součást svého jídelníčku, můžete si zajistit, že si najdou cestu do vašeho malého dítěte a poskytnout mu sílu, kterou potřebuje, aby rychle růst a zdravý život.