Zdravé svačiny, které byste měli mít ve svém kancelářském stole

Jedním z nejdůležitějších částí žít zdravý a plnohodnotný život se jíst zdravě. Když budete jíst zdravě, je doporučeno, že máte tři velká jídla denně, stejně jako dva menší občerstvení. Důležitost jíst pětkrát denně nelze podceňovat, neboť výrazně zvyšuje rychlost metabolismu, který pomáhá vaše tělo získat a udržet energii, spálit nezdravé tuky a zlepšit srdeční zdraví. Nejtěžší část pět jídlo dieta je najít zdravý způsob, jak občerstvení. K tomu, že je nezbytné, aby jste konzultovat své lékaře a výživu, aby viděli, co je potřeba speciálně pro vaše tělo.

Zdravé Office Snacks, že si určitě zamilujete

Pokud jste přijít s občerstvení pro vaši dietu, je důležité si uvědomit, že nemusí být doma, nebo mít přístup k nejzdravější občerstvení. To je důvod, proč většina lidí, kteří pracují občerstvení ve velmi nezdravé způsobem. K dispozici je však řešením pro ty, kteří potřebují zdravé úřad občerstvení nápady přispět ke zlepšení jejich zdraví. Zde jsou dvacet zdravé svačiny, které můžete držet s vámi po celou dobu ve své kanceláři zásuvek.

1. Mandle

Považována za nejlepší zdravé večerní občerstvení v kanceláři, mandle jsou plné zdravých polynenasycených tuků, minerálů, jako je vápník, železo a hořčík a vitamin B6. To je perfektní občerstvení, aby se vaše energie nahoru, zatímco v den větry dolů, protože má nízký obsah kalorií a pomáhá absorbovat cholesterol taky. Jíst hrst mandlí asi 3pm vám zajistí energii a nutriční rovnováhy směrem k zadnímu konci svého pracovního dne a zároveň bojovat nějaké zdravotní podmínky, jako je anémie.

2. Pistácie

Slanou rozkoš, to middle-eastern matice je považována za jednu z nejzdravějších dnes k dispozici v celém světě občerstvení. Je bohatý na draslík, je velkým zdrojem vlákniny a může také dát potřebnou sůl vaše tělo potřebuje zůstat zdravý. To je také vynikajícím zdrojem zdravých tuků. Dávejte pozor, abyste jíst příliš mnoho pistácie i když, jak to může mít vliv na krevní tlak negativně kvůli předávkování sodíku. V ideálním případě můžete jíst 5-12 pistácie každý večer, aby pomohl vyvážit svůj jídelníček bez přidání příliš mnoho kalorií.

3. Sušené Semena

Sušená slunečnicová semínka jsou výborným a výživné svačinu mít v jakémkoli okamžiku dne. Jsou bohaté na železo a hořčík, mají malé množství vápníku a jsou výborným zdrojem vitaminu B-6. Obsahují také draslík. Nejlepší část o sušených slunečnicových semen je nemají zkazit velmi rychle, takže si můžete uložit do svých kancelářských zásuvek několik dní nebo dokonce několik týdnů.

4. Banány

Velmi málo občerstvení jsou zdravé ke konci svůj den jako banán, je velkým zdrojem vlákniny a je bohaté na draslík. Nejlepší část banánu je, že pomáhá udržet vaše zažívací trakt zdravé taky. Kromě toho, banány jsou dobrým zdrojem vitamínů B-6 a C, druhý z nich udržuje chřipky v šachu.

5. Rozinky

Rozinky jsou nejen chutné, ale jsou také skvělé pro tělo. Jsou tak dobré pro vás v tom, že lékaři doporučují těhotné ženy jíst, aby jim pomohla udržet své energetické hladiny nahoru a bojovat proti chudokrevnosti. Rozinky vás také zaplnit poměrně rychle a zároveň zachovat vaše počet kalorií poměrně nízká. Nezapomeňte jíst víc než hrstka z nich, i když, jak jsou bohaté na glukózu.

6. Avokádo

Avokádo jsou v některých kulturách považována za svatou kvůli jejich obrovské výhody. Jsou bohaté na vlákniny, nízký obsah kalorií. Oni jsou také dobrým zdrojem vitaminu B-6 a C, draslík a obsahují malé množství železa, hořčíku, vápníku a vitaminu A. Avokádo jsou také dobrým zdrojem zdravé tuky, které pohlcují cholesterolu, který pomáhá srdeční zdraví.

7. arašídové máslo na sušenky

Skvělá svačinka pro téměř kdykoliv během dne, arašídové máslo spread na sušenky můžeme nabídnout spoustu energie ve druhé polovině svého pracovního dne zaměřit. V závislosti na sušenky, které používáte, počítat kalorie změny. Arašídové máslo je bohaté na draslík, vlákniny, zdravé tuky, železa, hořčíku a vitaminu B-6. Má také stopové množství vápníku a je velmi dobrým zdrojem bílkovin.

8. Sladká Chips Bramborové

Sladké brambory jsou neuvěřitelně chutná jako čipy, a to zejména v případě oni jsou pečené. Oni jsou také neuvěřitelně zdravá. Jsou dobrým zdrojem bílkovin, zdravé tuky, vitamin A a B-6, draslíku a mají malé množství vitamínu C, železa a hořčíku.

9. sušených mořských řas

Bohaté na vitamíny K a B, zinku a železa, sušené mořské řasy, je jednou z nejchutnějších zdravotních občerstvení můžete mít v kanceláři. Nemají kazit snadné, je chutný a jsou plné zdravých antioxidantů na kůži. Pozor na to, kolik jíte ačkoli; předávkování by mohlo poškodit vaše funkce štítné žlázy, protože obsahuje jód.

10. Ovesné Bars

Pečení ovesné vločky do tyče je skvělý způsob, jak mít občerstvení bohaté na komplexní zdravých sacharidů, tuků a dalších minerálů. Přidejte některé zálivky na něj jako sušeným ovocem a medem a toto svačinu stane instant super jídlo, že každá dieta vyžaduje. Nejlepší na tom je, že tě zaplní a přináší vám plně za delší dobu, ale také absorbuje špatný cholesterol a udržuje srdce zdravé.

11. Hořká čokoláda

Fanouškovskou základnu, tmavá čokoláda je celosvětovým fenoménem. Je to skvělé pro srdeční zdraví, má vlastnosti čištění krve a je velmi málo kalorií a cukru. Ujistěte se, že máte omezené části to nicméně, jak to může také způsobit pálení žáhy a GERD. Nejdůležitější věc, kterou si uvědomit, je, že tmavší čokoláda, tím lépe je to pro vaše srdce, v ideálním případě byste měli konzumovat 75% hořké čokolády, aby se vaše energetické hladiny nahoru, zatímco vyrovnávání svůj jídelníček.

12. Mrkev

Mrkev jsou bohaté na vitamín K, beta-karotenu, draslíku a vlákniny. Oni také obsahují velké množství antioxidantů, které pomáhají pokožku a zrak. Oni známý jako jeden z nejlepších zdrojů vitamínu A na světě a je také považován za jeden z nejlepších kořenové zeleniny pro tělo. Udržet mrkev ve vaší kanceláři zásuvka pro občerstvení bude zajištěno, že jste energický po celý den na omezených kalorických stravy.

13. Jablka

Rčení jablko denně udrží lékaře pryč, je velmi pravdivý. Jablka jsou některé z nejzdravějších druhů ovoce na světě; které obsahují velké množství draslíku, jsou málo jednoduchých sacharidů a bohaté na vlákninu. Oni jsou také dobrým zdrojem vitamínu C, který udržuje chřipku a nachlazení v šachu.

14. Tamarind pasta na žitě

Žitný chléb je velmi zdravá vzhledem k počtu zdravých zrn, které obsahuje, a když to je zakončena tamarindovou pastou místo džemu, dostanete kulinářské dílo naplněné nutriční hodnotou pro svačinu. Tamarind reguluje krevní tlak, podporuje trávicí trakt s pre- a probiotik, zlepšuje funkci ledvin a má antibiotické vlastnosti, které v boji proti infekcím.

15. Red ředkvičky Chips

Tyto pochoutky jsou snadné, aby se – prostě plátek červené ředkvičky na tenké kruhy, péct a dochutíme medem. Jsou skvělé pro kancelářské občerstvení a jsou baleny s živin, jako je železo, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a vlákniny. Oni jsou také dobrým zdrojem antioxidantů a vitaminů E, B-6, A a K.

16. Olivy

Olivy jsou skvělé občerstvení na týden dopředu v práci, protože jsou plné zdravých antioxidantů. Olivy jsou také známo, že pomáhají zdraví srdce, prevenci rakoviny, zlepšení zdraví kostí a pomáhají trávicí trakt. Jíst jen hrstka když za příliš mnoho olivy může způsobit problémy s trávením.

17. Okurka

Musíte mít občerstvení v kanceláři, okurky jsou nejen výborným zdrojem výživy, ale také udržet si hydratované po celý den. Mít okurky ve večerních hodinách mohou využít své tělo nesmírně. Oni jsou baleny s vláknem a mají v krvi vlastnosti vyrovnávání cukr. Oni také obsahují velké množství vitamínů a minerálů.

18. Kale Chips

Pečený kale listy fungují jako čipy, které trvají velmi dlouho a může být konzumovány denně v kanceláři. Jsou chutné a také obsahují velké množství nezbytných minerálů, jako jsou vlákniny a železa. Oni jsou dobrým zdrojem vitaminu K a C.

19. Vlašské ořechy

Vlašské ořechy, aby perfektní večerní občerstvení po náročném dni v práci. Jsou bohaté na antioxidanty, omega-3 mastné kyseliny, prebiotika a probiotika. Oni také pomáhají udržovat zdraví srdce a snížit zánět.

20. Sušené

Ať už jde o sušené nebo čerstvé, sušené švestky jsou ideální jako kancelářské občerstvení. Pomáhají vaše tělo udržovat střevní zdraví a dobré trávení. Oni také pomáhají v boji proti zácpě a jsou bohaté na draslík, různé vitamíny a železo. Švestky také pomáhat při vyrovnávání krevního tlaku a hladiny cukru v krvi, a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Zdravé snacking může pomoci zlepšit vaše celkové zdraví, ale doporučuje se, aby se vaše občerstvení být součástí celkové stravě, která dohlíží na výživu a je podporován pravidelné cvičení. Obsahovat dostatek spánku, aby jste získali co nejvíce výhod z těchto občerstvení. Před započetím diety poradit se s lékařem.