Zdravé desiaty, ktoré by ste mali mať vo svojom kancelárskom stole

Jedným z najdôležitejších častí žiť zdravý a plnohodnotný život sa jesť zdravo. Keď budete jesť zdravo, je odporúčané, že máte tri veľké jedlá denne, rovnako ako dva menšie občerstvenie. Dôležitosť jesť päťkrát denne nemožno podceňovať, pretože výrazne zvyšuje rýchlosť metabolizmu, ktorý pomáha vaše telo získať a udržať energiu, spáliť nezdravé tuky a zlepšiť srdcové zdravie. Najťažšie časť päť jedlo diéta je nájsť zdravý spôsob, ako občerstvenie. K tomu, že je nevyhnutné, aby ste konzultovať svoje lekára a výživu, aby videli, čo je potrebné špeciálne pre vaše telo.

Zdravé Office Snacks, že si určite zamilujete

Ak ste prísť s občerstvenie pre vašu diétu, je dôležité si uvedomiť, že nemusí byť doma, alebo mať prístup k najzdravšie občerstvenia. To je dôvod, prečo väčšina ľudí, ktorí pracujú občerstvenia vo veľmi nezdravé spôsobom. K dispozícii je však riešením pre tých, ktorí potrebujú zdravé úrad občerstvenie nápady prispieť k zlepšeniu ich zdravie. Tu sú dvadsať zdravé desiaty, ktoré môžete držať s vami po celú dobu vo svojej kancelárii zásuviek.

1. Mandle

Považovaná za najlepší zdravé večerné občerstvenie v kancelárii, mandle sú plné zdravých polynenasýtených tukov, minerálov, ako je vápnik, železo a horčík a vitamín B6. To je perfektné občerstvenie, aby sa vaša energia hore, zatiaľ čo v deň vetry dole, pretože má nízky obsah kalórií a pomáha absorbovať cholesterol taky. Jesť hrsť mandlí asi 3pm vám zaistí energiu a nutričné ​​rovnováhy smerom k zadnému koncu svojho pracovného dňa a zároveň bojovať nejaké zdravotné podmienky, ako je anémia.

2. Pistácie

Slanou rozkoš, to middle-eastern matica je považovaná za jednu z najzdravších dnes k dispozícii v celom svete občerstvenia. Je bohatý na draslík, je veľkým zdrojom vlákniny a môže tiež dať potrebnú soľ vaše telo potrebuje zostať zdravý. To je tiež vynikajúcim zdrojom zdravých tukov. Dávajte pozor, aby ste jesť príliš veľa pistácie aj keď, ako to môže mať vplyv na krvný tlak negatívne kvôli predávkovaniu sodíka. V ideálnom prípade môžete jesť 5-12 pistácie každý večer, aby pomohol vyvážiť svoj jedálniček bez pridania príliš veľa kalórií.

3. Sušené Semená

Sušená slnečnicové semienka sú výborným a výživné desiatu mať v akomkoľvek okamihu dňa. Sú bohaté na železo a horčík, majú malé množstvo vápnika a sú výborným zdrojom vitamínu B-6. Obsahujú tiež draslík. Najlepšie časť o sušených slnečnicových semien je nemajú pokaziť veľmi rýchlo, takže si môžete uložiť do svojich kancelárskych zásuviek niekoľko dní alebo dokonca niekoľko týždňov.

4. Banány

Veľmi málo občerstvenie sú zdravé ku koncu svoj deň ako banán, je veľkým zdrojom vlákniny a je bohaté na draslík. Najlepšia časť banánu je, že pomáha udržať vaše zažívací trakt zdravé taky. Okrem toho, banány sú dobrým zdrojom vitamínov B-6 a C, druhý z nich udržuje chrípky v šachu.

5. Hrozienka

Hrozienka sú nielen chutné, ale sú tiež skvelé pre telo. Sú tak dobré pre vás v tom, že lekári odporúčajú tehotné ženy jesť, aby im pomohla udržať svoje energetickej hladiny hore a bojovať proti chudokrvnosti. Hrozienka vás tiež zaplniť pomerne rýchlo a zároveň zachovať vaše počet kalórií pomerne nízka. Nezabudnite jesť viac než hŕstka z nich, aj keď, ako sú bohaté na glukózu.

6. Avokádo

Avokádo sú v niektorých kultúrach považovaná za svätú kvôli ich obrovské výhody. Sú bohaté na vlákniny, nízky obsah kalórií. Oni sú tiež dobrým zdrojom vitamínu B-6 a C, draslík a obsahujú malé množstvo železa, horčíka, vápnika a vitamínu A. Avokádo sú tiež dobrým zdrojom zdravé tuky, ktoré pohlcujú cholesterolu, ktorý pomáha srdcové zdravie.

7. arašidové maslo na sušienky

Skvelá desiata pre takmer kedykoľvek počas dňa, arašidové maslo spread na sušienky môžeme ponúknuť veľa energie v druhej polovici svojho pracovného dňa zamerať. V závislosti na sušienky, ktoré používate, počítať kalórie zmeny. Arašidové maslo je bohaté na draslík, vlákniny, zdravé tuky, železa, horčíka a vitamínu B-6. Má tiež stopové množstvo vápnika a je veľmi dobrým zdrojom bielkovín.

8. Sladká Chips Zemiakové

Sladké zemiaky sú neuveriteľne chutí ako čipy, a to najmä v prípade oni sú pečené. Oni sú tiež neuveriteľne zdravá. Sú dobrým zdrojom bielkovín, zdravé tuky, vitamín A a B-6, draslíka a majú malé množstvo vitamínu C, železa a horčíka.

9. sušených morských rias

Bohaté na vitamíny K a B, zinku a železa, sušené morské riasy, je jednou z najchutnejších zdravotných občerstvenia môžete mať v kancelárii. Nemajú kaziť ľahké, je chutný a sú plné zdravých antioxidantov na koži. Pozor na to, koľko jete hoci; predávkovanie by mohlo poškodiť vaše funkcie štítnej žľazy, pretože obsahuje jód.

10. Ovsené Bars

Pečenie ovsené vločky do tyče je skvelý spôsob, ako mať občerstvenie bohaté na komplexné zdravých sacharidov, tukov a ďalších minerálov. Pridajte niektoré zálievky na neho ako sušeným ovocím a medom a toto desiatu stane instant super jedlo, že každá diéta vyžaduje. Najlepšie na tom je, že ťa zaplní a prináša vám plne za dlhšiu dobu, ale tiež absorbuje zlý cholesterol a udržiava srdce zdravé.

11. Horká čokoláda

Fanúšikovskú základňu, tmavá čokoláda je celosvetovým fenoménom. Je to skvelé pre srdcové zdravie, má vlastnosti čistenie krvi a je veľmi málo kalórií a cukru. Uistite sa, že máte obmedzené časti to však, ako to môže tiež spôsobiť pálenie záhy a GERD. Najdôležitejšia vec, ktorú si uvedomiť, je, že tmavšie čokoláda, tým lepšie je to pre vaše srdce, v ideálnom prípade by ste mali konzumovať 75% horkej čokolády, aby sa vaše energetickej hladiny hore, zatiaľ čo vyrovnávanie svoj jedálniček.

12. Mrkva

Mrkva sú bohaté na vitamín K, beta-karoténu, draslíka a vlákniny. Oni tiež obsahujú veľké množstvo antioxidantov, ktoré pomáhajú pokožku a zrak. Oni známy ako jeden z najlepších zdrojov vitamínu A na svete a je tiež považovaný za jeden z najlepších koreňovej zeleniny pre telo. Udržať mrkva vo vašej kancelárii zásuvka pre občerstvenie bude zabezpečené, že ste energický po celý deň na obmedzených kalorických stravy.

13. Jablká

Príslovie jablko denne udrží lekára preč, je veľmi pravdivý. Jablká sú niektoré z najzdravších druhov ovocia na svete; ktoré obsahujú veľké množstvo draslíka, sú málo jednoduchých sacharidov a bohaté na vlákninu. Oni sú tiež dobrým zdrojom vitamínu C, ktorý udržuje chrípku a prechladnutie v šachu.

14. Tamarind pasta na žite

Ražný chlieb je veľmi zdravá vzhľadom k počtu zdravých zŕn, ktoré obsahuje, a keď to je zakončená tamarinda pastou miesto džemu, dostanete kulinárske dielo naplnené nutričnou hodnotou pre desiatu. Tamarínd reguluje krvný tlak, podporuje tráviaci trakt s pre- a probiotík, zlepšuje funkciu obličiek a má antibiotické vlastnosti, ktoré v boji proti infekciám.

15. Red reďkovky Chips

Tieto pochúťky sú jednoduché, aby sa – proste plátok červenej reďkovky na tenké kruhy, piecť a dochutíme medom. Sú skvelé pre kancelárske občerstvenia a sú balené s živín, ako je železo, draslík, zinok, meď, horčík, mangán a vlákniny. Oni sú tiež dobrým zdrojom antioxidantov a vitamínov E, B-6, A a K.

16. Olivy

Olivy sú skvelé občerstvenie na týždeň dopredu v práci, pretože sú plné zdravých antioxidantov. Olivy sú tiež známe, že pomáhajú zdravie srdca, prevenciu rakoviny, zlepšenie zdravia kostí a pomáhajú tráviaci trakt. Jesť len hŕstka keď za príliš veľa olivy môže spôsobiť problémy s trávením.

17. Uhorka

Musíte mať občerstvenie v kancelárii, uhorky sú nielen výborným zdrojom výživy, ale aj udržať si hydratované po celý deň. Mať uhorky vo večerných hodinách môžu využiť svoje telo nesmierne. Oni sú balené s vláknom a majú v krvi vlastnosti vyrovnávanie cukor. Oni tiež obsahujú veľké množstvo vitamínov a minerálov.

18. Kale Chips

Pečený kale listy fungujú ako čipy, ktoré trvajú veľmi dlho a môže byť konzumované denne v kancelárii. Sú chutné a tiež obsahujú veľké množstvo nevyhnutných minerálov, ako sú vlákniny a železa. Oni sú dobrým zdrojom vitamínu K a C.

19. Vlašské orechy

Vlašské orechy, aby perfektný večerné občerstvenie po náročnom dni v práci. Sú bohaté na antioxidanty, omega-3 mastné kyseliny, prebiotiká a probiotiká. Oni tiež pomáhajú udržiavať zdravie srdca a znížiť zápal.

20. Sušené

Či už ide o sušené alebo čerstvé, sušené slivky sú ideálne ako kancelárske občerstvenie. Pomáhajú vaše telo udržovať črevnú zdravie a dobré trávenie. Oni tiež pomáhajú v boji proti zápche a sú bohaté na draslík, rôzne vitamíny a železo. Slivky tiež pomáhať pri vyrovnávaní krvného tlaku a hladiny cukru v krvi, a pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu v krvi.

Zdravé snacking môže pomôcť zlepšiť vaše celkové zdravie, ale odporúča sa, aby sa vaše občerstvenia byť súčasťou celkovej strave, ktorá dohliada na výživu a je podporovaný pravidelné cvičenie. Obsahovať dostatok spánku, aby ste získali čo najviac výhod z týchto občerstvenia. Pred začatím diéty poradiť sa s lekárom.