Zasady spożywczych, które muszą być przestrzegane dla optymalnego zdrowia

Zadam Ci kilka pytań:

1. Czy czujesz się przytłoczony i sfrustrowany próbuje odkryć prawdę za którym żywność i suplementy są zdrowe i korzystne?

2. Czy jesteś zdezorientowany, które zapewniają optymalną diety zdrowie? Słyszysz wegańska jest droga, ale jogurt ma korzyści zdrowotne. Czytasz jak łosoś jest pożywienie, ale to twój najlepszy przyjaciel powie Ci jego pełen rtęci. Jesteś poważnie do zgryzienia, jak dostać przeciążony ze wszystkimi informacjami i zdrowia mycia. Jesteś lewo mylić i trudno jest trzymać się niczego, bo twój umysł ciągle się zmienia. Brzmi znajomo?

3. Jak kupować na wszystkie pożywienie, suplementy i szaleństw zdrowia, nie może pomóc, ale należy zadać sobie pytanie, Czy naprawdę potrzebne?

Byłem kiedyś, że dziewczyna, która zjadła wysokobiałkowa, niskowęglowodanowej i niskotłuszczowej diety. I wtedy parał się żywności, łączącym weganizm, surowe i prawie każdy innych zjawisk żywnościowych, które trafiają wiadomości. Spędziłem też fortunę co miesiąc na suplementy i tzw pożywienie jak jagody goji, sok z noni, olej rybny, spirulina, chlorofil i próbowałem go. I pewnego dnia, gdy biorę moje dziesięć różnych suplementów, popijając na mojej wody kokosowej i planuje mój dzienny posiłek, nie mogłem pomóc, ale zadaję sobie pytanie, Czy naprawdę muszę robić to wszystko? Wraz z bycia absurdalnie drogie i czasochłonne, co było mi trochę psychicznego. Chciałbym spędzić wiele godzin badając co chciałbym i nie jeść, tracić ważnych godziny dnia w nienawiści do siebie, bo zapadł w wannie z jogurtem na moim nowo odkrytą diecie wegańskiej.

Odpowiedź, która przyszła do mnie było tak: ludzie przeżyli dobrze tysiące lat temu bez wszystkich wielomiliardowych dolara produktów zdrowotnych. Podobnie jak wielu innych ludzi, ja zostałem uwiedziony przez doświadczonych firm wielomilionowe kupić do najnowszych trendów żywnościowych. I bądźmy szczerzy, są po prostu obecny trend.

I z całą pewnością uwierzyć w suplementach i pożywienie, gdyż istnieje czas i miejsce dla nich wszystkich, ale należy to realistyczne i przystępne. Zadaj sobie pytanie: Czy ja już się tego składnika ze skromnym brokuły lub marchew że jem co drugi dzień? A jeśli po zapoznaniu swoją dietę, można znaleźć Ci brakuje w witaminy, a następnie, za pomocą wszelkich środków, kupić kilka dodatków! Zrób badanie krwi, aby zapewnić wszystkie poziomy witaminy są normalne.

Znalezienie własnego gojenia diety to podróż życia. Jak zbadać wszystkie inne opcje tam, nie podkreślić temat. Wystarczy przejść na przejażdżkę i uczyć się, rozwijać i ewoluować. Nikt diety lub żywność zasada jest kluczem do wiecznego zdrowia; to naprawdę jest inna dla każdego. Nie ma jednej diety, która walczyła z rakiem; istnieje wiele diet, które walczyły z rakiem. I wspólne ogniwo że te diety w walce z rakiem jest to, że są one jam-pełen całej żywności. Całe pokarmy będące połączeniem świeżych owoców, warzyw, zbóż, orzechy, mięsa i nabiału.

Najlepszą dietą można pójść na to taki, który jest pełen całej żywności i przyklejają się do bardzo prostej zasady reguły 80/20 . Jedz 80 procent idealny, a następnie niech pozostałe 20 procent będzie twoje guilty pleasures. Daje to doskonałą równowagę między harmonii ciała i umysłu.

Jeśli chodzi o wyborze, co całej żywności chcesz jeść, nie ugrzęznąć w całej nowej żywności zjawiska. Trzymać się tego, co czuje się dobrze dla ciebie. Pamiętaj, każdy zbudowany jest inny, więc nie ma dobra i zła dieta, tylko słuchać swojego ciała, jak powie to, co należy jeść. Wszystko powinno być spożywane w równowadze i nie szalone obsesje. Po prostu odpocząć, słuchać swojego ciała i niech cię na własnej drodze zdrowienia. Jeśli prześladować zbyt wiele o tym, co można, a czego nie może jeść, stajesz umysłowo osuszone i samopoczucie. Prawda jest Twoja dieta powinna być stale się rozwija; powinno być uczenie się i próbować nowych rzeczy cały czas.

10 rzeczy, aby dostać się na drodze do optymalnego zdrowia w non-obsesyjny sposób:

Następnym razem, gdy czujesz się winny, bo nie jadamy to albo jadamy, że należy pamiętać, to: firmy są zawsze zarabiają na potrzeby i pragnienia, aby stać się bardziej zdrowsze społeczeństwa, sprzedaż nowych szaleństw zdrowia, diety i suplementów. Zimny ​​ciężko Prawda jest taka, że ​​organizm wie, czego chce, nauczyć się słuchać i karmić go, czego potrzebuje.

A jeśli chodzi o produkty do mycia zdrowie, zachować otwarty umysł, ale nigdy nie stracić perspektywę. Kształcić się, jeść, w co wierzysz, słuchać swojego ciała, i znaleźć własną gojenia diety. A co najważniejsze, twoje ciało jest cudem samym w sobie, nauczyć się ufać, szanować go.