Yra 8 stiklines vandens per dieną tik mieste Mitas

 

Ar jūsų organizmas iš tikrųjų reikia 8 stiklines vandens per dieną? Atraskite, kodėl aukščiausios kokybės ir taip pat nėra vandens kiekis yra svarbu patenkinti savo organizmo skystų poreikius. Tai miestas, mitas, kad neturi medžiagą ar mokslinius tyrimus už ją! Nuostabiausia pakanka, aš kovojo šį klaidinga nuomonė, kai aš liko Naturopathic kolegijos – ir taip pat tiki jis ar kitaip, bevaisės! Tačiau tai yra viskas, kad ji yra klaidinga.

Aš esu mokslininkas. Taigi, aš nuolat ieškoti įrodymų. Dabar, deja, yra daug būdų numeris mokslininkai gali pakeisti tyrimų rezultatus: tiek išdėstymo, taip pat taikomas vertinimas. Be to, rezultatai paprastai gaunami iš konteksto, ar tik netinkami, ty kai MDS yra išdėstyti mylimam žmogui, o ne rizika realų pavojų tam tikro medicina -. Didelių skirtumų, o taip pat neįtikėtinai apgaulingas.

Anyways, Kas Kalbant apie vandenį?

Mano motyvai buvo:

  1. Jei mes reiškė būti maždaug 70% vandens.
  2. Kiek vandens lieka gerais visos sveiko maisto.
  3. Taip pat mėsos, jei reikšmė yra iš jų, turi vandenį.
  4. Jokia visuomenė per visą istoriją buvo apsėstas vandens, kaip mes esame, kodėl mes taip pat tik kaip tu tai pradėti?
  5. Negali taip per daug vandens būti žalingas: arterijų, inkstų, širdies, smegenų.

Taigi aš pradėjau daryti kai kurių tyrimų. Visi mano prielaidos buvo tinkama! Kodėl jie moko šį ne pasireiškiantis remiantis klaidinga į Naturopathic universiteto? Šiuo metu nereikia get me wrong. Aš manau, organizmas reikalauja vandens. Mūsų ląstelės turi daug skysčio; jie dušas su hidro skystis; mūsų kraujo, taip pat limfos sistemos yra hidro skystį; dar mes turime laikytis šio 8×8 (8 stiklines 8 uncijos) gairės? Ne.

Jūsų kūnas yra Išminčius

Tai jus informuosime, kai ji yra dehidratuota. Panašiai kaip ji jus informuos, kai esate alkanas. Kolegija žmonės pasisakė, kad jei organizmas sakau tai yra dehidratuoti, kad rodo, šiuo metu esate išdžiūvęs! Aš siūliau, kad tai buvo ne daug daugiau atvejis, nei kai jūs badauja šiuo metu esate į bado būsenoje. Bet jie Na ir na man taip pat prasta, nes tai yra būtent tai, ką visi faktinis įrodymų rodo. Šiuo metu man yra daug svarbesnis problema, kad turiu mesti, kai po 8×8 taisyklę. Tai aukščiausios kokybės vandens!

Kai vanduo turi sumažėjusį pH, ty., 5-7 jis gauna lipni ir gausite 18-22 H20 molekules klijuoti tarpusavyje. Tai nėra didelis. Vandens po to suteikia nuostabią transporto sistemą visų nepageidaujamų elementų vandenį patekti į savo kūną. Kai vanduo turi apie 8 pH – kaip vanduo aptarti krioklys – tai tikrai atrišti vandenilinius ryšius, o taip pat gausite 3-5 vandens molekulių klijuoti tarpusavyje, tai yra daug sveikiau. Tiesiog, kaip sveika yra vanduo, kuris sėdi sustingęs į plastikinį konteinerį?

Be to, mineralinių medžiagų kiekio vandens yra būtinas. Kai jūsų vanduo turi puikius sveikus mineralų IT, jums bus naudinga dėl fizinių lygių įvairovė. Taigi, ką daryti?

Būdai Padaryti Jūsų vandeniu iš čiaupo Mobiliesiems

  1. Per naktį, imtis vandens ąsotis ir palikti jį ant prekystalio, be dangčio. A chloridai, taip pat fluoridų daug tikrai išsisklaidys per naktį.
  2. Anksti ryte, padėkite vandens maišytuvu – panašų poveikį kaip vyksta virš Falls. Tai tikrai atskirti vandenilinius ryšius, paliekant mažesnis pH ir mažiau H2O molekulių jungtį kartu.
  3. Dujos išsisklaido; sunkesni teršalai eisiu į apačią.
  4. Palikite paskutinį 1/4 vandens į maišytuvą ir nuplaukite jį į kriauklę.
  5. Su vandeniu likusiam dedamas į šiek tiek Himalajų druskos, taip pat šiuo metu turite puikią vandens. Turėkite omenyje, kad kai kurie žmonės pasiūlė Himalajų druskos privalumus – kad iš mineralų skaičius yra atrasta tik nedideliais kiekiais – tai yra iš tikrųjų savo pranašumą ne nenaudai. Jūs tik reikalauti, kad mineralų nedideliais kiekiais į savo kūną.

Taigi šiuo metu turite tikrai puikus vandenį, kuris taip pat veikia kaip antioksidantas, taip pat mineralinių baigtas. Jūs neturite gaišti paskolos pirkimo vandenį arba pridėti į plastikinį šiukšlių krūva. Jūsų vanduo yra skanus, sveikas ir subalansuotas ir ekonomiškas! Daugiau skonio, pridėti šiek tiek citrinų sulčių. Taip pat sveikiau.

Mes visi Reikalinga struktūra Vandens

Šiuo metu, jei norite imtis taip pat daugiau įdomus nugara – natūraliai yra tai, ką man patinka daryti, o po to mano, dr Pollack studiją apie struktūrizuotas vanduo. Tai ėmė atsirasti dėl 8 metų anksčiau ir taip pat natūraliai, aš myliu jį. Mūsų organizmas negali net panaudoti vandenį, o ne ji vystosi H2O3, kuris yra vadinamas organizuoto vandens. Priežastis, kodėl aš norėjau tai buvo, kad aš suprantu žmonių, kurie geria apkrovų vandens įvairovė (tai taip per daug kaip buvau susirūpinusi), bet buvo dehidratuota. Kaip tai gali būti? Galbūt kūnas nebuvo konvertuojant H2O į H2O3. Atminkite, kad gera mokslinių tyrimų sunkumai kokia teorijos šiuo metu turimi ir stumia mūsų supratimą, taip pat toliau. Kai kažkas galų gale buvo priimtas kaip realybėje, aš pradedu sudėtinga ją.