Význam outdoorové aktivity pro lidi s ADHD a obezitou

Brzy do postele a brzy stoupat dělá člověk zdravý, bohatý a moudrý a zdraví je bohatství, je několik přísloví učí děti ve škole. Tyto přísloví často jít přes jedním uchem ven přes druhé, ve většině dětí. Nejen děti, ale mnohdy i rodiče nedávají důraz na hraní venku.

Sotva vidíme děti si hrají venku, že? Pryč jsou dny, kdy se děti vrátí ze školy, chytit rychlé občerstvení doma, a pak spěchat ven hrát. Děti narozené mezi 1986-2000 rád hrál venku. Vzhledem k tomu, děti narozené v posledním desetiletí rádi hrají videohry doma a dívat se na televizi. Proč si myslíte, venkovní hřiště je nutností pro vaše dítě? No, já jsem tady poukázat na výhody venkovní hraní.

Venkovní hřiště posiluje dítě, a to nejen fyzicky, ale i tím, že mozek aktivnější, což má za následek dobré studijní výsledky. Posiluje paměť moc a dává dítěti pocit svěžesti. Dítě se také učí sociální dovednosti (jak sdílet věci, / hraček) a lze snadno najít nové přátele.

A co je nejdůležitější, to zlepšuje vytrvalost stejně. Venkovní hřiště je také významným aspektem při zvyšování hrubé motoriky, kognitivní schopnosti, logické myšlení a tak dále. Z tohoto důvodu, rodiče mohou ušetřit spoustu peněz tím, že nechá své děti hrát venku, spíše než posílat je na různých tříd, což je zbytečné.

Pot je prospěšné, protože eliminuje z těla toxiny. Jeden tip je zajistit, aby vaše dítě zůstane hydratovaná. Disciplína bude automaticky padat na místě, jakmile se dítě hraje venku, tím, že inhaluje na čerstvý vzduch. Dostat se do této rutiny také zajišťuje, že je dítě unavené po hraní a jí a spí brzy.

Mnozí rodiče vzít své děti do dětského psychiatra, protože jejich mladí z nich je hyperaktivní a má ADHD (Attention-deficit / hyperaktivity) .v odpověď je dítě má příliš mnoho energie v těle. Proto, pokud si nechat své dítě hrát venku, veškerá energie budou použity v konstruktivním způsobem. Tak umožňuje podporovat hry pod širým nebem, aby se zabránilo obezitě a podporovat dobré duševní a fyzické zdraví, aby děti v dnešní době se stal nejzdravější verzi sebe, když vyrostou.