Význam outdoorové aktivity pre ľudí s ADHD a obezitou

Čoskoro do postele a čoskoro stúpať robí človek zdravý, bohatý a múdry a zdravie je bohatstvo, je niekoľko príslovie učia deti v škole. Tieto príslovie často ísť cez jedným uchom von cez druhé, vo väčšine detí. Nielen deti, ale veľakrát aj rodičia nedávajú dôraz na hranie vonku.

Sotva vidíme deti si hrajú vonku, že? Preč sú dni, kedy sa deti vrátia zo školy, chytiť rýchle občerstvenie doma, a potom ponáhľať von hrať. Deti narodené medzi 1986-2000 rád hral vonku. Vzhľadom k tomu, deti narodené v poslednom desaťročí radi hrajú videohry doma a pozerať sa na televíziu. Prečo si myslíte, vonkajšie ihrisko je nutnosťou pre vaše dieťa? No, ja som tu poukázať na výhody vonkajšie hranie.

Vonkajšie ihrisko posilňuje dieťa, a to nielen fyzicky, ale aj tým, že mozog aktívnejší, čo má za následok dobré študijné výsledky. Posilňuje pamäť moc a dáva dieťaťu pocit sviežosti. Dieťa sa tiež učí sociálne zručnosti (ako zdieľať veci, / hračiek) a možno ľahko nájsť nových priateľov.

A čo je najdôležitejšie, to zlepšuje vytrvalosť rovnako. Vonkajšie ihrisko je tiež významným aspektom pri zvyšovaní hrubej motoriky, kognitívne schopnosti, logické myslenie a tak ďalej. Z tohto dôvodu, rodičia môžu ušetriť veľa peňazí tým, že nechá svoje deti hrať vonku, skôr než posielať ich na rôznych tried, čo je zbytočné.

Pot je prospešné, pretože eliminuje z tela toxíny. Jeden tip je zabezpečiť, aby vaše dieťa zostane hydratovaná. Disciplína bude automaticky padať na mieste, akonáhle sa dieťa hrá vonku, tým, že inhaluje na čerstvý vzduch. Dostať sa do tejto rutiny tiež zaisťuje, že je dieťa unavené po hraní a jej a spí čoskoro.

Mnohí rodičia vziať svoje deti do detského psychiatra, pretože ich mladí z nich je hyperaktívny a má ADHD (Attention-deficit / hyperaktivity) .v odpoveď je dieťa má príliš veľa energie v tele. Preto, ak si nechať svoje dieťa hrať vonku, všetka energia budú použité v konštruktívnym spôsobom. Tak umožňuje podporovať hry pod šírym nebom, aby sa zabránilo obezite a podporovať dobré duševné a fyzické zdravie, aby deti v dnešnej dobe sa stal najzdravšie verziu seba, keď vyrastú.