Výhody výkonu šlofíka a jak to dělat správně

Po návratu do vašich dnů střední školy, které jste spali po dobu několika minut ve třídě, nebo dostal vynadáno od svého učitele pro dřímal příliš často. Možná jste měli dobré známky i přes odložení off mezi lekce a začal přemýšlel, zda existuje souvislost. Nebo možná jenom pocit během dne příliš unavený a nedokážu udržet víčka otevřená. Naštěstí je tu řešení pro vaše kognitivní strasti – výkonové zdřímnutí . A překvapující pravdivostní jsou pro vás dobré. Proč se vám moc? Hříčky stranou, pojďme prozkoumat je níže.

Co je Power Nap?

Napájecí nap je super krátké zdřímnutí, který trvá kdekoli mezi 8 až 30 minut. není to jako své odpolední siesty, kde si zdřímnout na dvě až tři hodiny. Můžete si myslet o moc zdřímnutí jako něco jako rychlé občerstvení pro váš mozek. Zeptejte se každého úspěšného osoby nebo podnikatele a oni vám řeknou, že důvodem jejich produktivita a špičkový výkon je síla dřímání – to je jeden z návyků úspěchu, který se zdá zdánlivě jednoduše z první pohled.

Výhody Power Naps

Zde jsou tyto výhody výkonových NAP pro začátečníky a pro ty, kteří mají větší zkušenosti v oboru úspěšné počesáváním:

1. Posiluje nálady a bdělost

Pokud máte špatný den v práci a chcete zasáhnout resetovací tlačítko, se napájecí zdřímnout. Budete probudit pocit omlazená a jsou připraveni přijmout na cokoliv, co přijde do cesty. Podle Harvard Medical School, výkonové zdřímnutí poskytují regenerační spánek a pomoci porazit nespavost.

2. zvyšuje produktivitu

Vaši pozornost span zlepšuje, když jste napájecí zdřímnout. To se promítá do zvýšené produktivity a špičkový výkon při práci. Ve skutečnosti, dokonce i NASA udělal studii o tom o předmětech a dokázal to. Je-li vaše práce, aby se více věcí, provádí v kanceláři a více času pro relaxaci na konci dne, dostanete napájecí zdřímnout – žádné otázky.

3. Zvyšuje hladinu energie

Výkonové zdřímnutí jsou výbornou volbou před zapojení do úkolů, které zahrnují motorické dovednosti, jako je kreslení nový kus, hrát na klavír, nebo pracovat s rukama. Vzhledem k tomu, výkonové zdřímnutí omladit svou cestu nebo vyklidit toxinů ve vašem mozku, pomáhá s vaší pracovní paměti a dlouhodobé odvolání příliš. Ocitnete se dělat správná rozhodnutí v průběhu celého dne a udržovat klid, když se něco přitvrdit.

4. Pomáhá Získejte Slow Wave Sleep (SWS)

Slow Wave Sleep trvá asi 30 minut a výkonové zdřímnutí spadají 2. stupně spánku, takže máte veškeré potřebné SWS. Slow Wave Sleep zlepšuje své rozhodovací schopnosti, v případě, že jste nevěděli. A pokud se vám vejde do fáze SWS v odpoledních hodinách, se dostane mnohem jednodušší nechat unášet pryč do REM spánku v noci.

5. zvyšuje hladiny testosteronu

Ať už hledáte zlepšit svůj výkon ložnice nebo získat štíhlé a drcené při balení na svalu, výkonové zdřímnutí pomohou zvýšit vaši testosteron. Vědci to potvrdil tím, že dělá studii o hladinu testosteronu u mužů, kteří spali čtyři hodiny oproti těm, kteří spali po dobu 8 hodin. Power dřímání spouští uvolňování vašeho lidský růstový hormon (HGH), což je to, co potřebujete, aby budovat svalovou hmotu, dostat štíhlé a být svůj fyzický nejlepší.

6. Snižuje stres fixy a posiluje imunitu

Dřímání Bylo prokázáno, že snížení stresu značek a dávají pick-me-up na váš endokrinní zdraví. Vaše noradrenalin hladiny stoupat s omezeným spánku a jsou odpovědné za reakci boj-and-letu a stresující pocity. Podle časopisu Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism, když budete mít napájecí zdřímnout, hladina norepinefrinu zůstat normální a nezvyšují – což znamená, že se cítíte v klidu a mnohem šťastnější.

7. Napping zlepšuje reakční doba

U starších pacientů, moc zdřímnutí je známo, že zlepšení reakční doby a zvýšení emocionální zdraví. A to nejen u starších lidí, výhody byly studovány u zdravotnického personálu, piloti, vojáci a lidé, kteří nemají dostatek spánku. Ve skutečnosti, můžete obrátit na noc spánku tím, že více výkonových zdřímnutí během dne.

8. povznáší tvořivost

Heres Secret Da Vinci použity zdřímnout každé čtyři hodiny. A byl opravdu kreativní. Ale my nemusíme být Da Vinci k moci zdřímnout. Power NAP bylo prokázáno, že zvýšení kreativity, protože zlepšit své motorické schopnosti a obnovit duševní funkce. Podle studie, kterou vědci na Neuroscience zasedání v New Orleans zpět v roce 2012, trasa na 15 osob bylo zjištěno, že účastníci, kteří vlasovými prokázaly zvýšení pravou mozkovou činnost, která je zodpovědná za kreativitu a imaginativní myšlení.

Jak Power Nap, aby využívali výhod?

Můžete těžit z výhod energetických spánek tím, že dělá jim dobře. Heres Váš průvodce k napájecímu počesáváním zažít výhody:

1. Stick do 30 minut topy

Celý váš spánkový cyklus je rozdělen do 5 fází – fáze 1 a 2 jsou věnovány spánku s pomalými vlnami a Stage 3-5 přecházet do REM (Rapid Eye Movement), který je při spuštění snít. Se týkaly fáze 1 a 2, protože to je spektrum, kde síla dřímání leží.

Také, pokud přesahují 30 minut známky riskujete chystá pro REM, a pokud jste přerušeno v této fázi, budete probudit pocit omámený a ne dobře odpočinul. Účinný způsob je, aby se vaše energie délku nap ne více než 30 minut, pro získání výhod.

2. Turn Off the Lights

Investovat do spánku maskou, některé blindfolds nebo závěsy za svůj pokoj, a ujistěte se, že neexistují žádné přerušení, když se chystáte usnout a dělat co nejvíce ze svého trvání výkonu NAP. Pokud se vám nedaří usnout po dobu 20 až 30 minut rovně, rozdělit ji do 6 nebo 10-ti minutových blocích po celý den.

3. Nap Mezi třináct hodin až patnáct hodin

To je doba, byla omámená nebo hit odpolední propadu, takže je ideální čas k moci zdřímnout. Vaše ideální moc času zdřímnutí by měla být mezi třináct hodin až patnáct hodin. Proč? Protože náš denní rytmus říká tak na základě našeho biologického designu.

4. nejsou NAP 3 hodin před spaním

Protože to bude hodit váš spánek plánu v nepořádku a nechat pocit spánku zbaven, unavené a výstřední druhý den. Pokud tak učiníte zdřímnout, ujistěte se, aby zapadla do cesty před 3-hodinový značku před spaním – iv případě, že chybí pm okno třináct hodin až 3.

5. použití zvukového signálu nebo časovače

Jestli je tu nikdo, kdo by vás probudil, nastavit časovač. Pomáhá a byl jistý.

6. Pomocí White Noise nebo Sleep Music

Získat pěkné sluchátka s funkcí potlačení šumu a hrát bílý šum nebo spánek hudebních skladeb s ním. To pomůže vytvořit energie dřímání prostředí a je-li váš domov je příliš hlučný, získat pár špunty do uší a požádejte někoho, aby vás probudil po 30 minut, aby značka (je-li tato osoba je spolehlivá). K dispozici jsou také spát aplikace jsou k dispozici pro Android a iOS v těchto dnech, které umožňují zasáhnout tlačítka a umožňují odložit off – bdění vás, jakmile bude nap je u konce.

Power NAP aréna mystické či magické prvky. Theyve vědecky dokázáno, k práci a musíme celou komunitu věnovanou zkoumání a objevování tohoto konceptu příliš. Ve skutečnosti, výkonové zdřímnutí spadají pod kapotou polyphasic spaní a géniové z období renesance byli mistři tohoto způsobu spánku. No, dobrá zpráva je – teď víte, co to je a jak, aby to fungovalo pro vás. Mějte na paměti, že každý člověk je jedinečný což znamená, že vaše síla NAP časování nebo životní prostředí se bude lišit. Klíč stánek s jídlem je, aby se přizpůsobila v jeden den, že to funguje u vás.