Výhody na koni na kole každý den, tak proč byste to měli udělat

Jízda na kole je jedním činnost, která v sobě spojuje nekonečné množství zábavy s dostatkem výkonu pro tělo. To vás dostane z bodu A do bodu B při spalování kalorií a dává vám dobrou kardio cvičení. Pokud uvažujete o nástupu do jízda na kole, zde jsou některé zajímavé věci, které byste měli vědět o tom.

10 Amazing Výhody cyklistiky že každý by měl Reap

Zde jsou některé zdravotní výhody cyklistické cvičení, které by přinutila používat vaše kolo více.

1. podporuje zdraví a buduje svaly

Jedna z výhod cyklistického deníku je, že se jedná o celé tělo trénink, neboť zahrnuje využití všech svalů počínaje ramen k nohám. To pomáhá spalovat tuk, podporuje pocení a dává dobrý kardio práci pozor na každého, kdo cyklů po dobu delší než 20 minut. Vzhledem k tomu, že je měnící se odpor zapojen v cyklistice, ale také podporuje budování svalů, které posilují nohy, záda a ramena. Nárůst svalové hmoty také pomáhá spalovat více tuku, i když v klidu.

2. podporuje duševní pohoda

Je dobře známo, že lidé, kteří pravidelně cvičí, mají obecně dobrou duševní pohodu. Jedna studie ukázala, že lidé, kteří měli aktivní životní styl zahrnující cvičení různých druhů, včetně cyklistiky zaznamenal 32 procent vyšší, než se sedavým způsobem života jednotlivců. Cvičení má za následek zvýšení náladu přes uvolnění endorfinů, které jsou přírodní léky proti bolesti tělo potřebuje léčit. Tyto chemikálie zvýšit naši náladu a pomáhají nám cítit se dobře po celý den. Jízda na kole v otevřeném je také užitečné pro lidi, kteří trpí depresí.

3. Pomáhá při hubnutí

Když přijde na hubnutí, matematika je poměrně jednoduché. Pokud spálíte více kalorií, než spotřebují, budete hubnout. Když jste na kole na hubnutí, měli byste vědět, že čím více náročná cyklotrasa je, tím více se bude hořet. Jízda na kole v přírodě vám pomůže spálit kdekoli mezi 400 až 1.000 kalorií, v závislosti na tom, jak dlouho jste na to a obtížnost terénu. Zkuste na kole na různých místech každý den novou výzvu, aby vaše tělo a spálit více kalorií.

4. snižuje stres

Stres je příčinou řady nemocí mezi lidmi. To vede k nárůstu tělesné hmotnosti, diabetes, astma, úzkost, poruchy trávení, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární choroby, deprese a mnoho dalších. Jízda na kole je dobrá práce, že vám pomůže porazit stres a zároveň zlepšit svou fyzickou pohodu. Jít na jízdu na kole v přírodě se měnící scenérii a krásné nové pohledy má pozitivní vliv na vaši náladu a snižuje stres.

5. Zlepšuje funkce mozku

Jízda na kole v přírodě zahrnuje koordinace mysli a těla s bleskový rozhodovacích schopností. Jízdě dobře vyžaduje, abyste se soustředit a věnovat pozornost všemu, co přijde do cesty, a proto Boots funkci mozku. Tato aktivita se zdá náročné na vnější straně, ale ve skutečnosti je to velmi efektivní při odstraňování mysli, které vám pomohou relaxovat. To také podporuje růst nových buněk v hipokampu části mozku, která vás dále chrání před neurodegenerativní onemocnění.

6. Zlepšuje Fitness

Pravidelná jízda na kole pomáhá udržovat celkovou fyzickou kondici. Jízda na horských terénů nebo pláně pracují všechny vaše svaly hořet okolní tuk. Nejlepší jízda na kole cvičení pro snížení bříško je jít off-road na prašné stezce, takže to funguje na břišní svaly a spaluje tuk. Jízda na kole také zlepšuje odolnost, pružnost, kapacitu plic, pevnost kostí a svalové hmoty. Na rozdíl od jiných forem cvičení, jízda na kole nemá pocit, že jste uvedení úsilí do cvičení, protože všechny svalové skupiny v těle mají tendenci pracovat v součinnosti.

7. pomáhá zlepšení spánku

To vám neměli překvapí, že po dobrém tréninku relace můžete lépe spát. Fyzická zdatnost je přímo závislá na kvalitě spánku, a jízda na kole každý den, podporuje dobrý spánek. To je obzvláště účinná u těch, kteří mají nespavost a vedou sedavý život. Ačkoli je nejlepší čas jít na jízdu v noci, cyklistika kdykoliv během dne je ideální pro který vám pomůže usnout.

8. Je to vynikající prostředek dojíždět

Existuje celá řada výhod na kole do práce. Chcete-li začít s, na kole do práce, je zdravý. Získáte dostatek pohybu na cestě do práce, která má také výhodu udržet svou mysl ostré a ve střehu v průběhu celého dne. Každodenní dojíždění na motorovém vozidle může spotřebovat kus své peníze ve formě palivových nákladů a ani nemluvě; znečišťuje životní prostředí. A konečně, pokud jste v přeplněném městě, dojíždění přes kole může být rychlejší než veřejné dopravy, nebo auto, jak jste zvyklý se bude konat zpět dopravou.

9. staví svůj společenský okruh

Pokud často dojíždět na kolech, je tu dobrá šance, že byste se dostat do stejně smýšlejících lidí. Cyklistické kluby jsou skvělým místem pro setkání s novými lidmi a rozvíjet svůj společenský okruh. Jízda na kole se starými přáteli je také dobrý způsob, jak mít skvělý čas s lidmi ve Vašem okolí.

10. zvyšuje celkovou produktivitu

Cyklistika osvěžuje svou mysl každý den a udržuje tělo zdravé. Oba přispívají lepší pocit pohody a zvyšuje produktivitu, zda je v práci nebo ve škole.

Bezpečnostní tipy ke zvážení při jízdě na kole

Podobně jako u všech ostatních cvičení, tam jsou bezpečnostní tipy, které musíte mít na paměti.

  • Investujte do dobré ochranných pomůcek, jako jsou helmy, chrániče loktů a kolen stráže. Budete ji potřebovat.
  • Nosit oděv vláken high-tech určené pro cyklistiku. To obejde pot lepší, a tento materiál je obvykle reflexní, takže budete více viditelné pro ostatní na silnici.
  • Koupit si kolo s dobrým zavěšení a širokými pneumatikami, které přilnavost na silnici dobře.
  • Použít podkovy sedla pro větší pohodlí a re-distribuovat tlak z boků. Nastavte rukojeť a výškově pro správné držení těla.
  • Vyhnout poslechu hlasité hudby na cestách.
  • Dodržovat dopravní předpisy.
  • Buďte opatrní pokaždé, když se zase nebo přepnout pruhy. Vždy používat signály rukou.
  • Vždy s sebou noste dostatek vody s vámi.
  • Používat reflexní nálepky nebo instalovat bleskové světlo vzadu.
  • Dávejte pozor na auta, které zajet před vámi; by mohly otevřít dveře bez předchozího varování.

Často kladené otázky

1. Kolik byste měli Cycle Daily Pro dosažení nejlepších výsledků?

Doba, po kterou je třeba věnovat cyklistice, závisí na tom, kolik máte v plánu propálit každý den cvičení a co váš příjem kalorií je. V průměru, 1 hodina na kole je dost dobré pro většinu lidí k získání zdravotní přínosy ze cvičení. Stabilní a pravidelná jízda na kole spálí asi 300 kalorií za hodinu, a odhaduje se, že hoří nejméně 2000 kalorií týdně prostřednictvím cvičení je prospěšné pro zdraví. Pro ty, kteří nemohou dělat hodinu, zdravotní výhody na kole 15 minut denně pečlivě je dost, aby jim zdravé.

2. kole Versus Running, což je lepší?

Oba jízda na kole a běh dát tělu dobrý výkon a pracují různé sady svalů. Však spuštění je velký vliv cvičení a náročnější na těle a není vhodný pro každého. Jízda na kole je jemnější způsob, jak spálit více kalorií každý den ve srovnání s provozem.

Jízda na kole je vysoce efektivní cvičení, které je zábavné a pomáhá spalovat velké množství kalorií. Pravidelná jízda na kole má mnoho zdravotních výhod, které z něj činí ideální cvičení pro lidi všech věkových kategorií činí.