Výhody na koni na bicykli každý deň, tak prečo by ste to mali urobiť

Jazda na bicykli je jedným činnosť, ktorá v sebe spája nekonečné množstvo zábavy s dostatkom výkonu pre telo. To vás dostane z A do B pri spaľovaní kalórií a dáva vám dobrú kardio cvičenia. Ak uvažujete o nástupe do jazda na bicykli, tu sú niektoré zaujímavé veci, ktoré by ste mali vedieť o tom.

10 Amazing Výhody cyklistiky že každý by mal Reap

Tu sú niektoré zdravotné výhody cyklistické cvičenie, ktoré by prinútila používať vaše kolo viac.

1. podporuje zdravie a buduje svaly

Jedna z výhod cyklistického denníka je, že sa jedná o celé telo tréning, pretože zahŕňa využitie všetkých svalov počnúc ramien k nohám. To pomáha spaľovať tuk, podporuje potenie a dáva dobrý kardio prácu pozor na každého, kto cyklov po dobu dlhšiu ako 20 minút. Vzhľadom k tomu, že je meniace sa odpor zapojený v cyklistike, ale tiež podporuje budovanie svalov, ktoré posilňujú nohy, chrbát a ramená. Nárast svalovej hmoty tiež pomáha spaľovať viac tuku, aj keď v pokoji.

2. podporuje duševná pohoda

Je dobre známe, že ľudia, ktorí pravidelne cvičia, majú všeobecne dobrú duševnú pohodu. Jedna štúdia ukázala, že ľudia, ktorí mali aktívny životný štýl zahŕňajúci cvičenia rôznych druhov, vrátane cyklistiky zaznamenal 32 percent vyššia, než sa sedavým spôsobom života jednotlivcov. Cvičenie má za následok zvýšenie náladu cez uvoľnenie endorfínov, ktoré sú prírodné lieky proti bolesti telo potrebuje liečiť. Tieto chemikálie zvýšiť našu náladu a pomáhajú nám cítiť sa dobre po celý deň. Jazda na bicykli v otvorenom je tiež užitočné pre ľudí, ktorí trpia depresiou.

3. Pomáha pri chudnutí

Keď príde na chudnutie, matematika je pomerne jednoduché. Ak spálite viac kalórií, ako spotrebujú, budete chudnúť. Keď ste na bicykli na chudnutie, mali by ste vedieť, že čím viac náročná cyklotrasa je, tým viac sa bude horieť. Jazda na bicykli v prírode vám pomôže spáliť kdekoľvek medzi 400 až 1.000 kalórií, v závislosti na tom, ako dlho ste na to a obtiažnosť terénu. Skúste na bicykli na rôznych miestach každý deň novú výzvu, aby vaše telo a spáliť viac kalórií.

4. znižuje stres

Stres je príčinou mnohých chorôb medzi ľuďmi. To vedie k nárastu telesnej hmotnosti, diabetes, astma, úzkosť, poruchy trávenia, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne choroby, depresie a mnoho ďalších. Jazda na bicykli je dobrá práca, že vám pomôže poraziť stres a zároveň zlepšiť svoju fyzickú pohodu. Ísť na jazdu na bicykli v prírode sa meniace scenériu a krásne nové pohľady má pozitívny vplyv na vašu náladu a znižuje stres.

5. Zlepšuje funkcie mozgu

Jazda na bicykli v prírode zahŕňa koordinácie mysle a tela s bleskový rozhodovacích schopností. Jazde dobre vyžaduje, aby ste sa sústrediť a venovať pozornosť všetkému, čo príde do cesty, a preto Boots funkciu mozgu. Táto aktivita sa zdá náročné na vonkajšej strane, ale v skutočnosti je to veľmi efektívny pri odstraňovaní mysle, ktoré vám pomôžu relaxovať. To tiež podporuje rast nových buniek v hipokampe časti mozgu, ktorá vás ďalej chráni pred neurodegeneratívne ochorenia.

6. Zlepšuje Fitness

Pravidelná jazda na bicykli pomáha udržiavať celkovú fyzickú kondíciu. Jazda na horských terénov alebo pláne pracujú všetky vaše svaly horieť okolitý tuk. Najlepšie jazda na bicykli cvičenie pre zníženie bruško je ísť off-road na prašné chodníku, takže to funguje na brušné svaly a spaľuje tuk. Jazda na bicykli tiež zlepšuje odolnosť, pružnosť, kapacitu pľúc, pevnosť kostí a svalovej hmoty. Na rozdiel od iných foriem cvičenia, jazda na bicykli nemá pocit, že ste uvedenie úsilie do cvičenia, pretože všetky svalové skupiny v tele majú tendenciu pracovať v súčinnosti.

7. pomáha zlepšenie spánku

To vám nemali prekvapí, že po dobrom tréningu relácie môžete lepšie spať. Fyzická zdatnosť je priamo závislá na kvalite spánku, a jazda na bicykli každý deň, podporuje dobrý spánok. To je obzvlášť účinná u tých, ktorí majú nespavosť a vedú sedavý život. Hoci je najlepší čas ísť na jazdu v noci, cyklistika kedykoľvek počas dňa je ideálny pre ktorý vám pomôže zaspať.

8. Je to vynikajúci prostriedok dochádzať

Existuje celý rad výhod na bicykli do práce. Ak chcete začať s, na bicykli do práce, je zdravý. Získate dostatok pohybu na ceste do práce, ktorá má tiež výhodu udržať svoju myseľ ostré av strehu v priebehu celého dňa. Každodenné dochádzanie na motorovom vozidle môže spotrebovať kus svoje peniaze vo forme palivových nákladov a ani nehovoriac; znečisťuje životné prostredie. A napokon, ak ste v preplnenom meste, dochádzanie cez kole môže byť rýchlejší ako verejnej dopravy, alebo auto, ako ste zvyknutý sa bude konať späť dopravou.

9. stavia svoj spoločenský okruh

Ak často dochádzať na kolesách, je tu dobrá šanca, že by ste sa dostať do rovnako zmýšľajúcich ľudí. Cyklistické kluby sú skvelým miestom pre stretnutia s novými ľuďmi a rozvíjať svoj spoločenský okruh. Jazda na bicykli so starými priateľmi je tiež dobrý spôsob, ako mať skvelý čas s ľuďmi vo Vašom okolí.

10. zvyšuje celkovú produktivitu

Cyklistika osviežuje svoju myseľ každý deň a udržuje telo zdravé. Oba prispievajú lepší pocit pohody a zvyšuje produktivitu, či je v práci alebo v škole.

Bezpečnostné tipy na zváženie pri jazde na bicykli

Podobne ako u všetkých ostatných cvičení, tam sú bezpečnostné tipy, ktoré musíte mať na pamäti.

  • Investujte do dobrej ochranných pomôcok, ako sú prilby, chrániče lakťov a kolien stráže. Budete ju potrebovať.
  • Nosiť odev vlákien high-tech určené pre cyklistiku. To zaobíde pot lepšie, a tento materiál je zvyčajne reflexné, takže budete viac viditeľné pre ostatných na ceste.
  • Kúpiť si bicykel s dobrým zavesenie a širokými pneumatikami, ktoré priľnavosť na ceste dobre.
  • Použiť podkovy sedla pre väčšie pohodlie a re-distribuovať tlak z bokov. Nastavte rukoväť a výškovo pre správne držanie tela.
  • Vyhnúť počúvania hlasnej hudby na cestách.
  • Dodržiavať dopravné predpisy.
  • Buďte opatrní zakaždým, keď sa zase alebo prepnúť pruhy. Vždy používať signály rúk.
  • Vždy so sebou noste dostatok vody s vami.
  • Používať reflexné nálepky alebo inštalovať bleskové svetlo vzadu.
  • Dávajte pozor na autá, ktoré zájsť pred vami; by mohli otvoriť dvere bez predchádzajúceho varovania.

často kladené otázky

1. Koľko by ste mali Cycle Daily Pre dosiahnutie najlepších výsledkov?

Doba, po ktorú je potrebné venovať cyklistike, závisí na tom, koľko máte v pláne prepáliť každý deň cvičenia a čo váš príjem kalórií je. V priemere, 1 hodina na bicykli je dosť dobré pre väčšinu ľudí na získanie zdravotné prínosy z cvičenia. Stabilná a pravidelná jazda na bicykli spáli asi 300 kalórií za hodinu, a odhaduje sa, že horí najmenej 2000 kalórií týždenne prostredníctvom cvičenia je prospešné pre zdravie. Pre tých, ktorí nemôžu robiť hodinu, zdravotné výhody na bicykli 15 minút denne dôkladne je dosť, aby im zdravé.

2. kole Versus Running, čo je lepšie?

Obaja jazda na bicykli a beh dať telu dobrý výkon a pracujú rôzne sady svalov. Však spustenie je veľký vplyv cvičenia a náročnejšie na tele a nie je vhodný pre každého. Jazda na bicykli je jemnejší spôsob, ako spáliť viac kalórií každý deň v porovnaní s prevádzkou.

Jazda na bicykli je vysoko efektívne cvičenie, ktoré je zábavné a pomáha spaľovať veľké množstvo kalórií. Pravidelná jazda na bicykli má mnoho zdravotných výhod, ktoré z neho robia ideálne cvičenie pre ľudí všetkých vekových kategórií činí.