Výhody kokosová voda pro zdraví, zejména pro hubnutí

Většina z nás jezdí na dobré kokosová voda, když máme bříško problémy, zejména průjem. Kokosová voda je přírodní nejlepší řešení pro dehydrataci a pomůcek, aby urychleně obnovit rovnováhu elektrolytů v těle. Nicméně, lidé rychle zjišťují, že tento skromný nápoj má mnoho dalších výhod také.

Jak se Help kokosová voda při hubnutí?

K dispozici je více pokorný kokosová voda, než jen rehydratace přidat záchvat průjmu. Zde jsou některé ze způsobů, ve kterých si můžete výrazně zlepšit vaše hubnutí s kokosová voda.

1. Voda Cíl a Sytosti kvocient

Kokosová voda je skvělý způsob, jak dokončit svůj vodní cíle. Všichni víme, že to může dostat nuda pít všechnu tu vodu v průběhu dne. Dosazením jednu ze svých denních 8 sklenic vody s porci kokosová voda může dělat vám svět dobrý. Bonus je: kokosová voda má také vysokou sytosti kvocient. To znamená, že vám pomůže udržet pocit, plné, omezování předčasně chutě a záchvatovitého přejídání.

2. Lepší než Energetické nápoje

Kokosová voda je plná minerálů, zejména draslíku. Má také dobrou množství přírodních cukrů a nasycené tuky také. Tak to je jeden z nejlepších energetických nápojů příroda nabízí. Všichni víme, že mnoho energetické nápoje, sportovní nápoje a obohacené vody také balení dobré množství zbytečných cukrů a kalorií. Tak proč ne jít přirozené?

3. No More Nadýmání

Kokosová voda je perfektní all-přírodní diuretikum. Diuretikum je látka, která vám dělá … pee. Takže vypít sklenku kokosová voda každý den vám může pomoci snížit zadržování vody. Je to jeden z nejlepších prostředků pro nadýmání.

4. Vysoká Fiber

Vláknina je přítomen ve většině nápojů – včetně vody, cola, limonády, elektrolyty atd Takže kokosová voda vám může pomoci v balení navíc vlákna do svého jídelníčku – a už víme, výhody vlákniny pro hubnutí. Nejen, že to pomůže vám pocit sytosti, to vyčistí střeva účinně, a také udržuje hladinu cukru v krvi, což napomáhá hubnutí.

5. Boje Cholesterol

Kokosová voda pomáhá udržovat zdravé lipidový profil. Cholesterol a jeho deriváty jsou úzce spojeny s hubnutí a mnoho dalších poruch životního stylu (jako je cukrovka, obezita, srdeční problémy, atd) – to vše se lze vyhnout tím, že zahrnuje kokosová voda ve vaší každodenní stravy.

6. Lepší Metabolismus

Kokosová voda, z důvodu jeho obsahu vlákniny a bílkovin, pomáhá urychlit metabolismus. To bude zase vaše tělo spalovat více kalorií, urychlení hubnutí.

Nutriční přínos pití kokosová voda

K dispozici je více než jen hubnutí výhod, které by vás měl zvážit přidání kokosová voda do svého každodenního jídelníčku.

1. Better Skin

Kokosová voda pomáhá flush toxiny ven. Je tedy dobré přírodní lék na akné a pupínky. Pijte každý den pro jasnější kůži.

2. Lepší Ledviny

Kokosová voda je diuretikum potraviny, a tudíž pomáhá ledviny fungují lépe. Je to přirozený způsob, jak udržet ledvinové kameny pryč příliš.

3. Lepší imunita

Různé vitamíny v kokosová voda – jako thiamin, riboflavin, niacin, atd pomáhají v boji proti běžným infekcím. Kokosová voda je také anti-virové a anti-bakteriální v přírodě. Perfektní, aby sezóny změny související onemocnění pryč.

4. Lepší krevní tlak

Tato výhoda kokosová voda pochází z její schopnost regulovat krevní oběh. Obsah vláken také udržuje hladinu cukru v krvi pod kontrolou, čímž se minimalizuje kolísání krevního tlaku.

5. lepší trávení

Kokosová voda obsahuje velké množství enzymů, jako jsou katalázy, fosforu a mnoho dalších. Regulují metabolickou aktivitu v těle, vedení trávení na správné cestě.

6. Lepší Electrolyte Balance

Cukru, vitamíny, minerály a tuky v kokosová voda z něj činí ideální přírodní orální rehydratační roztok.

7. No More Volné radikály

Kokosová voda obsahuje důležitý enzym zvaný peroxidáza. Pomáhá zbavit se volných radikálů v těle – věci, které vás vede k věku.

8. No More migrény

Hořčík je úzce spjata s migrénami. Bylo navrženo, že nedostatek hořčíku je zodpovědný za většinu případů migrény. Kokosová voda, naložením s hořčíkem, by mohly pomoci řešit migrény.

9. No More Blues

Věřte tomu nebo ne, kokosová voda může také pomoci v boji proti depresi, přičemž důvodem je opět hořčík.

Užitečné tipy pro pití kokosová voda

Kokosová voda by neměla být uloženy, jakmile je vyjmuta z kokosového ořechu, a měly by být konzumovány v čerstvém stavu. Vyhnout chladicí ji. Je to také nejlepší není přidáme cukr nebo dokonce nějaký druh umělé sladidlo na pití. Jen si svou přirozenou chuť.

Kdy Drink

I když můžete mít kokosová voda téměř kdykoliv během dne, můžete optimalizovat tento faktor s cílem maximalizovat jeho prospěšnost. Pijte kokosová voda:

  • ihned po tréninku
  • jako osvěžení po náročném dni
  • poté, co strávil dlouhé hodiny na slunci
  • 20 minut před jídlem (kontrolovat porce jídla)

Za kolik do pití

Obvykle je dobré mít s sebou 1 porci kokosová voda denně. Nejlepší způsob, jak vypočítat výši kokosová voda budete konzumovat, je mít kokosová voda přímo z čerstvého zadávací kokosu. Konzumaci vodu 1 zadávací kokos den je ideální. Jedna z věcí, které lidé dostanou mýlil kokosová voda je, jak moc nápoj.

Je důležité si uvědomit, že kokosová voda – přičemž je velmi zdravý – je také vysoký obsah cukru a tuků obou. Jednoho šálku kokosová voda obsahuje 6,3 g cukru a 3-4% svého denního RDA nasycených tuků. Zatímco tělo potřebuje obě tyto živiny, příliš by ve skutečnosti zvrátit vaše hubnutí.

FAQ na kokosová voda na hubnutí

1. Kolik Coconut vody mám pít za den?

Doporučuje se, aby se vaše příjem kokosová voda na jednu porci denně (1 porce je voda ve výši 1 čerstvého zadávací kokosových ořechů nebo 1 šálek).

2. Co se stane, když pití kokosové vody denně?

Budete sklízet všechny jeho výhody. Ale také mějte na paměti, že je důležité podporovat hubnutí s kokosová voda s pořádnými vedenými dietní modifikace a cvičení. Jen pití kokosová voda vám nepomůže zhubnout. Buď chytrý.

3. Kolik kalorií k dispozici v kokosová voda?

Jeden šálek kokosová voda má 46 kalorií. Mějte však na paměti, že 25 z těchto kalorií pochází z cukrů přítomných v něm.