Výhody kokosová voda pre zdravie, najmä pre chudnutie

Väčšina z nás jazdí na dobrej kokosová voda, keď máme bruško problémy, najmä hnačka. Kokosová voda je prírodná najlepšie riešenie pre dehydratáciu a pomôcok, aby urýchlene obnoviť rovnováhu elektrolytov v tele. Avšak, ľudia rýchlo zisťujú, že tento skromný nápoj má mnoho ďalších výhod tiež.

Ako sa Help kokosová voda pri chudnutí?

K dispozícii je viac pokorný kokosová voda, než len rehydratácia pridať záchvat hnačky. Tu sú niektoré zo spôsobov, v ktorých si môžete výrazne zlepšiť vaše chudnutie s kokosová voda.

1. Voda Cieľ a Sýtosti kvocient

Kokosová voda je skvelý spôsob, ako dokončiť svoj vodné ciele. Všetci vieme, že to môže dostať nuda piť všetku tú vodu v priebehu dňa. Dosadením jednu zo svojich denných 8 pohárov vody s porciu kokosová voda môže robiť vám svet dobrý. Bonus je: kokosová voda má tiež vysokú sýtosti kvocient. To znamená, že vám pomôže udržať pocit, plné, obmedzovanie predčasne chute a záchvatového prejedania.

2. Lepšie ako Energetické nápoje

Kokosová voda je plná minerálov, najmä draslíka. Má tiež dobrú množstvo prírodných cukrov a nasýtené tuky tiež. Tak to je jeden z najlepších energetických nápojov príroda ponúka. Všetci vieme, že veľa energetické nápoje, športové nápoje a obohatené vody tiež balenie dobré množstvo zbytočných cukrov a kalórií. Tak prečo nie ísť prirodzené?

3. No More Nadúvanie

Kokosová voda je perfektný all-prírodné diuretikum. Diuretikum je látka, ktorá vám robí … pee. Takže vypiť pohár kokosová voda každý deň vám môže pomôcť znížiť zadržiavanie vody. Je to jeden z najlepších prostriedkov pre nadúvanie.

4. Vysoká Fiber

Vláknina je prítomný vo väčšine nápojov – vrátane vody, cola, limonády, elektrolyty atď Takže kokosová voda vám môže pomôcť v balení navyše vlákna do svojho jedálnička – a už vieme, výhody vlákniny pre chudnutie. Nielen, že to pomôže vám pocit sýtosti, to vyčistí črevá účinne, a tiež udržuje hladinu cukru v krvi, čo napomáha chudnutiu.

5. Boje Cholesterol

Kokosová voda pomáha udržiavať zdravé lipidový profil. Cholesterol a jeho deriváty sú úzko spojené s chudnutie a mnoho ďalších porúch životného štýlu (ako je cukrovka, obezita, srdcové problémy, atď) – to všetko sa dá vyhnúť tým, že zahŕňa kokosová voda vo vašej každodennej stravy.

6. Lepšie Metabolizmus

Kokosová voda, z dôvodu jeho obsahu vlákniny a bielkovín, pomáha urýchliť metabolizmus. To bude zase vaše telo spaľovať viac kalórií, urýchlenie chudnutie.

Nutričné ​​prínos pitie kokosová voda

K dispozícii je viac než len chudnutie výhod, ktoré by vás mal zvážiť pridanie kokosová voda do svojho každodenného jedálnička.

1. Better Skin

Kokosová voda pomáha flush toxíny von. Je teda dobré prírodný liek na akné a vyrážky. Pite každý deň pre jasnejšie kožu.

2. Lepšie Obličky

Kokosová voda je diuretikum potraviny, a teda pomáha obličky fungujú lepšie. Je to prirodzený spôsob, ako udržať obličkové kamene preč príliš.

3. Lepšie imunita

Rôzne vitamíny v kokosová voda – ako tiamín, riboflavín, niacín, atď pomáhajú v boji proti bežným infekciám. Kokosová voda je tiež anti-vírusové a anti-bakteriálne v prírode. Perfektné, aby sezóny zmeny súvisiace ochorenia preč.

4. Lepšie krvný tlak

Táto výhoda kokosová voda pochádza z jej schopnosť regulovať krvný obeh. Obsah vlákien tiež udržuje hladinu cukru v krvi pod kontrolou, čím sa minimalizuje kolísanie krvného tlaku.

5. lepšie trávenie

Kokosová voda obsahuje veľké množstvo enzýmov, ako sú katalázy, fosforu a mnoho ďalších. Regulujú metabolickú aktivitu v tele, vedenie trávenie na správnej ceste.

6. Lepšie Electrolyte Balance

Cukru, vitamíny, minerály a tuky v kokosová voda z neho robí ideálne prírodné orálny rehydratačný roztok.

7. No More Voľné radikály

Kokosová voda obsahuje dôležitý enzým zvaný peroxidáza. Pomáha zbaviť sa voľných radikálov v tele – veci, ktoré vás vedie k veku.

8. No More migrény

Horčík je úzko spätá s migrénami. Bolo navrhnuté, že nedostatok horčíka je zodpovedný za väčšinu prípadov migrény. Kokosová voda, naložením s horčíkom, by mohli pomôcť riešiť migrény.

9. No More Blues

Verte tomu alebo nie, kokosová voda môže tiež pomôcť v boji proti depresii, pričom dôvodom je opäť horčík.

Užitočné tipy pre pitie kokosová voda

Kokosová voda by nemala byť uložené, ak je odstránená z kokosového orecha, a mali by byť konzumované v čerstvom stave. Vyhnúť chladiace ju. Je to tiež najlepšie nie je pridáme cukor alebo dokonca nejaký druh umelé sladidlo na pitie. Len si svoju prirodzenú chuť.

kedy Drink

Aj keď môžete mať kokosová voda takmer kedykoľvek počas dňa, môžete optimalizovať tento faktor s cieľom maximalizovať jeho prospešnosť. Pite kokosová voda:

  • ihneď po tréningu
  • ako osvieženie po náročnom dni
  • potom, čo strávil dlhé hodiny na slnku
  • 20 minút pred jedlom (kontrolovať porcie jedla)

Za koľko do pitia

Zvyčajne je dobré mať so sebou 1 porciu kokosová voda denne. Najlepší spôsob, ako vypočítať výšku kokosová voda budete konzumovať, je mať kokosová voda priamo z čerstvého súťažných kokosu. Konzumáciu vodu 1 súťažných kokos deň je ideálne. Jedna z vecí, ktoré ľudia dostanú mýlil kokosová voda je, ako moc nápoj.

Je dôležité si uvedomiť, že kokosová voda – pričom je veľmi zdravý – je tiež vysoký obsah cukru a tukov oboch. Jednej šálky kokosová voda obsahuje 6,3 g cukru a 3-4% svojho denného RDA nasýtených tukov. Kým telo potrebuje obe tieto živiny, príliš by v skutočnosti zvrátiť vaše chudnutie.

FAQ na kokosová voda na chudnutie

1. Koľko Coconut vody mám piť za deň?

Odporúča sa, aby sa vaše príjem kokosová voda na jednu porciu denne (1 porcia je voda vo výške 1 čerstvého súťažných kokosových orechov alebo 1 šálka).

2. Čo sa stane, keď pitie kokosové vody denne?

Budete žať všetky jeho výhody. Ale tiež majte na pamäti, že je dôležité podporovať chudnutie s kokosová voda s poriadnymi vedenými diétne modifikácie a cvičenie. Len pitie kokosová voda vám nepomôže schudnúť. Buď múdry.

3. Koľko kalórií k dispozícii v kokosová voda?

Jedna šálka kokosová voda má 46 kalórií. Majte však na pamäti, že 25 z týchto kalórií pochádza z cukrov prítomných v ňom.