Võttes Benadryl Rasedus: Mida sa peaksid teadma

Rasedad peavad olema eriti ettevaatlik, kui võtta ravimeid, sest midagi nad võtavad võib lapsele edasi kanduda. On mitmeid ravimeid, siiski, et üldiselt peetakse ohutuks võtta raseduse ajal. Antihistamiini Benadryl on üks ravim ohutu nimekirja.

Benadry raseduse oht Kategooria

Benadryl, tuntud ka kui difenhüdra, peetakse klassi B kategooria ravimi. Ravimid on märgistatud kui B-kategooria FDA kui kahjulikke mõjusid ei leitud lootele, kui õppis tiinetel loomadel. Kuid samas uuringud B-kategooria ravimeid on läbi tiinete loomade seal ei ole ühtegi hästi kontrollitud uuringuid läbi viidud tegelik rasedatele. See on põhjus, miks ravim on kasutusele võetud B-kategooria asemel märgistatud A-kategooria ravimeid. A-kategooria ravimid on tegelikult testitud rasedate ajal oma esimese trimestri hästi kontrollitud uuringuid. Tulemused näitavad, et nendel ravimeid ei kätke endas ohtu lootele. Mingit ohtu toimus hiljem trimestril samuti.

Juhised Võttes Benadryl

Täiskasvanud võivad võtta 1-2 25-mg tablettide Benadryl iga 4-6 tunni jooksul. Siiski, rasedad peaksid kontrollida oma arstid seoses selle annuse. Mõned arstid võivad olla okei sinuga võttes kuni 50 mg iga nelja kuni kuue tunni jooksul. Teised võivad tahan, et sa nii vähe ravimeid kui võimalik, isegi need, mis on loetletud B-kategooria narkootikume. Teie OB on oma partneri tervise raseduse ajal. Kindlasti kontrollida enne Benadryl esimene.

Benadryl Plus Ummikud

Kuigi võttes regulaarselt Benadryl peetakse üldiselt ohutuks raseduse, Benadryl Allergia Plus Ummikud ei ole. Benadryl Allergia Plus Ummikud sisaldab Fenülefriini ei peeta ohutu rasedatele, eriti esimesel trimestril, sest tema seotusest sünnidefekte.

Fenüülefriin on kongestioonivastase mis töötab kitsendades veresooni ninakäikudes. Kahjuks suukaudsel manustamisel on mõju ka veresoonte emaka, mis võib vähendada verevoolu. See takistab beebi saada piisavalt hapnikku. Rasedad kindlasti tahad suunata selge midagi, mis sisaldab fenüülefriinile.

Kui mitte võtta Benadryl

Leidub juhtumeid, kus sa ei tohiks võtta Benadryl, kas te olete rase või mitte. Inimesed, kes on allergilised difenhüdra peaks vältima Benadryl täielikult. See ravim on tuntud ka põhjustab pearinglust ja uimasust. Niisiis, kui te asute minna sõitma või masinaid käsitseda, võttes Benadryl ei ole soovitatav.

Allergy Relief and Beyond

Kuigi Benadryl on antihistamiinikumiga ja näidustatud allergia, see aitab ka teiste tervisehäired. Mõned ämmaemandad tegelikult soovitada oma rasedatel patsientidel võtta Benadryl, kui nad on väga murelik või unehäired.

Alati kontrollige oma arstiga

Kuigi Benadryl on tavaliselt ohutu võtta raseduse ajal, on oluline alati kontrollida oma arstiga enne seda või mis tahes muid ravimeid, kui te olete rase.