Viss par krūts pienu: kā sūknis – kad sākt – cik ilgi lietot

Ar mātes arvien vairāk apzinās par rūpējas par saviem bērniem visos iespējamos veidos, bet nesamazinot to karjeru, viena būtiska katra jaunā mātes soma ir krūts sūknis. Tas ir arī ļoti izdevīgs mātēm, kas cieš no jebkādām laktācijas jautājumiem, vai vienkārši vēlas iekļaut arī savu partneri un ģimenes locekļiem šajā procesā barot bērnu. Viegli pieejams daudz dažādu veidu, krūts sūkņi ne tikai palīdzēs barot bērnu, ja māte nav apkārt, bet ir vairākas citas priekšrocības pārāk. Lasīt par pārskatu par šajā gudrs ierīci.

Kas ir krūts pumpis?

Krūšu sūknis ir ierīce, kas imitē nepieredzējis darbību bērnu palīdzēt izteikt krūts pienu. Tas sastāv no krūts falangas vai vairogu, ko var novietot virs krūtsgala, sūknis, ko darbina vai nu manuāli, vai ar elektrību, un pudeli, kurā izteikts pienu savāc.

Kad Jūs sāksiet lietot krūts sūknis?

Jūs varat izvēlēties, lai sāktu izmantot piena sūknis, tiklīdz jūsu mazulis ir piedzimis, ja ir medicīnas jautājumiem, kas nāk ceļā māsu. Priekšlaicīgi dzimušajiem kuriem grūti aizbīdni, dalās, vai bērni ar īpašām vajadzībām var arī nepieciešama savlaicīga sūknēšana. Tomēr, ja māsu norit labi, ārsti iesaka gaidīt no viena līdz trīs nedēļas pirms ieviest pudeli, lai izvairītos no krūtsgals pārpratumiem.

Kas ir krūts pumpis Izmanto?

Izmanto izteiktu mātes pienu, krūts sūknis ir būtiska ne tikai mātēm, kuri vēlas atgriezties, lai strādātu vai ņemt pārtraukumu no zīdīšanas, bet arī palīdz saglabāt vai pat palielināt piena piegādi. Kāpēc krūts pumpis ir lietotas Sūkņu stimulē piena ražošana, un tas ir efektīvs risinājums, lai mātēm saskaras laktācijas jautājumus. Krūts sūknis mazina diskomfortu, ko rada engorged krūtīm too.

Kā lietot krūts sūknis?

Iesākumam ar krūts sūknis ir tikpat vienkārša kā viens, divi, trīs! Vienkārši novietojiet krūšu vairogu pār jūsu krūtsgals, un sūkņa sākt izteikt. Ja jūs izmantojat elektrisko vai akumulatora darbināmu sūkni, tas vienkārši nozīmē ieslēgt televizoru, bet, ja jūs izmantojat manuālo sūkni, jums būs nepieciešams, lai sūknis to manuāli.

Padomi, lai Pump mātes pienā

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs sagatavot sūknēt krūts pienu:

 • Relax: Meklējot klusā vietā, kur atpūsties palīdz veicināt ļaut leju
 • Masāža: Ātri krūšu masāža, noliekusies ļaut gravitātei darīt savu daļu, vai silta komprese palīdzēs jums sākt
 • Ieguldīt brīvroku sūknēšanas krūšturis: Šis krūšturis tur sūkni vietā atstājot jūs brīvi lasīt grāmatu, tekstu vai pat strādāt ar datoru. Dažas mātes pat padarīt savu brīvroku krūšturi, samazinot caurumi vecā sporta krūšturis vai pievienot gumijas joslas uz pansionāta bra
 • Sāciet ar zemāko iestatījumu: Izmantojot elektrisko sūkni, vai pārliecinieties, ka jūs sākat zemākajā iestatījumā un palielināt to pakāpeniski, kā jums ērti

Kad Express mātes pienā ar rokām un kā jūs to darīt?

Ja vēlaties zīdīt savu bērnu, un tikai reizēm jūt nepieciešamību paust pienu, sūkņu krūts pienu ar rokām var būt tiesības iespēja jums. Lūk, kā to izdarīt:

 • Nomazgājiet rokas: Mazuļi ir jutīga, un ir svarīgi, lai saglabātu higiēnu visu laiku
 • Masāžas: Maiga krūšu masāža vai siltas dvieli palīdzēt stimulēt ļaut leju, padarot to vieglāk izteikt pienu. Jūs pat varētu noliekties uz priekšu, lai ļautu gravitācijas palīdzību
 • Getting pareizo pozīciju: izmantojot īkšķi un rādītājpirkstu, veido C apmēram collu aiz jūsu krūšgalus
 • Express: Nospiediet pirkstus uz sava krūškurvja sienas un izmantot viegli slīdošo kustību izteikt pienu
 • Uzglabāšana: Savākt pausto pienu tīrā pudelē glabāšanai

Cik sūkņu mātes pienā?

Cik daudz jūs sūkņa galvenokārt ir atkarīgs no tā, cik daudz Jūsu mazulis patērē. Tas ne vienmēr ir nepieciešams, lai sūknis pārsniedz, tāpēc nesaņem nepamatoti uztraucas, ja jūs nespēj sūknēt lielos daudzumos.

 • Nav nekādu noteiktu likumu par to, cik bieži Jums vajadzētu sūknis ar mātes pienu. krūts piens Sūkņu galvenokārt atkarīgs no tā, cik vecs jūsu bērns ir. Vairāk nekā laika periodā, tad piena daudzums var sūknēt pakāpeniski palielinās
 • Cik daudz jūs vēlaties, lai sūknis ir atkarīgs arī no tā, cik jūsu krūtis jūtaties, kad esat sūknē.
 • Cik daudz jums ir nepieciešams, lai sūknis būs arī atkarīgs no tā, cik liels jūsu piena pieņemšanas dziedzeri. Atcerieties, ka lielums jūsu dziedzeru atšķiras no lieluma jūsu krūtis
 • Labs sūknis var sūknēt abas krūtis apmēram 20 līdz 30 minūtes, ja jūs nolaist ātri
 • Ar pastāvīgu praksi, jūs varēsiet sūknis vairāk piena, kā jūsu krūtis iegūt pielāgot sūkni un sniegt Jums kvalitatīvu pienu
 • Keep ievērojamu laika atšķirība starp divām sūknēšanas sesijām, lai nodrošinātu, ka jums iegūt līdzīgas daudzumu piena.
 • Tas ir vairāk svarīgi zināt, cik daudz piena Jūsu mazulis saņem ar 24 stundu laika posmā, nevis par barošanu

Nav vienota noteikumu par to, cik daudz mātes piena sūknis. Tātad, sūkņa jūsu krūts pienu jūsu pašu ērtībai un saskaņā ar mazuļa vajadzībām. Neviens nezina jūsu ķermenis labāk nekā jūs.

Kā uzglabāt mātes pienā?

Uzglabāšana mātes pienu, var būt diezgan sarežģīta, jo tauku saturs pienā ir nepārtraukti notiek izmaiņas. Pirmā lieta, jums ir jābūt uzmanīgiem par to ir iepazīšanās savu pienu. Tas ļauj jums zināt, kad jūs sūknē pienu un izmantot vecāko vispirms.

 • Jūs varat uzglabāt krūts pienu plastmasas vai stikla traukā, kas ir hermētiski, lai saglabātu to svaigu ilgāku laiku
 • Parasti sūknis nāk ar uzglabāšanas konteiners ar mērījuma skalas, kas ļauj jums saglabāt pienu saskaņā ar jūsu mazuļa uzturam
 • Pienu var uzglabāt saldētavā noteiktu laiku atkarībā no temperatūras, lai gan tas ir labāk, lai pārliecinātos, ka bērns patērē pienu iepriekšējiem periodiem, jo ​​ar laiku, tās uzturvērtība samazinās

Kur uzglabāt mātes pienā pēc Pumping?

Sūkņu pienu no krūtīm kļūst atvieglojums, kad jūs zināt, ka tur tiek glabāta pienu ledusskapī. Jums nav, lai saglabātu notiek šo procesu katru reizi. Šo pienu var uzglabāt svaigā veidā divas nedēļas līdz divpadsmit mēnešiem. Tomēr, saglabāt šādas norādes prātā, kad jūs uzglabāt to.

Kā Iesaldēt un atkausē mātes pienā?

Laiks ir galvenais šķērslis, kas sasalšanas un kušanas mātes pienā. Ja atkausēt piens netiek patērēts 24 stundu saldēšanas laikā, vai pēc 1 stundas istabas temperatūrā, tas būs sabojāt. Trūkums par atkausētā pienu ir tā, ka to nevar sasaldēt atkārtoti. Turpmāk vajadzētu palīdzēt jums saglabāt savu pienu svaigu un labā kvalitātē.

1. Sasaldēšana Krūts piens

 • Kaut arī saldēšanas, atcerieties, lai saglabātu to konteineros saskaņā ar daļu piemērots jūsu mazulim. Ja 50 ml tiek patērēts par uzņemšanu, uzglabāt to attiecīgi. Tas palīdz jums, lai pārliecinātos, ka jūs netērētu pienu.
 • Nesasaldējiet konteineros, no kuriem nevar rīkoties tā viegli. Tas ne tikai palielina problēmu, bet arī ļauj piemaisījumi, kas sūcas.

2. atkausēšanas Krūts piens

 • Vienmēr atcerieties, ka piens ir jāatkausē, bet ne vārīts. Turiet iepakojumu, kas ir pienu tajā zem siltā ūdenī, līdz tas sasniedz piemērotu temperatūru.
 • Jūs varat arī ļaut tai atkausēšanas galvenajā nodalījumā nakti un izmantot to istabas temperatūrā nākamajā dienā.
 • Neizmantojiet mikroviļņu atkausēšanai vai sasilšana, jo tas nogalina barības vielas, kas ir pienā. Karstos punktus var arī attīstīties, samazinot piena kvalitāti.

3. Cik ilgi var Krūts piena uzglabāt?

 • Ja jūs uzglabāt pienu saldētavas sadaļā jūsu ledusskapja, tas paliks svaiga maksimāli divu nedēļu laikā. Jo ātrāk jūs varat izmantot šo pienu, jo labāk tas ir.
 • Daži ledusskapji ir atsevišķa iecirkni par saldētavu. Tā kā tas ir atvērts retāk, un 0⁰ F, tā saglabā piena svaigu trim līdz sešiem mēnešiem.
 • Deep saldētavas, salīdzinoši, saglabāt pienu svaigu visilgāk. To var saglabāt ne ilgāk kā divpadsmit mēnešus.
 • Tomēr, ja jums patīk pienu būt svaigs un patērē vienā dienā, tad centrs Slimību kontroles un profilakses liecina, ka labākais veids, kā uzglabāt krūtīs ir istabas temperatūrā sešas līdz astoņas stundas