Viskas apie motinos pieno: kaip siurblys – kada pradėti – kaip ilgai naudoti

Su motinos tampa vis sąmoningas apie rūpintis savo vaikais visais įmanomais būdais, tačiau nepakenkiant savo karjerą, vienas labai svarbus kiekvienas naujas mamos krepšys yra krūties siurblys. Tai taip pat labai naudingas motinoms, kurie kenčia nuo bet kokių laktacijos klausimais, arba tiesiog norintiems taip pat savo partnerį ir šeimos narius, ir maitinti kūdikį procesą. Lengvai prieinami įvairių tipų, krūties siurbliai ne tik padės pamaitinti kūdikį kai mama yra ne aplink, bet turi kelis kitas išmokas taip pat. Skaitykite už šio protingas prietaisas apžvalga.

Kas yra krūties siurblys?

Krūties siurblys yra įrenginys, kuris imituoja čiulpimo veiksmą kūdikio padėti išreikšti motinos pieną. Jis susideda iš krūties falanga arba skydas, kuris tinka per spenelį, siurblys, kuris yra valdomas rankiniu būdu arba elektros energijos, o butelio, kur išreiškė pieno renka.

Kada galima pradėti naudoti Krūties siurblys?

Galite pasirinkti pradėti naudoti pieno siurbimo siurblys kaip tik jūsų kūdikis gimė atveju yra medicinos klausimais, kurie ateina į slaugos būdu. Priešlaikinis kūdikiai, kuriems sunku su sklende, kartotiniai, ar specialiųjų poreikių vaikai taip pat gali prireikti anksti siurblinės. Tačiau, jei slaugos vyksta gerai, gydytojai rekomendavo laukti nuo vieno iki trijų savaičių prieš įvedant butelį išvengti spenelių painiavos.

Kas yra krūties siurblys Naudojama?

Naudojamas išreikšti motinos pieną, krūties siurblys yra ne tik labai svarbus motinos, kurie nori grįžti į darbą arba imtis pertraukos nuo maitinimo krūtimi, bet taip pat padeda išlaikyti ar net padidinti pieno tiekimą. Kodėl Krūties siurblys naudojamas: Pakilimo stimuliuoja pieno gamybą ir yra veiksmingas sprendimas motinų patiria laktacijos klausimais. Krūties siurblys palengvina diskomfortą, kurį sukelia pritvinkusios krūtys taip pat.

Kaip naudotis Krūties siurblys?

Darbo su savo krūties siurblys yra taip paprasta, kaip vienas du-trys! Tiesiog padėkite krūties skydas virš jūsų spenelių, ir siurblio pradėti išreikšti. Jei naudojate elektros ar baterijų valdomas siurblys, tai tiesiog reiškia perjungimo jį, bet jei jūs naudojate rankinį siurblį, Jums reikės pumpuoti rankiniu būdu.

Patarimai pumpuoti motinos pieną

Štai keletas patarimų, kurie padės ruošiasi pumpuoti pieną:

 • Atsipalaiduokite: Ieškoti ramioje vietoje atsipalaiduoti padeda skatinti leisti žemyn
 • Masažas: Greitas krūtų masažas, palinkimas virš tegul sunkumą padaryti savo dalį, ar šiltas kompresas padeda jums pradėti
 • Investuoti į laisvų rankų siurbimo liemenėlė: Šis liemenėlė užima vietoje siurblį palikdami jus laisvai skaityti knygą, tekstą ar net dirbti kompiuteriu. Kai kurios motinos net padaryti savo laisvų rankų liemenėlės pjovimo skyles sename sporto liemenėlė arba pritvirtinti gumines juostas į slaugos liemenėlė
 • Pradėkite nuo mažiausios nustatymas: Kai naudojant elektrinį siurblį, tai įsitikinkite, kad jums pradėti mažiausia aplinkoje ir palaipsniui ją didinti, kaip jums patogiau

Kada Express motinos pieną rankomis ir How Do You Do It?

Jei norite maitinti savo kūdikį, ir tik retkarčiais jaučia poreikį išreikšti pieno, siurbimo motinos pieną rankomis gali būti teisingas pasirinkimas už jus. Štai kaip tai padaryti:

 • Nusiplaukite rankas: Kūdikiai yra jautri, ir tai yra svarbu išlaikyti higieną visais laikais
 • Masažas: Švelnus krūties masažas ar šiltu rankšluosčiu padėti skatinti leisti žemyn, kad būtų lengviau išreikšti pieno. Jūs netgi galite pasilenkti į priekį, kad tegul sunkumą pagalbos
 • Darbo teisė poziciją: Nykščiu ir rodomuoju pirštu, sudaro C apie už savo Danga colio
 • Išreikškite: Paspauskite pirštais į jūsų krūtinės ląstos ir naudoti švelniai valcavimo judesio išreikšti pieno
 • Saugoti: surinkti, išreikštą pieno į švarų butelį saugoti

Kiek pumpuoti motinos pieną?

Kiek siurblys daugiausia priklauso nuo to, kiek jūsų mažylis sunaudoja. Tai ne visada reikia pumpuoti per daug, todėl nereikia gauti nepagrįstai nerimauja, jei jūs negalite pumpuoti dideliais kiekiais.

 • Yra ne rinkinys taisyklė apie tai, kaip dažnai jūs turėtumėte pumpuoti į motinos pieną. Siurbimo motinos pienas pirmiausia priklauso nuo to, kokio amžiaus jūsų kūdikis yra. Per tam tikrą laiką, pieno kiekis galite pumpuoti palaipsniui didėja
 • Kiek jūs norite, taip pat siurblio priklauso, kaip jūsų krūtinė jaustis po to, kai pumpuojamas.
 • Kiek jums reikia pumpuoti taip pat priklausys nuo to, kaip didelis jūsų pieno priėmimo liaukos. Atminkite, kad jūsų liaukų dydis skiriasi nuo savo krūtų dydžio
 • Geras siurblys gali siurbti tiek krūtinę maždaug 20 iki 30 minučių, jei nuleistos greitai
 • Su nuolat praktikos, galėsite pumpuoti daugiau pieno, kaip jūsų krūtinė gauti priderinti prie siurblio ir suteikti jums kokybės pieną
 • Laikyti didelę laiko skirtumą tarp dviejų siurblinių sesijų siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate panašius kiekius pieno.
 • Tai daug svarbiau žinoti, kiek pieno jūsų kūdikis gauna 24 valandų laikotarpį, o ne vienam šėrimui

Nėra vieno taisyklė apie tai, kiek motinos pieno siurblys. Taigi, siurblys motinos pieną savo pačių patogumui ir pagal jūsų kūdikio poreikius. Niekas nežino, Jūsų organizmui geriau nei jūs.

Kaip laikyti motinos pieną?

Saugoti motinos pieną gali būti gana sudėtinga, nes riebalų kiekis piene nuolat vyksta kaita. Pirmas dalykas, kurį turėtų būti atsargūs, apie susitikinėja savo pienu. Tai leidžia jums žinoti, kada pumpuojamas pieną ir naudoti seniausiai pirmas.

 • Galite išsaugoti motinos pieną į plastikinį ar stiklinį indą, kuris yra oro stora, ją išlaikyti šviežią ilgesnį laiką
 • Paprastai, siurblys ateina su saugojimo indą su matavimo skalę, kad būtų galima laikyti pieną pagal jūsų kūdikio maistui
 • Pienas gali būti saugomi tam tikrą laikotarpį, priklausomai nuo temperatūros šaldiklyje, nors tai geriau įsitikinkite, kad kūdikis sunaudoja į ankstesnių laikotarpių pieną, nes su laiku, savo maistinę vertę mažina

Kur laikyti motinos pieną po Siurbimo?

Siurbimo pieną iš krūtų tampa reljefo, kai jūs žinote, kad yra saugomi pieną savo šaldiklyje. Jūs neturite išlaikyti kiekvieną kartą vyksta procesas. Tai pienas gali būti šviežių forma dvi savaites iki dvylikos mėnesių. Tačiau turėkite šiuos patarimų omenyje, kai jūs ją saugoti.

Kaip užšaldyti ir atšildyti motinos pieną?

Laikas yra pagrindinis suvaržymas užšaldymo ir atšildymo motinos pieną. Jei atšildyti pienas, kurie nebuvo suvartoti per 24 valandas nuo šaldymo arba po 1 valandą kambario temperatūroje, jis bus sugadinti. Trūkumas apie atšildyti pieno yra tai, kad jis negali būti vėl užšaldyti. Toliau turėtų padėti jums išlaikyti savo pieną šviežią ir geros kokybės.

1. Šaldymo motinos pieno

 • Nors šaldymas, nepamirškite jį laikyti konteineriuose pagal dalis tinka jūsų kūdikiui. Jei 50 ml suvartojama vienam vartojimo, laikyti jį pakeisti. Tai padeda jums įsitikinkite, kad jums nereikia gaišti pieno.
 • Negalima užšaldyti, kad konteineriuose, iš kurio negali disponuoti ją lengvai. Tai ne tik padidina vargo, bet taip pat leidžia priemaišos sunktis.

2. atšildymo motinos pieno

 • Visada atminkite, kad pienas turi būti atšildyti, o ne virti. Laikyti konteinerį, kuris turi jame pieno pagal šiltu vandeniu, kol jis pasiekia tinkamą temperatūrą.
 • Jūs taip pat gali leisti jam atitirpinti pagrindiniame skyriuje naktį ir naudoti jį kambario temperatūroje kitą dieną.
 • Nenaudokite mikrobangų atitirpinimas arba šyla nes ji žudo pieno maistinių medžiagų. Karštieji taip pat gali kurti, mažinant pieno kokybę.

3. Kaip ilgai galima motinos pieną būti saugomi?

 • Jei saugoti į šaldiklio skyriuje jūsų šaldytuve pieno, jis liks šviežias daugiausiai dvi savaites. Kuo greičiau jūs galite naudoti šią pieną, tuo geriau ji yra.
 • Kai šaldytuvai turi atskirą skyrelį, kaip šaldiklyje. Kadangi tai yra atidarytas rečiau, o 0⁰ F, ji saugo pieno šviežias trijų iki šešių mėnesių.
 • Deep šaldikliai, palyginti, išlaikyti pieną šviežią ilgiausiai. Jis gali būti saugomi ne ilgiau kaip dvylika mėnesių.
 • Tačiau, jei jums patinka pieną būti švieži ir suvartoti per dieną, ligų kontrolės ir prevencijos centras teigia, kad geriausias būdas saugoti išsikyrimas yra kambario temperatūroje nuo šešių iki aštuonių valandų