Varajase sümptomid Diabeet et sa peaksid teadma

Diabeet võib olla raske toime tulla. See on täpselt, miks see on oluline teada, et varakult märgata diabeet naiste ja saada seda kontrolli all. Olge sümptomid, nii et saate õigeid samme ja takistada selle kontrolli oma elu. see on parem NIP probleemi bud, enne kui nad käest. Üks selline potentsiaalne probleem on diabeet, mis on tuntud ka kui vaikiva haiguse tõttu väga kerge esimesi märke. Aga õige teadlikkust ja erksust, saate tegeleda diabeet ja võtta vastutus oma elu.

Tunnistades sümptomid Diabeet Naised

1. Teil on ebaselge põhjusega kaalulangus ja kasum

Te võite arvata, et olete kaotanud kaalu, sest eduka krahhi toitumine. Aga mis siis, kui see on, sest kastmine glükoosisisaldust? Kui teil on tüüp 2 diabeet, oma rakke ei saa piisavalt glükoosi. Teie keha ei ole võimalik kasutada kaloreid tõhusalt isegi kui sa süüa tervislikku toitumist. Samuti ootamatu kaalutõus võib olla ka hoiatus kella.

2. Sa saad hommikul haigus ja oksendamine

Kuigi see on tavaline raseduse sümptom, see on ka varases 1. tüüpi diabeediga sümptom naistel. Kui te plaanite rasedust, peate võtma erimeetmeid, et vältida selliseid probleeme nagu sünnidefekte. Tee kohtumine oma günekoloogi ja minna põhjaliku läbivaatuse.

3. Sa piss natuke liiga palju

Kui keha ei suuda piisavalt insuliini, kui on rohkem glükoosi. Neerud seejärel reageerida välja uhtuda glükoosi läbi sage urineerimine. Kui teil on külastada loo tad liiga tihti, siis peaks saama ise kontrollida, et välistada 2. tüüpi diabeet.

4. Sa tunned thirstier

See on 2. tüüpi diabeedi sümptom naistel. Kuna teie keha on kõrvaldada palju vedelikku, siis on jäänud tunne thirstier. Sa ka koormata suukuivus ja kuiv nahk tõttu dehüdratsiooni.

5. Sa tunned näljane kogu aeg

See ei ole ainult janu, et sa võitlema. Kui teil on tüüp 2 diabeet, keha ei suuda toota piisavalt insuliini, et tuua glükoos rakkudesse. Ja kui keha ei saa konverteerimiseks toidu glükoos, oma rakkude vastu insuliini, mille tulemusena sa tunne nälga ja väsinud.

6. Teil on udune nägemine

Kui teil on kõrge veresuhkru sisaldus, lihased silma läätsed kõvasti tööd, et keskenduda. Läätsed ise saab kahjustatud, kui diabeet ei suutnud. See on veel üks varajane märk diabeet ja võib leida nii 1. tüüpi ja 2. tüüpi diabeet.

7. Teie haavad paranevad aeglasemalt kui tavaliselt

Seost naiste ja diabeedi laieneb tupe piirkonnas ka. Kuhjumine glükoosi võib viia korrutamist pärmi ja bakterite vastu. Sa võid leida ennast arendada vaginaalne infektsioon, isegi kui sa ei oma parima, et jääda puhas. Võite märgata aeglasem paranemine ja suurem suu probleeme nagu seennakkused, calluses ja hammertoes.

Diabeet võib olla hirmutav, kuid see ei pea tähendama elu lõpuni nagu te teate seda. Hoides silma peal oma tervist ja valvsust poole keha, saate tuvastada ja kontrollida seda kohe alguses.