Vai vēlaties atmest smēķēšanu? Izmēģiniet šos veselīgas alternatīvas

Smēķēšana, mums ir teicis laiku un atkal, ir kaitīga veselībai. Protams, tas dod jums dažas minūtes svētlaimes, jo tas ir lielisks stress Buster, bet negatīvā ietekme, kas nāk kopā ar to ir daudz sliktāka, nekā tā labumu. Katrs cigarete jūs smēķējat liek jums risks saslimt ar vēzi, sirds slimībām un dzīves sliktas kvalitātes.

Veselīgas un Dabas Aizstājēji par smēķēšanu

Ja jūs lasāt šo rakstu, tad iespējams, ka jūs apsverat, vai plānojat avārijas nosēšanās šo slikts ieradums. Lasīt dažiem veselīgu un dabīgu aizstājējiem pārspēt šo atkarību.

1. Keep Yourself aizņemts

Vai jūs nikotīna atkarīgais? Tad iespējams, ka Jums var būt abstinences simptomus. Tas var būt grūti, jo lielākā daļa no simptomiem pieredzējuši ietver nemiers, trauksme, kairinājumu, nogurums, miega traucējumi un garastāvokļa izmaiņas. Lai varētu tikt galā ar šo, jums ir nepieciešams, lai saglabātu sevi aizņemts. Veikt jaunu kursu vai pievienoties kopienai. Tādā veidā, jūs saglabāt savu prātu aizņemts.

2. Pārliecinieties, ka jums nav izolēt sevi

Lielāko daļu laika smēķēšana ir sociālā aktivitāte. Cilvēki ņem dūmu pārtraukumu starp ilgas stundas darbā vai salidojums laikā. Ja esat nolēmis atmest smēķēšanu, tad iespējams, ka jūs samazināt sev no ierastajām smēķētājs draugiem. Ķēdes smēķētājiem varētu būt garastāvokļa izmaiņas, šajā posmā, kas paātrinātu turpmāku nepieciešamību izolēt sevi laikā.

Bet jums ir nepieciešams, lai izvairītos no darot to. Atmest smēķēšanu nav forma sodu. Jums nav, lai risinātu ar to vien. Runājiet ar jūsu tuvumā un dārgais tiem, pastāstīt viņiem par savu lēmumu. Pastāstiet saviem smēķētājs draugiem par šo soli pretējā virzienā, lai viņi saprastu savas robežas.

3. Padomā par priekšrocībām nav smēķēšana

Alkas, var būt grūti, ja jums koncentrēties uz to, cik daudz jūs tiešām ir nepieciešams dūmu. Tā vietā, meklēt citā virzienā. Padomājiet par to, kā jums nav nogalināt jūsu plaušas, un galu galā pats. Tava sirds tagad ir daudz veselīgāk, nekā tad, ja jūs pastāvīgi smēķēšana. Pat tekstūru Jūsu ādas un matu kļūst labāk, ja jūs atmest smēķēšanu. Par smēķēšanas priekšrocības jebkurā konkrētā dienā būs nosver smagāks nekā mīnusus, smēķēšanas, par kuriem tādu nav.

4. Veikt jaunu Hobby

Ņemot jaunu hobiju var būt pozitīva ietekme uz jūsu dzīvi. Tas var palīdzēt jums augt un kļūt produktīvāka. Tā var arī sniegt jums sajūtu uzticību un uzlabot savu prasmju kopumu. Veikt jaunu hobiju, piemēram, lasot labu grāmatu vai gleznu. Ir daudz iespējām, lai jūs varētu izvēlēties.

5. hit sporta

Darbs, kas ir liels, lai jūsu ķermeņa, kā arī savā prātā, tas ir arī viens no labākajiem alternatīvām smēķēšanas stresa atbrīvojumu. Pierakstīties uz tuvāko sporta un darbu savu ceļu uz labu veselību. Ja jūs smēķējat, smadzeņu relīzes justies-labi hormoniem. Kad jūs atmest smēķēšanu, jūs iedziļināties sajūtu atsaukšanu galvenokārt tāpēc, ka šie labsajūtas` hormoni netiek ražots. Exercise patiešām palīdz atbrīvot šos labsajūtas` hormoni, kas ir iemesls, kāpēc mēs jūtamies lieliski pēc laba treniņa.

6. atraut sevi Kad Hit Alkas

Jums ir pienākums būt alkas. Tā ir neatņemama atmest atkarību. Bet, kad jūs jūtaties patīk šīs alkas ir Ložņu uz jums, mēģināt novērst sevi ar kaut ko citu. Piecelties un pastaigāties, zvanu draugam, vai vienkārši paņemt kādu grāmatu, jūs varat izlasīt. Izmēģiniet nedrīkst atzīt alkas.

7. Akupunktūra

Akupunktūra ir sena terapiju, kas ietver plānas adatas, kas tiek ievietoti organismā. Akupunktūra terapija ir noderīga vairākos jautājumos, un smēķēšana ir viens no tiem. Tomēr, lai gan tas nedarbojas ikvienam, tas par maz – vēl tiek ārā, vai tas ir efektīvs ārstēšanas vai ne.

8. Atteikšanās par elektroniskās cigaretes vai Zālaugu cigaretes

Elektroniskās vai e-cigaretes ir akumulatoru darbināmas ierīces, kas ir mazāk kaitīgi alternatīva parastajām cigaretēm. Zālaugu cigaretes ir daudz organisko bāze, kas ir atkal mazāk kaitīgs alternatīva parastajām cigaretēm. Šīs cigaretes satur alternatīvu smēķēšanas augi, kas ir maz vai nav nikotīna saturu. Jūs varat izvēlēties šo, nevis jūsu parasto, bet jums ir jāzina, ka, lai gan tie ir mazāk kaitīgi, salīdzinot, tie joprojām ir kaitīgs veselībai. Mērķis šeit ir pilnībā izbeigt šo slikts ieradums, nevis izvēlēties mazāko no diviem ļaunumiem.

9. Palutini sevi

Iegūt sev masāžu vai nopirkt šokolādes kaste. Ja esat veiksmīgi darīts prom ar smēķēšanas, tad jums ir nopelnījis sev privilēģiju dot sev stimulus. Tas vēl vairāk motivē jūs stick ar savu lēmumu atstājot aiz paciņu cigarešu.

10. Aizstāt cigaretes ar ūdeni vai burkānu nūjiņas

Dažiem smēķētājiem, kas ir viens jautājums, viņi saskaras, kad viņi atmest smēķēšanu, ir vēlēšanās kaut ko darīt ar savu muti. Dzer ūdeni ir lielisks aizstājējs smēķēšanai. Ūdens ir tikai pozitīvas priekšrocības, nevis smēķēšana. Ja tas nedarbojas, samazināt dažas burkānu nūjiņas un patērē to, kad jūs jūtaties vēlmi iedegties cigareti.