Vai tas ir bīstami gulēt ātri pēc ēšanas

Lielākā daļa no mums patīk baudīt mūsu pēcpusdienā Siesta pasta pusdienas, vai mēs mīlam jaukums vēlu naktī snacking pirms došanās pie miera dienai. Jūs bieži var brīnīties, vai tas ir labi, lai atliktu pēc tam, kad ēst. Nav šaubu, ka mēs bieži jūtas miegains pēc tam, kad mūsu maltītes, bet tas nozīmē, mums vajadzētu panākt dažus miega vai arī mēs faktiski jāgaida kādu laiku, pirms snauda off? Nu, tas var būt laba ideja iesnausties pēc ēšanas jūsu maltītes. Sleeping tūlīt pēc ēšanas pārtiku var nebūt labs jūsu ķermeņa.

Kāpēc mēs parasti jūtas Sleepy pēc ēšanas

Tiklīdz esat pabeidzis ēst savu maltīti, jūsu smadzenes signalizē orgānu, lai sāktu karsējot pārtiku. Asinsrite kļūst koncentrētas ap gremošanas sistēmu. Ar intensitātes asinsapgādes maiņa ietekmē smadzenes too. Tas asinis atņemšana uz smadzenēm, var padarīt jūs miegainus.

Kā Vai Sleeping Tūlīt pēc ēšanas ietekmēt Jūsu veselību?

Jūsu ķermenis ir ideāli nepieciešams sagremot pārtiku jūs patērēt, lai iegūtu enerģiju, un to var darīt, ja jūs sēdēt vertikālā stāvoklī. Tomēr, ja jūs atpūšaties pēc ēšanas, jūs neesat ļaujot organismam, lai veiktu šo funkciju, tādējādi izraisot kādu no šīm darbībām:

1. Tas var novest pie svara pieaugums

Tūlīt miega pēc ēšanas var izraisīt svara pieaugumu. Tas ir tāpēc, ka jūsu ķermeņa vajadzībām, lai sadedzinātu kalorijas, ka jūs patērēts no ēšanas, bet tā vietā, jūs gulēt, kas nozīmē, ka jūsu organisms būs glabāt šos kalorijas. Pārsniedz kaloriju daudzums organismā izraisa svara pieaugumu. Īsāk sakot, guļ pēc ēšanas padara jūs tauku.

2. Tas var izraisīt Acid Atteces

Skābes refluksa ir stāvoklis, kad saturs jūsu kuņģī ir uzstājām atpakaļ barības vadā. Skābes refluksa izraisa dedzināšanas sajūta krūšu kurvī dobumā. Tas notiek, kad jūs gulēt drīz pēc ēšanas savu pārtiku.

3. Tas var izraisīt gremošanas problēmas

Ja jūs gulēt uzreiz pēc ēšanas pusdienas vai post-vakariņas, jūsu ēdiens nesaņem sagremota pareizi. Neapgūts ēdiens var izraisīt gremošanas problēmas, piemēram, gāzes, grēmas, skābumu, meteorisms, vēdera uzpūšanās, uc

4. Tas var novest pie insulta

Sleeping tūlīt pēc kam maltīti var palielināt jūsu izredzes cieš insults. Tas ir tāpēc, ka neapgūts ēdiens var izraisīt nelīdzsvarotību jūsu cukura līmeni asinīs un asinsspiedienu, un ekstrēmos gadījumos var novest pie insulta too.

Cik ilgi jums vajadzētu gaidīt, lai dotos gulēt pēc Ņemot Food?

Tas ir ieteicams, ka jums vajadzētu ļaut jūsu organismam sagremot pārtiku, ko jūs ēda pirms jūs hit atliktu pogu. Lai gan dažādas pārtikas preces var būt atšķirīgs laika, lai saņemtu pārstrādātus, tas ir labi, jāgaida vismaz 2 līdz 4 stundas nosnausties, kad esat bijusi jūsu maltītes.

Bedtime Uzkodas kas ir veselīga jums

Lai gan tas nav laba ideja, lai zelēt par kaut ko tieši pirms sava gulētiešanas dažreiz pēkšņas bada lēkmes var streikot, un mēs varētu vēlēties ēst kaut ko. Mēs iesakām, ka tu ēd kaut ko veselīgu un barojošu, tā vietā, lai saliekot bezjēdzīgi kalorijām. Šeit ir daži veselīgi ieteikumi, kurus var izmantot, lai ierobežotu to, ka vēlu vakarā snacking vajadzībām:

  • Glāzi silta piena ar medu ir veselīga izvēle, un jūs gulēt labi too.
  • Tase zema tauku jogurts ir viegli uz jūsu vēders, kā arī.
  • Visa kviešu sausiņš ar kādu zemesriekstu sviestu ir ideāls likt ka rūkšanu kuņģi atpūsties.
  • Tasīte veselu graudu labības ar zema tauku satura pienu.

Ja bada uzbrucējiem pie nepāra stundas, šie ir daži uzkodas, ka jūs varat rīt uz leju, pat domāt divreiz. Izvairieties no taukskābju, cepta vai kalorijām bagātas pārtikas, jo tie var ne tikai būt grūti par jūsu gremošanas sistēmā, bet tie var radīt problēmas ar miega too.

Vai Ēšana pārāk vēlu ietekmē jūsu miegu?

Pārtikas un miegs ir ļoti sarežģīta, bet interesanta attiecības. Daži pārtikas produkti var izraisīt intensīvu miegu un padarīt jūs gulēt kā bērnam. Tad ir pārtikas produkti, piemēram, šokolāde, enerģijas dzērieni, soda uc, kas var nodrošināt mūs plašs nomodā, ja patērē pirms snauda off. Tāpēc, mums tiešām ir jābūt piesardzīgiem par to, ko mēs ēdam tuvu gulētiešanas, jo tas var tieši ietekmēt mūsu miegu. Tāpat, ja jūs patērēt savu maltīti tieši pirms miega, tur ir laba iespēja, ka jūs varētu ciest no cīkstēšanās skābumu vai grēmas, kas ietekmēs, cik labi jūs gulēt.

Ir cilvēki, kuri nevar justies ietekmēts nemaz par to, ko viņi patērē tuvu gulētiešanas, bet tas, protams, nenozīmē, ka viņiem vajadzētu ēst, ko viņi vēlas, jo to miegs ir nesaņemu traucēta. Nu, jautājums nav par miega, bet tas ir par pārtikas, kas ir nesaņemu šķeļ. Tātad, guļ pēc katras ēdienreizes vai guļus pēc ēšanas nemaz nav ieteicams.

Ir svarīgi, ka jūs atstāt ievērojama atšķirība starp jūsu maltītes laiku un nap laiku. Ēst veselīgu un barojošu maltīti pirms gulētiešanas, izvairoties no neveselīgas pārtikas un izvēlēties pareizos vēlu vakarā uzkodas ir dažas labas lietas, ko var darīt labu miegu un labu veselību. Tomēr, ja Jums rodas jebkādas grēmas, skābes refluksa vai jebkuru miega saistītu problēmu, mēs iesakām jums redzēt savu ārstu un saņemt jāpārbauda uzreiz izslēgtu jebkādu medicīnisko stāvokli.