Vai jūs vēlaties, lai samazinātu holesterīna līmeni savā organismā? Vai šos vingrinājumus

Ja jums ir darīšana ar holesterīna jautājumus, īstenojot ir viena lieta, kas var palīdzēt jums samazināt savu holesterīna līmeni veselīgu diapazonā. Regulāri treniņi, piemēram, riteņbraukšana, pastaigas, peldēšana uc var tikai nevar palīdzēt, samazinot ZBL holesterīna un triglicerīdu līmeni, bet tas var arī palīdzēt palielināt ABL holesterīna līmeni organismā. Uzziniet, kāpēc un kā izmantot ir labs pazemina holesterīna līmeni, kā arī uzzināt par dažām no labākajiem vingrinājumi, kas var palīdzēt jums sasniegt to pašu, šajā write-up.

Kāpēc Exercise vislabāk darbojas pie pazemina holesterīna līmeni?

Domājat, vai izmantot var samazināt holesterīna līmeni? Nu, jā, tas var strādāt brīnumus. Vaskainā lipīdu tauku, kas tiek ražots aknās, dabiski atrodas mūsu organismā. Tomēr daži cilvēki var būt šī taukvielu vairāk nekā prasīts summas savā organismā, kas pēc tam pielipuši artērijās.

Pēc tam, kad pievienojot artērijās, tas sašaurina tos, tādējādi palielina izredzes sirds un asinsvadu slimībām. Tomēr regulāri izmanto palīdz mainīt raksturu holesterīna. Pētījumā tika pierādīts, ka izmanto ne tikai uzlabo izmēru un skaitu holesterīna kas daļiņām, bet tā arī palīdz padarīt tās lielākas vai fluffier un tādējādi mazāk tendētas uz jebkādiem nosprostojums artērijās.

Cik daudz izmantot jums vajag?

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, ir svarīgi izmantot 30 minūtes dienā, vismaz 4 līdz 5 dienas nedēļā. Tomēr, pat ja jūs varat rezerves 60 līdz 90 minūtēm nedēļā treniņam, tas var izrādīties labvēlīga jūsu veselībai. Ja jums ir drudžains grafiku, jūs varētu pauze jūsu a veic grafiku divās 15 minūšu treniņu dienā.

Labākie veidi vingrinājumus, lai Cut Down holesterīna līmenis

Šeit ir daži vingrinājumi, kas var palīdzēt jums samazinot holesterīna līmeni:

1. ņiprs staigāt

Staigāšana ir neapšaubāmi viens no labākajiem vingrinājumi samazināt holesterīna līmeni dabiski. Staigāšana ir drošāks variants cilvēkiem, kuri nevar palaist, vai nu tāpēc, ka papildus svaru vai tāpēc, ka no vecuma. Tomēr, pārliecinieties, ka jūs staigāt braši vai ātrākā tempā, lai sasniegtu cardio efektu. Nesenie pētījumi ir pierādījuši, ka staigāšana ir priekšrocības līdzīgas darbības, kad runa ir samazināt holesterīna līmeni.

2. Skriešana vai skriešanas

Ja Jūs neesat dūšīgs, Jūsu vecums nav problēma un jūsu locītavām ir veselīgi, tad jums vajadzētu izvēlēties skriešanas vai darbojas kā ikdienas veidu izmantot, lai samazinātu holesterīna līmeni ātri. Kā vienu viens no pētījumiem, tas ir novērots, ka tālsatiksmes stīgu vai joggers ir veselīgāks holesterīna līmenis nekā īsiem skrējēji.

3. Iet uz Swim

Peldēšana ir lielisks veids, kā saglabāt papildus svaru zem pārbaudi, un tas arī palīdz uzturēt labāku holesterīna līmeni organismā. Šis veids aerobikas ir viegli uz locītavām.

4. Pielieciet Daži Svariņi

Svars apmācība ir lielisks veids, kā iegūt jūsu holesterīna līmeni normas robežās. Saskaņā ar pētījumu, tas ir pierādīts, ka cilvēki, kuri sekoja rezistenci apmācību vaļā ZBL no viņu asinīm ātrāk nekā tie, kas nesekoja nekādas pretestības treniņu režīmu.

5. Riteņbraukšana

Riteņbraukšana ir lielisks veids, kā to daži aerobo treniņu. Ja Jums rodas sāpes vai sāpīgums locītavās, jūs varat darīt ar velosipēdu, lai savu holesterīna pārbaudi. Riteņbraukšana ir fantastisks veids, kā samazināt risku saslimt ar sirds slimībām too.

6. Joga

Kā nepāra, jo tas var likties, bet joga var palīdzēt jums samazināt holesterīna līmeni. Daži pētījumi atbalsta, ka joga ir ne tikai izdevīga labāku sirds veselību, bet arī palīdz uzlabot holesterīna līmeni organismā. Saskaņā ar vienu no publicētajiem pētījumiem, cilvēki, kuri praktizē jogu regulāri bija labāki holesterīna līmenis, nekā tiem, kas nav praksē joga.

7. Aerobika, Zumba vai Deju

Jebkura augstas intensitātes treniņš, piemēram, Zumba, dejas vai aerobika, ne tikai palīdzēs jums palikt labā formā, bet tas ir lielisks veids pasākumā pazemina sliktā holesterīna līmeni vai saglabāt savu holesterīna līmeni zem pārbaudi.

Jūs varat izvēlēties jebkuru veidu izmanto, ka jūs varat viegli darīt. Ja jums ir mazkustīgs dzīvesveids, ņemt to lēni un veidot savu izturību pirms aizņem spraiga treniņu. Tomēr, ja jums ir vairāk nekā 60 gadiem, Jums ir aptaukošanās, vai arī jums ir mazkustīgs dzīvesveids, jums pirms sākat darīt jebkāda veida spraiga vai augstas intensitātes treniņiem ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Kā Keep Up Exercise, lai Get Your holesterīna līmeni uz leju?

Izmantojot var iegūt monotonu un garlaicīgi. Tomēr mantra ir saglabāt sev pepped-up un motivēti. Šeit ir daži veidi, kā palikt motivēti:

1. Saņemiet partneris

Jūs varat baudīt iet skriet vai skriet visu pats kādu laiku, bet pēc kāda laika, tas var likties tik garlaicīgi, un jums var pat vēlaties divstāvu savu izlietoja sesijas. Jums ir jālūdz draugu vai ģimenes locekli, lai pievienotos jums, lai saglabātu to vairāk jautrības un uzturas vairāk brauc.

2. Keep It Real

Nereāli mērķi ir ne tikai grūti sasniegt, bet tie var arī veikt nodevu par savu veselību. Keep it simple un saglabāt to reālu, nekas dzīvē nāk viegli, un veselība nav izņēmums, vai nu. Mazie sasniedzami mērķi saglabās jums laimīgs un fokusēta.

3. Stay Elastīga

Neesiet nelokāms ar savu pilda grafiku. Tas nozīmē, ka, ja jūs nevarat iet skriet, jums vajadzētu plānot darīt kādu joga mājās. Mērķis ir izmantot un, ja uz dažām dienām, viens veids, kādā īstenot var nebūt iespējams, izvēlēties otra.

Nav jābūt kompromisiem, cik veselību ir bažas. Tāpēc, ja jums ir konstatēti ar augstāku holesterīna līmenis, tā ir norāde, ka jums ir nepieciešams, lai pull savu zeķes augšu un uzņemties atbildību par savu veselību. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums iegūt kādu perspektīvu uzturas veselīgi un motivēti. Palieciet veseli un laimīgi.