Vai jūs vēlaties, lai būtu plānāks un tonēti teļi? Vai šos vingrinājumus

Vasaras sezonā aicina īsu kleitas un peldēšanas izbraukumos. Bet, iespējams, ka jūsu izdilis vai lielgabarīta kājas ir tur jums paslēpta zem slāņiem apģērbu un zemu pašcieņu. Ar šiem teļš vingrinājumi sievietēm, jūs varat dot savu kājas pelnīto sejas lifts.

Sākoties vasaras modes aina ir mainījusies no vienmuļa krāsas ziemas ar svaigu summery ones. Puse aina arī ir novirzījies no slēgtām banketiem līdz baseina. Nozīmē, ka kleitas, bikses un svārki ir zvans no sezonas un visi gatavojas dižoties šos sculpted kājas. nav viņiem? tas nekad nav pārāk vēlu, lai sāktu. Uzziniet, kādas ir viegli kāju novājēšanu treniņu, kas palīdzēs tonis un veidot savus teļus. Ja jums ir bijis apzinās savas lielgabarīta kājām, šie vingrinājumi ir tieši tas, kas jums nepieciešams.

Efektīvi un viegli Teļu vingrinājumi sievietēm

1. uz augšu un leju

Pirmo kopa vingrinājumi, lai tonis teļu nepieciešams, ka jūs sākt ar kājām izplatību plecu platumā, ar gurniem uzlīmēšanu tādi ka ceļi un potītes ir rindā. Pazemināt jūsu gurni līdz jūsu hamstrings un grīda ir paralēlas. Vai apmēram 20 papēža lifti, līdz jūsu teļiem nogurst.

2. Jumping Jacks

Jumping ir fantastisks veids, kā apvienot teļu toning vingrinājumi ar tiem par gurniem. Ar kājām plecu platumā, iztaisnot muguru un samazināt gurni līdz papēžiem sāk noceliet zemes. No šīs pozīcijas, katrs lēciens būtu nepieciešams, lai jūs swing jūsu rokas virs galvas, vienlaikus, kā jūs lēkt. Ķermenis būs taisna līnija, kad Jūs darāt to.

3. smags jautājumi

Izturības apmācība ietver arī vingrinājumus, lai izdilis kājas izskatās labāk. Iegūstiet pozīcijā, lai veiktu dažus vienkāršus mazuli palielina, pārslēdzot uz ķermeņa svars no papēža uz jūsu kājām bumbiņas turot hanteles savās rokās. Ar ārējās pretestības pieaugums radīs lielāku stresu par zemākām kājām.

4. Kalnu alpīnists

Iejusties push-up stāvoklī un nodrošināt, ka jūsu abs ir noslēgts līgums. Minūti ātri darboties šādā stāvoklī ar kājas iet iekšā un ārā ir liels, lai stiprinātu teļus.

5. Master kāpnes

Viens no vienkāršākajiem vecmodīgs vingrinājums teļiem darbojas uz augšu un uz leju pa kāpnēm. Pusstundu šādas sesijas ir pārliecināts, lai tonis šos teļiem, padarot tās izskatās spēcīgi un labi.

6. apakšstilbu pacēlāji

Viens no labākajiem kāju novājēšanu vingrinājumi ir teļš pacēlāji. Sākt ar rokas balstās uz sienas priekšā jums vai uz gurniem. Saglabājiet savu astes kaulu tucked. Paaugstināt sevi uz pirkstiem un turiet pozīciju pāris sekundes pirms celt kājas uz zemes. Tas palīdzēs stiprināt teļus un var strādāt brīnumus jums.

Pēc šo treniņu teļu liks viņiem izskatīties seksīgi un fit. Tagad, ar slim un toned kājām nav kaut kas jums var tikai sapņot. Ar regulāriem atkārtojumiem šo vingrinājumu, jūs varat teikt sveiki slim tonēti teļiem un kājām, jo ​​nav laika. Tomēr ir svarīgi pievērst uzmanību prasībām savu ķermeni, nevis to ar nodokli aiz noguruma.