Vai ir kādi pārtikas produkti ir jāizvairās zīdīšanas laikā

Daži medmāsu moms atrast tās var ēst, ko viņi patīk. Kaut arī ir taisnība, ka daži spēcīgi aromātu pārtikas produkti var mainīt garšu pienā, lielākā daļa bērnu, šķiet, baudīt dažādas mātes piena garšu! Vispār, dominējošie garšas diētu, vai sojas mērce vai čili pipari bija savā amnija šķidrumu grūtniecības laikā.

Augļi norīt taisnīgu summa amnija šķidrumu pirms dzimšanas, tad, kad tie garša šos aromāti atkal mātes pienā, tie jau ir pieraduši uz tiem. Reizēm bērns būs nervozs pie krūts vai pļāpīgs pēc ēst īpašu pārtiku. Ja pamanāt kādu rakstu, novērst to, ka pārtika uz dažām dienām. Lai pārbaudītu, vai tas ēdiens patiešām bija iemesls, atjaunot to vienu reizi, un redzēt, ja ir efekts.

Foods lai izvairītos no zīdīšanas laikā

Mātes ziņo, ka bērni visbiežāk iebilst pret šiem pārtikas produktiem:

šokolāde

Garšvielas (kanēlis, ķiploki, karijs, čili pipars)

Citrus augļi un to sulas, piemēram, apelsīni, citroni, laimi, un greipfrūtu

zemenes

Kivi

ananass

The pļāpīgs veggies (sīpolu, kāpostu, ķiploki, ziedkāposti, brokoļi, gurķi, un paprika)

Augļi ar caureju veicinoša iedarbība, piemēram, ķiršiem un plūmēm

Katru dienu vai divas tasītes kafijas, ir labi, bet pārāk daudz kofeīna var traucēt mazuļa miegu vai padarīt viņu nervozs. Atcerieties, ka kofeīns ir atrodams arī dažos sodas, tējas, un pār-the-counter zāles. Tas ir arī labi, lai ir gadījuma alkoholisku dzērienu, bet kam ir vairāk nekā viens dzēriens palielina jūsu asinīs alkohola līmenis līdz vietai, ka alkohols nokļūst pienā. Ja jūs plānojat par vairāk nekā vienu dzērienu reizē, jāgaida divas stundas dzert pirms atsākt zīdīšanu (vai medmāsu, tad ir jūsu glāzi vīna). Nav nepieciešams sūknis un dump ja vien jūsu krūtis ir pilnas, un tas vēl nav laiks, lai pabarotu savu bērnu. Mērena vai smaga dzeršana noteikti nav ieteicams lietot zīdīšanas periodā. Senās wive stāsts liecina, ka tumšā alus palielina piena ražošanu, taču jaunākie pētījumi liecina, tas nav taisnība, un ka alkohols patiesībā samazina piena ražošanu.

Ja Jūsu bērnam ir alerģijas simptomi (piemēram, ekzēma, veltīgs uztraukums, sastrēgumiem vai caureju), tie var radīt kaut ko, viņš ir regulārs kontakts ar, piemēram, ziepes, miltrasa, vai pārtikas viņš ēd pats. Vai arī viņš var reaģēt uz pārtikas jūs ēdat, ka nokļūt savā sistēmā, izmantojot savu mātes pienu. Tas parasti prasa mazliet detektīvs darbu, lai noskaidrotu, ko tieši izraisa jutību. Ja jūs domājat, ka kaut kas jūs ēdat rada problēmas Jūsu mazulim, tas parasti ir kaut kas jums ir ēst divas līdz sešas stundas pirms barošanas. Visbiežāk Vainīgie ir govs piena produktus, kam seko sojas, kviešu, olu, riekstu, un kukurūzas vai kukurūzas sīrupu.

Runājiet ar savu bērna ārstu, pirms izlaist jebkuru pārtiku no jūsu uzturu. Ja izvairoties pārtiku var izraisīt uztura līdzsvara traucējumus (piemēram, ja jūs likvidēt visus piena produktus), jums var būt nepieciešams, lai redzētu dietologa padomu par aizstājot citus pārtikas produktus, vai lietojat uztura bagātinātājus. Turpiniet savu pirmsdzemdību vitamīnu, kamēr jūsu bērns ir pilnīgi krūti, lai segtu jebkādus trūkumus savā uzturā.