Vai 8 glāzes ūdens dienā tikai pilsētas mīts

 

Vai jūsu organisms patiesībā ir 8 glāzes ūdens dienā? Atklājiet, kāpēc augstākās kvalitātes, un arī ne ūdens daudzums ir svarīgi apmierināt jūsu organisma šķidruma prasībām. Tā ir pilsēta, mīts, ka nav materiālu vai zinātnisko izpēti aiz tā! Jāatzīmē pietiek, es cīnījos šī nepareizs, kad es palika naturopathic koledžas -, kā arī uzskatu, ka tas, vai citādi, neauglīgas! Tomēr tas ir viss, ka tas ir nepareizs.

Es esmu zinātnieks. Tātad, es pastāvīgi meklēt pierādījumus. Tagad, diemžēl, ir vairākas metodes, pētnieki var izmainīt pētījumu rezultātus: gan izkārtojumu, kā arī piemērots novērtējums. Turklāt rezultāti parasti iegūst no konteksta vai tikai nepiemērots, ti, kad MDS ir aprakstīti mīlēja vienu risku, nevis reālo apdraudējumu konkrētā zāļu -. Lielas atšķirības, un arī neticami maldinošs.

Anyways, ko attiecībā uz ūdens?

Mans pamatojums bija:

  1. Ja mums ir domāti, lai būtu aptuveni 70% ūdens.
  2. Cik daudz ūdens paliek labu visu veselības pārtikas produktiem.
  3. Arī gaļa, ja vien nozīme ir tiem, ir ūdens.
  4. Nav sabiedrība visā vēsturē, ir apsēsts ar ūdeni, piemēram, mēs esam, kāpēc mēs, kā arī, cik tas varēja sākt?
  5. Nevar pārāk daudz ūdens var kaitēt: artērijas, nieres, sirds, smadzenes.

Tāpēc es sāku darīt kādu pētījumu. Visas manas pieņēmumi bija vajadzīgs! Kāpēc viņi instruēt šī nav jāpierāda ar nepareizs šajā naturopathic Universitātē? Šobrīd nesaņem mani nepareizi. Es domāju, ka organisms prasa ūdeni. Mūsu šūnas ir daudz šķidruma; viņi duša ar hidro šķidrums; mūsu asinis, kā arī limfātiskās sistēmas ir hidro šķidrumu; tomēr mums ir sekot šim 8×8 (8 glāzes 8 unces) vadlīnijām? Nav.

Jūsu ķermenis ir gudrs

Tā jūs informēs, kad tas ir dehidratācija. Līdzīgi kā tas informēs jūs, kad esat izsalkuši. Koledžas cilvēki aizstāvēja viedokli, ka tad, ja organisms ir stāsta jums tas ir dehidratēts norāda, ka jums šobrīd žāvēti out! Es ieteicu, ka nebija daudz instance, nekā tad, kad esat izsalcis esat šobrīd stāvoklī bada. Bet viņi Nodots man arī slikti, jo tas ir tieši tas, ko visi faktiski pierādījumi rāda. Šobrīd man ir daudz svarīga problēma, kas ieguva nojume, kad pēc 8×8 noteikums. Tas ir augstākās kvalitātes ūdens!

Kad ūdens ir samazināta pH, ti., 5-7 tas kļūst lipīga, un jūs saņemsiet 18-22 H20 molekulas salīmējot ar otru. Tas nav liels. Ūdens pēc tam nodrošina lielisku transporta sistēmu visiem nevēlamiem elementiem ūdenī iekļūt jūsu organismā. Kad ūdens ir pH par 8 – kā ūdens apspriežot ūdenskritumu – tas noteikti zaudēt ūdeņraža saites, un arī jūs saņemsiet 3-5 ūdens molekulām salīmējot ar otru, tas ir daudz veselīgāk. Cik veselīgi ir ūdens, kas sēž stagnāciju plastmasas konteinerā?

Turklāt, minerālu saturs ūdenī ir būtiska. Kad jūsu ūdens ir lielisks veselīga minerālvielas tajā, jums būs ieguvēji no dažādiem fiziskās līmeņiem. Tātad, tikai to, ko darīt?

Veidi, kā padarīt Jūsu krāna ūdens mazs

  1. Naktī ņem krūze ūdens un atstāj to uz letes, bez vāka. Daudzi no hlorīdu un arī fluorīdu noteikti izkliedēs nakti.
  2. No agra rīta, novietojiet ūdens maisītāju – salīdzināmu efektu iet pār kritienus. Tas noteikti atdalītu ūdeņraža saites, atstājot zemāks pH un mazāk H2O molekulas saiti kopā.
  3. Gāzes izkliedēs; smagākie piesārņotāji noteikti iet uz leju.
  4. Atstājiet pēdējo 1/4 ūdens blenderī un arī nomazgājiet to izlietnē.
  5. Ar atlikušo ūdeni, ievieto nedaudz Himalaju sāls, kā arī jums šobrīd ir liels ūdens. Paturiet prātā, ka daži cilvēki ir teikuši priekšrocības Himalaju sāls – ka vairākas minerālvielas tiek atklāti tikai niecīgos daudzumos – tas ir fakts, lai jūsu priekšrocības ne sliktu. Jums ir tikai prasīt, minerālvielu lietojumu niecīgos daudzumos jūsu organismā.

Tātad pašlaik jums ir patiešām lieliska ūdens, kas ir arī antioksidants, kā arī minerālu pabeigta. Jums nav jātērē aizdevuma pirkšanas ūdeni vai pievienot plastmasas miskasti kaudzes. Jūsu ūdens ir garšīgs, veselīgs un sabalansēts un ekonomiski! Lai iegūtu vairāk garšas, pievieno nedaudz citronu sulas. Arī veselīgāka.

Visas Mēs Obligāti ir strukturēts ūdens

Šobrīd, ja jūs vēlaties veikt arī daudz interesantu spin – kas, protams, ir tas, ko man patīk darīt, pēc tam apsvērt Dr. Pollaks veikto pētījumu par strukturēts ūdens. Tas sāka parādīties par 8 gadiem, un arī, protams, man patika to. Mūsu organisms nav pat izmantot ūdeni, bet tas attīstās H2O3 ko sauc organizētas ūdens. Iemesls es gribēju bija tas, ka es saprotu, dažādus cilvēkus, kas dzer slodzes ūdens (nozīmē pārāk daudz, kā es biju nobažījies), bet bija dehidratācija. Kā varētu būt? Iespējams, ka ķermenis netika pārvēršot H2O uz H2O3. Atcerieties, ka laba zinātniskās pētniecības grūtības neatkarīgi teorijas šobrīd turēti arī nospiež mūsu izpratni arī turpmāk. Ikreiz, kad kaut kas beidzas ar to pieņemts kā realitāti, es sāktu apstrīdēt.