Uykudan uyandırma İyi sonra Nedenleri Neden İçme Suyu

Japonya’da, uykudan kalktıktan sonra su iki tam gözlük içmek yaygın bir uygulamadır. Tamamen kanser dahil olmak üzere hastalıkların bir dizi tedavi, hem de diğer faydaları bir dizi sağlama yeteneğine sahip olduğu söylenir. Ve onlar bir şey için olabilir düşünüyorum. Millet olarak, Japonya şu anda üzerinde 50,000 asırlık veya 100+ yaşındakiler barındıran genel büyük ömrünü vardır. onlar içmek çayda su uygulaması ya da bir şey olsun, biz Japonca birkaç püf noktalarını öğrenebilirsiniz. inandıkları Yani ne olursa olsun bu uygulama burada, uykudan kalktıktan sonra su iki tam gözlük içme kanıtlanmış diğer birçok avantajını göz hayatını kurtaracak.

Bu sizin susuz vücudu nemlendirir

Uzun bir uykudan sonra uyandığında, vücudunuzun doğal susuz olduğunu. Ne olursa olsun bir gün önce ne kadar su içtiğini, kendi mağazaları yukarı kullanmış ve tank doldurma zamanı. yapacak uyandıktan sonra içme suyu ilk şey çok gerekli, hayat veren su ile hücrelerinizi sağlamaktır. norm ile karşılaştırın; 16 oz içme. daha da zaten susuz vücudun su edecek fincan kahve. Bu acil Rehidrasyondan partaking dahil olmak üzere önemli fark edilebilir yararları olacaktır:

  • daha tazelenmiş hissetmek
  • Sabah boyunca daha doğal enerjiyi Having
  • sağlıklı ve daha mutlu olmak

toksinleri dışarı atar

, Hücrelerinizi besleyici vücudunuzun dışına istenmeyen toksinleri floş olacaktır uyandıktan sonra suyunu içtikten sonra. Eğer vücut kendi kendini onarır uyurken, enerji ve dengeleri hormonları yeniler. Sonuç toksinler ve diğer atık maddeler serbest bırakıldı ve dışarı kızarmış alınmak için bekleyen olduğunu. Bu toksinler vücudunuzun temizlendikten sonra, harika hissediyorum ve iyi dengelenmiş bir kahvaltıdan daha besinleri mümkün olacak. Bu aynı zamanda cilt ve daha iyi bir genel refahı temizlemek yol açar.

Metabolizmanızı ateşlerse

o kilo kaybı söz konusu olduğunda su içmek çok önemli bir taktiktir. Ama uyandıktan sonra içme suyu yapmak için en uygun yoldur. metabolizma için bir alarm saati olarak uyandıktan sonra içme suyu düşünün. Bu sabah su vuruşu metabolizmanızı başlar ve gün boyunca kalori yakma potansiyelini artırmak için kanıtlanmıştır.

Sadece bu değil, ama su aslında sizi doldurur ve size kahvaltıda akıllı seçimler yapmak için izin iştahınızı azaltmaktadır. Bu akıllı seçimler gün boyunca akıllı seçimler devredilir eğilimindedir. Eğer sağlıklı beslenme hakkında bir şey biliyorsanız, o zaman bu ivme kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Lezzetli su uzun bir bardakla ile daha o ivme başlamak için iyi bir yol yoktur.

Yakıtlar beyin

İşte eğlenceli bir gerçektir; Beyin% 75 sudur. Eğer yeterince içme edilmiş ise, su olmadan beynin kendi optimum seviyede çalışması için gitmiyor olduğunu bilecek. Suyun bir sabah cam kullanıcılara gün boyunca keskin ve net duygu karşılaşacağınız tüm susuz zombiler karşısında avantaj vererek bırakacaktır.

Eğer düzenli tutar ve kabızlık rahatlatır

kabızlık ana nedeni dehidrasyonudur. Eğer dehidratasyon çare olmayacak uyanmak ama kabızlık hafifletmeye yardımcı olur, düzenli tutmak ve bir sabah bağırsak hareketini desteklemek için yardımcı zaman içme suyu. Bu güne başlamak için harika bir yoldur.

Önler ve iyileşir

Yukarıda belirtildiği gibi, Japonya’da şekilde içme suyu zamanla bile en sert hastalıkları tedavi edebilir inanılmaktadır. Ben bir bilim ya da doktor değilim, ama ne anlarım bunu kesinlikle tedavi hastalığı yardımcı olacaktır ve kesinlikle etkiler ince olsa bile, bunları önlemeye yardımcı olabilir.

mucizeler değilse, bu nedenle sağlıklı ve sizin için iyidir şey, sağlığınız üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak. benim en büyük inançların biri Yapabildiklerinizi kontrol etmek ve geri kalanı için endişelenme olduğunu. Uyandığında bir bardak su içme gibi bir şey sizin kontrolünüz altında kesinlikle, neden bunu.

Tamamen yenileniyor

Son ama kesinlikle en az, sen uyandıktan sonra içme suyu pratikte katılmak gerektiğini yedinci nedeni bu hissettirecek yenilenir ne kadar iyi ve taşımaktadır. gerçekten daha, uyanma daha ferahlatıcı kuru ağızlı ve yaşam saf madde keyfi bir şey yok. Beni canlandırır ve daha sonra onu net ve temiz hissediyorum.

Bu yüzden ne kadar su içmeli?

Bu geldiyse o harika içine bulunmaktadır. Ama meyvelerini ne kadar su içmeli? miktar, ağ çevresindeki değişir. Japon şifa protokolü olarak, Eğer uyanık su 4 160ml bardak su içmelisiniz olduğu belirtilmektedir. Bu 20 oz çevirir. suyun. Sana iyi bir fikir vermek için, söz konusu 2 litrelik kola veya su 2,5 bardak 1/3 olduğunu. Bu suyun oldukça iyi bir miktardır, böylece isterseniz küçük başlar.

Sıcak veya soğuk? Bu demek için üzgünüm, ama sıcak. Tercihen vücut sıcaklığı! Ben bu her zaman bu kadar oda sıcaklığında tercih kalktığımda suyun iki 98 derecelik bardak mümkün değildir biliyorum. Soğuksu enerji sarf, vücut çekirdek sıcaklığına kadar ısıtılması gerekir. Ilık su optimal toksinlerin dışarı kızarma ve hücreleri yenilemek, vücudun homeostazı korumak sağlar. düşünmek için iyi bir yol sıcak araba motoru üzerine soğuk su dökerek ama belki biraz daha az aşırı edilir.

Yemek için Suyunuzu içtikten sonra en az 15 dakika beklemeniz gerekir. Japon kültüründe optimum uzunluk yeme kadar 45 dakika beklemek zorunda olduğunu. Japon su kürü tam protokol olarak takip edilmektedir:

  • Eğer diş fırçalama önce sabah kalktığımda gibi, suyun 4 x 160ml bardak
  • Fırçalayın ve ağız temiz ama yemek veya 45 dakika bir şey içmeyin
  • 45 dakika sonra yemek olabilir ve normal olarak içmek
  • kahvaltı, öğle ve akşam 15 dakika sonra yemek yok ya da 2 saat boyunca hiçbir şey içmek.
  • Eski veya hasta ve başında su 4 bardak yapamaz olanlar biraz su alarak başlayacak ve kademeli olarak günde 4 gözlük onu artırabilir.