Uskumatu Tervis Kasu paljajalu kõndides, et sa peaksid teadma

Kas teadsite, et kõndimine paljajalu võib olla positiivne mõju teie tervisele? Seda seetõttu, et negatiivseid ioone olemas maa saldo positiivne ioonidega sees ise, luues tasakaalu, mis annab teile parema tervise. Kui jalgsi paljajalu, survet punkte jalad aktiveeruvad ja anda oma keha energiat.

Amazing Kasu Barefoot Walking

Seal on palju kasu tervisele oma keha kui te kõndida paljajalu. Siin on mõned allpool:

1. See on võimalik kontrollida Unetus

Kui teil on unehäired öösel ja sageli leiad end unetuid isegi kuni wee hommikutundidel, siis võib põevad unetust või unetus, mis on teatud tüüpi unehäired. Arvatakse, et üks eeliseid jalgsi paljajalu murul, et teie unetus on võimalik ravida.

2. parandab nägemist

On rõhu punkt jalad, mis arvatakse olevat seotud närvide silma. Walking paljajalu võib stimuleerida seda survet punkti ja parandada oma üldist nägemist.

3. Närvisüsteemi võimalik parandada

Walking paljajalu kodus saab stimuleerida konkreetse nõelravi punktid suu ja see omakorda stimuleerib närve ja veenid, parandades seeläbi oma närvisüsteem. Diabeetiline inimesed, kes kogevad valu veenilaiendid võivad leevendada see, kui nad kõndida paljajalu regulaarselt.

4. Immunity võib suurendada

Lapsed armastavad mängida paljajalu. Kuna kõndimine paljajalu stimuleerib närvisüsteemi, see aitab ka suurendada ones puutumatuse tehes ühe tugevama ja vähem vastuvõtlikud haigus.

5. Suurendab Energia

Üks kasu paljajalu kõndides liiva on, et see annab teile vastupanu ja see stimuleerib rõhu punktide jalad. Võite leida on raske kõndida liiva paar päeva, kuid jalad harjud sellega, siis arendada rohkem jõudu jalad ja keha. Oma energia taset suurendab ja hoiab sind aktiivne päeva jooksul. Saad sama kasu paljajalu kõndides veeris või paljajalu kive.

6. Aitab menstruatsiooni ja Hormonaalsed küsimused

Kui teie hormoonid ei ole tasakaalus, siis kogemus füüsilise ja vaimse probleeme. Naised, kellel on premenstruaalne sündroom on sageli meeleolumuutused, peavalu, kõhuvalu, tõsta nende kaalu, akne, kõhukinnisust ja muid küsimusi. Walking paljajalu kohapeal aitab leevendada paljud neist sümptomitest.

7. vähendab põletikku

Põletik põhjustab kahju oma organismi rakke, mis võivad põhjustada komplikatsioone nagu vähk, vananemine, südame probleemid, ja muid probleeme. Walking paljajalu aitab elektronid põhjusel toimivad antioksüdandid ja vähendavad põletikku organismis.

8. Süda Aktiivsust Paranenud

Nagu me arutasime, paljajalu kõndides aitab parandada närvisüsteemi. See omakorda aitab parandada vereringet keha. Rohkem vereringet tähendab tervemat kardiovaskulaarse süsteemi.

9. jääb vererõhk

Teie stressi automaatselt alla tulema, kui sa kõndida paljajalu nagu närvide jalad stimuleeritakse, vabastades stress. See on sarnane, kui saad jala refleksoloogia massaaž. Kuna teie stressi taandub teie vererõhku saab ka stabiilne.

10. See Puhastab meelt ja parandab meeleolu

Kui teil on palju sisemist jutuvadin toimub sinu peas ja kannatavad meeleolumuutused, kõndides paljajalu lumes või murul aitab teil lõõgastuda ja keskenduda praegu. Teie keha neelab negatiivset elektronid läbi maa, mis aitab luua sees tasakaalustatud bioelectrical keskkond.

Korduma kippuvad küsimused

Sa võid veel mõned küsimused kasu kõndimine paljajalu. Allpool on mõned küsimused ja nende vastused:

1. Kas saate haiguste paljajalu kõndides?

Niikaua kui teil on jalgsi puhtale pinnale ja mitte kahjulike ainete nagu kemikaalide või muda, ei ole põhjust arvata, et kõndimine paljajalu teile haigusi. Sa peaksid ka tagama, sa ei pea lahtised haavad jalad, kui sa kõndida paljajalu vältida infektsioone.

2. Kas paljajalu kõndides põhjustada seljavalu?

Walking paljajalu ei põhjusta seljavalu vaid vähendab valu, et keha võib kogeda. Kuna kõndimine paljajalu põhjustel keha ja vähendab vabade radikaalide, see aitab tervendada oma seljavalu ja eemaldage kõik pingul lihaseid.

3. Kas see on ohutu kõndida paljajalu rannas?

Kui olete teadlik sellest, mida on teie ees käies ja kındige teravad kivid või klaas, see on üsna ohutu ja tervisliku kõndida paljajalu rannas.

4. Kas Walking On Grass Parandab nägemist?

On rõhu punkt jalad, mis ühendavad närvide silma. Walking paljajalu stimuleerib see punkt, mis omakorda aitab paremini oma nägemist.

Walking paljajalu murul, rannas või mulla aitab parandada nii oma vaimse ja füüsilise tervise tugevdamise jalad, parandades oma närvisüsteemi ja vähendab stressi. Nii eemaldada need kingad ja jalutada.