Tyto vědecky prokázané přínosy spí bez polštáře

Polštáře se staly nedílnou součástí našeho spánku příslušenství. A není divu, protože se seznámí s námi už od útlého věku. Je-li člověk zvykne spí s hlavou na polštáři, to je pro ně obtížné usnout bez polštáře. Ale otázkou je, jsou polštáře opravdu přínosem? Pomáhají nám lépe spát nebo zlepšit naše zdraví, nebo by bylo lepší, aby se jich zbavit?

15 Incredible Výhody spaní Bez polštář

Spí bez polštáře může být velmi prospěšné pro vaše zdraví. Víme, že pokud jste zvyklí spát s hlavou na polštáři, bude to pro vás těžké vzdát, (nesmíte spát zvuk po dobu několika nocí) – ale jakmile víte, výhody, možná budete chtít, aby přehodnotila , Zde je několik způsobů, jak spí bez polštáře mohou být prospěšné pro vás:

1. Zabraňuje bolesti zad

Špatné držení těla je hlavní důvod, proč tolik lidí trpí bolestmi zad, a jedním z hlavních důvodů pro špatné držení těla je nesprávný polštář volbou. Někteří lidé rozhodnou polštáře, které pracují proti přirozenému zakřivení jejich páteře, což má za následek větší zakřivení páteře. Spí bez polštáře je mnohem lepší pro vás záda než spát s nesprávným polštář.

2. Zabraňuje Neck Pain

Když spíme, naše krku by měly být v paralelním uspořádání s matrací. Ale když spíme s naší hlavou na polštáři, naše hlava je buď tlačí krku směrem nahoru nebo se sehnul, což je jedna z příčin frustrující bolesti krční páteře. Špatná polštář může zhoršit vaši spící držení těla, což je důvod, proč byste se měli pokusit spát bez polštáře. Bez polštáře, bude vaše hlava odpočívat v přirozené poloze, a to bude také zabránit poškození nervů. Kromě toho bude také uvolnit napjaté krční svaly.

3. Brání akné a vrásky

Když spí s polštářem, mnozí lidé mají ve zvyku spát na jedné straně, s tvářemi odpočívá na polštáři. Povlak na polštář je živnou půdou pro bakterie, a pokud budete spát se svým jedné straně obličeje, může se dostat převedeny na váš obličej. To by mohlo mít za následek pupínků a akné. Můžete také získat vrásky, protože jsou způsobeny tlakem vaší hlavou položenou na polštáři po celou noc.

4. Zlepšuje Bone Alignment

Každodenní grind postihuje různé lidi v různých způsobech, a také závisí na jejich poloze. Spí bez polštáře pomůže snížit dopady tohoto a aby vaše držení těla zpět do normálu.

5. zabraňuje Stres

Spí s nesprávným polštář může narušit váš spánek, protože byste mohli neustále mění svou pozici. A pokud nechcete dostat dobré noci spát, můžete mají tendenci být více podrážděnosti a stresu během dne. Ale bez polštáře, budete lépe spát. Se zlepšením kvality spánku, vaše stresu přirozeně klesat.

6. Zabraňuje Insomnia

Spí bez polštáře mohou zlepšit kvalitu vašeho spánku. Pokud se vzbudíte uprostřed noci nebo jsou nespavostí, zkuste spí bez polštáře, budete drift pryč docela rychle usnout.

7. To může zlepšit vaše energetické hladiny

Víme, že jste přemýšlel, jak spí bez polštáře zlepšení energetické hladiny? No, neexistuje žádná přímá souvislost, ale je to možné. Poté, co se vzdát polštáře, nebudete již pociťovat bolest v zádech a krku. Vaše tělo bude mít požadovaný zbytek, kterou potřebuje a budete lépe spát. A protože kvalitní spánek a dostatek odpočinku, se probudíte druhý den dobře odpočatý a energický. Dobrý spánek může mít zázračný vliv na vaše tělo.

8. Zlepšuje Creativity and Memory

Kvalita spánku může zlepšit ones kreativitu a paměť. Naše mysl používá čas, který jsme spící roztřídit všechny informace, které jsou uloženy v průběhu dne. Čím lépe budete spát, tím lépe to udělat, a tím lepší paměť. Když spí bez polštáře, lépe spát a vaše tělo dostane dostatečný odpočinek. A dobrý spánek může dělat zázraky pro vaše duševní a fyzické zdraví.

9. Snižuje alergie

Mnoho lidí má alergii na prach, a spí na polštáře a polštáře, které nejsou pravidelně měnit může zhoršit alergie. Bakterie, prach, špína a další věci mají tendenci usadit se na a do polštáře v průběhu času, a když přijde do kontaktu s obličejem a dýchat tak blízko, to by mohlo zhoršit vaše alergie. Žádné polštáře bude znamenat menší šance na alergie zlobit.

10. Zlepšuje držení těla

Když spíte na polštáři, které jsou příliš silné, krk dostane tlačil do oblouku, který se stane trvalým v čase. To ovlivňuje vaše držení těla. Spí bez polštáře mohou zlepšit vaše držení těla.

11. Zabraňuje plochou hlavou syndrom

Když se stane mláďat hlavu plochou na jedné straně vzhledem k nepřirozené poloze spí na polštáři, to je nazýváno plochou hlavou syndrom. Nedání polštář pro vaše dítě bude spát v přirozené poloze a zabránit tomu, aby dítě z rozvojových syndromu ploché hlavy.

12. Zabraňuje Deprese

Spí bez polštáře vám lepší spánek, takže pokud vyhnout se používání polštář, budete snížit vaše šance na získání depresi. Není dostatek spánku může pokazit náladu poměrně rychle během dne, což může vést k depresi v dlouhodobém horizontu. Tím, že do polštáře, kvalita vašeho spánku se zlepší a vaše nálada bude lepší, a tam bude méně šance na vás dostat depresi.

13. Pomáhá opravu poškozených buněk

Když jsme se v noci spát, naše tělo se hojí a opravy všech poškozených buněk. S přerušovaným spánkem, hojení a opravy proces dostane postižených. Spí bez polštáře, kvalita vašeho spánku zlepšuje, a vaše tělo dostane šanci na uzdravení sebe.

14. Zabraňuje udušením kojenců

Někdy, když dítě má příliš mnoho polštáře nebo polštáře, které jsou špatné pro něj, nehody se může stát. Dítě může udusit pod polštářem nebo mohou bolet krk, pokud se dostane usadil ve zvláštním postavení. Vaše dítě bude mít lepší spánek bez polštáře.

15. snižuje riziko onemocnění

Získání dobré množství spánku zajišťuje, že produkce melatoninu a kortizolu v těle zůstává stabilní. Kortizol může pomoci tělu bojovat proti rakovinným buňkám, pokud jsou v dobrém zásobování a ve zdravé kondici. To je důvod, proč stále dobrý spánek bez polštáře mohou pomoci v prevenci mnohých chorob a onemocnění.