Top 7 ēteriskās eļļas nemiers

Ēteriskās eļļas ir ap gadsimtiem ilgi, iepazīšanās atpakaļ cik Bībeles laikiem, kad Jēzus tika svaidīts ar vīraku un mirres pēc viņa dzimšanas. Tie ir izmantoti kopš seniem laikiem dažādās kultūrās, ieskaitot Ķīnu, Ēģipti, Indiju un Dienvideiropā. Dažas ēteriskās eļļas ir pat piemērots mirušajiem kā daļu no balzamēšanas procesā. Mēs zinām, jo atliekas ir atrastas kapenes iepazīšanās vairāk nekā 2000 gadus veca! Ēteriskās eļļas ir arī izplatīta aromterapiju, kas tika uzlabotas franču ķirurgs Jean Valnet, kurš uzzināja, ka ēteriskās eļļas var palīdzēt ārstēt karavīri Otrā pasaules kara laikā – laiks, kad zāles bija trūcīgi.

Ēterisko eļļu skaistums ir tas, ka tie ir dabiski, ko iegūst no ziediem, lapām, mizas un augu saknēm. Lai gan tas ir labākais, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat tīru ēterisko eļļu, kas nozīmē, eļļas, kas nav atšķaidīti ar ķīmiskām vielām vai piedevām, tie var nodrošināt ļoti nepieciešamo palīdzību un dziedināšanu dažādām slimībām, tai skaitā kā dabas aizsardzības līdzekli par nemiers .

Best ēteriskās eļļas nemiers

Trauksme ir grūts cīņa pret aci dienu un dienu, kas, kas padara ar dabisku risinājumu, piemēram, par ēterisko eļļu maisījums, important.In nesen 2014 pētījumu, ko American College Healthcare zinātņu, 58 Paliatīvā pacienti saņēma rokas masāžas reizi dienā vienu nedēļu ar ēterisko eļļu maisījums ar 1,5 procentiem atšķaidot ar saldo mandeļu eļļu. Ēteriskās eļļas maisījums sastāvēja no šiem ēterisko eļļu vienādās rādītājiem bergamotes, vīraku un lavandas. Visi pacienti, kas saņēmuši aromterapija roku masāža ziņots mazāk sāpes un depresiju, secinot, ka aromterapijas masāžu ar šo ēterisko eļļu maisījums ir efektīvāka par sāpēm un depresijas, nekā tikai masāža.

Šeit ir daži no labākajiem essentials eļļas nemiers:

1. Lavender ( Lavandula angustifolia )

Uzskatīta visbiežāk ēteriskā eļļa, lavandas eļļa ieguvumi ietver ar nomierinoša, relaksējoša iedarbība. Tā tiek uzskatīta par nervu sistēmu spēcinošs un palīdz ar iekšējo mieru, miegu, nemiers, aizkaitināmība, panikas lēkmes, nervu kuņģa un vispārējo nervu spriedzi.

Ēterisko eļļu rokasgrāmata: Zinātne, tehnoloģijas un lietojumprogrammas, Second Edition norāda, ka ir bijuši vairāki klīniskos pētījumos ar ieelpot lavandas ēteriskās eļļas, kas norāda uz samazinājumu stresu un nemieru. Viens pētījums, izmantojot iekšķīgi lavandas ēteriskās eļļas ar kapsulām konstatēja, ka sirds ritma svārstības būtiski palielināts, salīdzinot ar placebo, skatoties trauksme provocējot filmu. Tas liecina, ka lavandas bija mazinošo iedarbību.

Turklāt pētījumi liecina lavandas spēja samazināt trauksmi pacientiem, kam tiek veikta koronāro artēriju šuntēšanas operācijas, un cilvēkiem, kas apmeklē zobārstu.

2. Rose ( Rosa damascena )

Viena no priekšrocībām rožu ēteriskā eļļa ir tas ir ļoti nostādināšanas ar emocionālo sirdi un, iespējams, otra populārākā pēc lavandas atbrīvojot trauksme un depresija, palīdzot ar panikas lēkmes, grieving un šoks. Pētījumā ar sievietēm, kas bija grūtniecība pirmo publicēts laikā Irānas Sarkanā Pusmēness Medical Journal , viena grupa sieviešu saņēma 10 minūšu ieelpošanas un kāju ar eļļu rožu, cita grupa saņēma 10 minūšu silts ūdens kāju, un tie, salīdzinot ar kontroles grupu. Iegūtie rezultāti uzrādīja aromterapiju un kāju mazina nemieru aktīvā fāzē, kas dzemdējušas sievietes.

3. Vetivēriju ( Vetiveria zizanioides )

Vetivēriju eļļa ir mierīgs sēkļa un iedrošinot enerģiju, bieži izmanto traumas palīdzot ar pašapziņa, miers un stabilizāciju. Nervu sistēmas tonizējošas, tas samazinās nervozitāte un paaugstinātas jutības, un ir arī noderīga, panikas lēkmes un šoks. Pētījums publicēts Dabas produktu pētniecības izskatot trauksme līdzīgu uzvedību žurkām secināts, ka vetivera eļļa var būt noderīga, pazemina trauksmes sekas, tomēr ir nepieciešams vairāk pētījumu, lai apstiprinātu šo secinājumu.

4. Ylang Ylang ( Cananga odorata )

Šis populārais ēterisko eļļu var ārstēt trauksme un depresija, jo tā nomierinoša un pacilājoša efektiem. Ilang ilang palīdz ar prieku, drosmi, optimismu un nomierina bailēm. Tas var nomierināties sirds uzbudinājumu un nervu sirdsklauves, un ir vidēji spēcīgs nomierinošs, kas var palīdzēt ar bezmiegu.

In 2006 pētījumā Geochang Provinces koledža Korejā veica, izmantojot ilang-ilang eļļu, kopā ar bergamota un lavandas eļļu, vienu reizi dienā četras nedēļas samazināta psiholoģiskās stresa atbildes un seruma kortizola līmeni, kā arī asinsspiedienu klientu ar būtisku hipertensija. Esiet uzmanīgi, lietojot ilang-ilang, jo tas var būt sensibilizējoša vai kairināt ādu; izvairīties apstākļos zemu asinsspiedienu.

5. Bergamotes ( Citrus bergamia )

Bergamotes ir sastopams Earl Grey tēja un ir īpatnējs ziedu garšu un aromātu. Bergamotes eļļa ir nomierinoša un bieži lieto, lai ārstētu depresiju apgādājot ar enerģiju; Tomēr, tā var arī palīdzēt ar bezmiegu izraisītu relaksāciju un samazināt agitation.It ir pierādīts, lai samazinātu kortikosterons reakciju uz stresu žurkām, un vēl viens interesants pētījums veikts 2011.gadā hypothesizes ka lietojot sajaukti ēteriskās eļļas, kas ietver bergamotes dalībniekiem palīdz ārstēt depresiju vai trauksme. Jauktās ēteriskā eļļa sastāvēja no lavandas un bergamotes eļļas.

Salīdzinot ar placebo, kas sajaukta ēteriskā eļļa nodarīja ievērojamus dabas veidus, kā samazināt asinsspiedienu un pulsu, un dalībniekus jauktās ēterisko eļļu grupai novērtēja sevi kā mierīgāks un vairāk atvieglinātas nekā kontroles grupā. Bergamotes parasti ir droši, bet tas ir fotosensibilizējošus, kas nozīmē, tas var palielināt risku, saules apdegumu un izsitumus. Tas ir labākais, lai izvairītos izmantot 12 stundu laikā pēc saules iedarbības laikā.

6. Kumelīte ( Chamaemelum Nobile )

Mierīga, nomierinoša smarža, kumelīšu priekšrocības iekšējā harmonija un samazina uzbudināmība, overthinking, nemiers un raizes. Pētnieciska pētījums veikts universitātē Pennsylvania Medicīnas skolas uz antidepresantu darbības kumelīšu konstatēja, ka šis ēteriskās eļļas var sniegt klīniski nozīmīgu antidepresanta aktivitāte, kas notiek papildus tās jau iepriekš novēroto anksiolītiskajā darbību.

Cits pētījums Nacionālās centra publicētajā papildu un Integratīvā veselības konstatēja, ka kumelīšu kapsulas ir pierādīts, lai mazinātu trauksmes simptomus. Kumelīšu eļļa parasti ir droši, izņemot kādu mazu risku alerģijas, jo īpaši ar ikvienu, kam ir alerģija pret ragweed.

7. Frankincense ( Boswellia carteri vai Boswellia Sacra )

Vīraka ir liels ārstēšanai depresija un nemiers, jo tā nodrošina nomierinošu un mierīgu enerģiju, kā arī garīgo sēkļa. In aromterapijas, tā palīdz padziļināt meditāciju un kluss prātu. Sajaukts ar bergamotes un lavandas eļļām 1: 1 attiecība aromatizējošu roku masāžu, vīraku tika konstatēts, ka ir pozitīva ietekme uz sāpēm un depresiju, kas hospisu pacientiem ar termināla vēzi kādā Keimyung universitātes pētījumā Korejā.