Top 7 eeterlikud õlid Ärevus

Eeterlikud õlid on olnud sajandeid, mis ulatuvad tagasi nii palju kui Piibli päevad, mil Jeesus oli võitud viirukit ja mürri pärast tema sündi. Nad on kasutatud iidsetest aegadest saadik erinevates kultuurides, sealhulgas Hiina, Egiptus, India ja Lõuna-Euroopas. Mõned eeterlikud õlid on isegi rakendatud surnud osana Palsameerimise protsessi. Me teame seda, sest jääke on leitud haudade dating üle 2000 aastat vana! Eeterlikud õlid on ka levinud aroomiteraapia, mis arenenud Prantsuse kirurg Jean VALNET, kes sai teada, et eeterlikud õlid võivad aidata ravida sõdurid II maailmasõja ajal – ajal, mil ravimeid oli vähe.

Ilu eeterlikud õlid on see, et nad on loomulikud, kaevandatud lilled, lehed, koor või juured taimed. Kuigi see on kõige parem veenduge, et kasutate puhastest eeterlikest õlidest, mis tähendab, õlid, mida ei ole lahjendatud kemikaalide või lisaainete, võivad nad pakkuda väga vajalikku leevendust ja tervendav erinevaid tervisehäired, kaasa arvatud kui looduslik vahend ärevus .

Best eeterlikud õlid Ärevus

Ärevus on kõva lahingu näkku päev ja päev läbi, mis muudab mille loomulik lahendus, nagu eeterlik õli segu, oluline.Selles hiljuti 2014 uuringus American College of Healthcare Sciences, 58 varjupaigas patsientidele anti käsi massaaži kord päevas ühe nädala eeterlikku õli segu 1,5 protsenti lahjendamist magusa mandli õli. Eeterliku õli segu koosnes need eeterlikud õlid võrdsetes suhetes bergamotilt, viirukit, lavendel. Kõik patsiendid, kes said aroomiteraapia massaaž kätele teatatud vähem valu ja depressiooni, järeldades, et aroomiteraapia massaaž selle eeterliku õli segu tõhusam valu ja depressiooni juhtimise üle massaaž üksi.

Siin on mõned parimad Õlid ärevus:

1. lavendli ( Lavandula angustifolía )

Peetakse kõige levinum eeterlikku õli, lavendliõli kasu hulka, mille rahustav, lõõgastav toime. Leitakse närvisüsteemi taastava ja aitab sisemist rahu, uni, rahutus, ärrituvus, paanikahood, närviline kõht ja üldine närvikulu.

Käsiraamat Eeterlikud õlid: Science, Technology ja rakendused, Second Edition väidab, et on olnud mitmeid kliinilisi uuringuid sissehingamine lavendli eeterlikku õli, mis näitavad stressi vähenemine ja ärevus. Üks uuring, kasutades suulise lavendli eeterlikku õli läbi kapslid leidis, et südame löögisagedus variatsioon oluliselt suurenenud võrreldes platseeboga vaadates ärevus innustav film. See soovitas, et lavendel oli anksiolüütilise toimega.

Edasised uuringud näitavad lavendel võime alandada ärevus patsientidel tehtud koronaararteri šunteerimine ja külastavad inimesed hambaarsti.

2. Rose ( Rosa damascena )

Üks kasu tõusis eeterlikku õli on see väga sadestumist emotsionaalne südame ja võib-olla teine kõige populaarsem pärast lavendel leevendab ärevust ja depressiooni, aidates paanikahood, leinavad ja šokk. Uuringus naisi, kes olid rase esimest korda avaldatud Iraani Punase Poolkuu Medical Journal , üks grupp naisi sai 10-minutilise sissehingamisel ja jalavann õliga tõusis, teine rühm sai 10-minutilise sooja vee jalavann, ja nad olid võrreldes kontrollgrupiga. Uuring näitab aga aroomiteraapia ja jalavann vähendab ärevust aktiivne faas mittesünnitanud naistele.

3. Vetiver ( Vetiveria zizanioides )

Vetiveeriaõli on vaikne, maandus ja rahustav energia, mida kasutatakse sageli trauma aidates eneseteadvus, rahu ja stabiliseerimist. Närvisüsteem toniseerivad, see vähendab närvilisus ja ülitundlikkuse ja on kasulikud ka paanikahoogude ja šokk. Aastal avaldatud uuringu Natural Product Research uurida ärevus käitumisest rottidel järeldusele, et vetiveeriaõli võib olla kasulik langetamine ärevus mõju, kuigi on vaja täiendavaid uuringuid, et kinnitada seda järeldust.

4. ylang ( Cananga odorata )

See populaarne eeterlikku õli võib ärevuse ja depressiooni tänu oma rahustava ja meeliülendav mõju. Ylang ylang aitab rõõmsameelsus, julgust, optimism ja rahustab hirmust. See võib rahulik süda agitatsiooni ja närviline südamepekslemine ja on mõõdukalt tugev rahusti, mis aitab unetuse.

In 2006. aasta uuringut läbi Geochang Provincial College Korea, kasutades ylang-ylang õli koos bergamot ja lavendel õlid, üks kord päevas nelja nädala vähendada psühholoogilist stressi vastuseid ja seerumi kortisooli tase, samuti vererõhu klientidele oluline hüpertensioon. Ole ettevaatlik, kui kasutate ylang-ylang, sest see võib olla Sensibiliseerivaid või ärritav; väldivad tingimustes madal vererõhk.

5. Bergamot ( Citrus bergamia )

Bergamot on tavaliselt leitud Earl Gray tee ja on iseloomulik õie maitse ja aroomi. Bergamotiõlitootjad on rahustav ja sageli kasutatakse depressiooni raviks, andes energiat; aga see võib ka aidata unetus esile lõõgastuda ja vähendada agitation.It on osutunud vähendada kortikosterooni vastuseks stress rottidel ja teine huvitav uuring 2011. oletatakse, et kandes segatud eeterlikku õli, mis sisaldab bergamoti osalejatele aitab depressiooni või ärevus. Segatud eeterlikku õli koosnes lavendli ja bergamot õlisid.

Võrreldes platseeboga, segatud eeterlikku õli põhjustanud olulisi looduslikke võimalusi, et vähendada vererõhku ja pulsisagedust ning osalejate segatud eeterlikud õlid rühm pidas ennast rahulikum ja rohkem lõdvestunud kui kontrollgrupis. Bergamot on üldiselt ohutu, kuid see on valgustundlikkust, mis tähendab, see võib suurendada riski päikesepõletuse ja lööve. See on parim, et vältida kasutamist 12 tundi päikese käes.

6. kummeli ( Chamaemelum nobile )

Rahulik, rahustav lõhn, kummel kasu sisemise harmoonia ja vähendab ärrituvust, overthinking, ärevus ja mure. Explorative uuring ülikooli Pennsylvania School of Medicine kohta antidepressandi toime kummeli leidnud, et see eeterlikku õli võib pakkuda kliiniliselt olulist antidepressandi toime, mis toimub lisaks varem täheldatud anksiolüütilise.

Teine uuring avaldatud National Center for täiendav ja integreerivat Tervis leidis, et kummel kapslid on näidatud, et kergendada ärevuse sümptomid. Kummel õli on üldiselt ohutu, välja arvatud mõned väikesed allergia tekkimise riski, eriti nendega, kes on allergia ragweed.

7. Viirukit ( Boswellia carteri või Boswellia sacra )

Viiruk on suurepärane ravivad depressiooni ja ärevuse, sest see annab rahustava ja rahulik energia samuti vaimset maandus. Aroomiteraapia, see aitab süvendada meditatsiooni ja vaikne meelt. Segada bergamot ja lavendel õlid 1: 1 suhte aroomi kätemassaaž, viirukit leiti positiivne mõju valu ja depressiooni varjupaigas patsientidel terminali vähi Keimyung Ülikooli uuring Koreas.