Top 5 ēteriskās eļļas veseliem zobiem un smaganām

Es mutes dobuma veselību ļoti nopietni. Es domāju, ka tas viss izriet no manas bērnības, skatoties mans vectēvs noņemt viņa zobu protēzes. Jums ir jāatzīst, tas ir diezgan šokējošs un potenciāli izķēmojot rīkoties liecinieks, ja Jums nav gluži saprast, kas notiek! Es domāju, šeit bija cilvēks es zināju, un mīlēja, mana pašu vectēvs, un viņš patiešām varētu noņemt zobus naktī. Tā titillated un pārbijusies mani tajā pašā laikā. Galvenokārt pārbijusies.

Tātad, kad es sāku, pieņemot vairāk dabisku dzīvesveidu, mana zobu pasta un mutes skalojamo ūdeni bija pēdējie, kas jāpārvērš. Es domāju, ka es tiešām nepieciešams, ķīmiskām vielām, lai saglabātu zobus papildus sparkly un manas smaganas veselīgi! Bet nē. Tāpat kā es uzzināju, ka visi dabas dezodorantu var glabāt jums pilnīgi bez smaržas, es atklāju, ka visi dabīgie mutes kopšanas prakse var saglabāt zobus un smaganas tip-top formu, nepakļaujot savu ķermeni veselu ķekars kaitēkļiem.

Ēteriskās eļļas ir neatņemama daļa no manas dabiskās mutes kopšanas rutīnas. Kā mēs zinām, priekšrocības ēterisko eļļu, ir daudz vairāk, nekā aromātisku. Tie ir pārsteidzošs terapeitisks, dziednieciskas īpašības. Es izmantoju šādus 5 ēteriskās eļļas manā visu dabisko balināšanas un remineralizing zobu pastu un dabisko augu muti mouthwash.

Top 5 ēteriskās eļļas veseliem zobiem un smaganām

Kanēlis ēteriskā eļļa

Kanēlis ēteriskā eļļa jau sen izmanto tās ārstnieciskas īpašības, jo īpaši tā pretsēnīšu, antibakteriālas īpašības. Nesen veiktais pētījums Jaunzēlandē parādīja, ka kanēlis ēteriskā eļļa ir vislielākā pretmikrobu iedarbību pret Streptococcus mutans , baktērijas, kas atbild par zobu samazinājuma, un Lactobacillus plantarum , kas ir viens no baktērijām atbildīgajiem smaganu slimības. Tas ir diezgan darn iespaidīgs.

Piparmētras ēteriskā eļļa

Pētnieki ir atklājuši, ka Piparmētru ēteriskā eļļa ir ļoti efektīva nogalināt anaerobās baktērijas, tās ir baktērijas, kas sastopamas zemu skābekļa vidē, piemēram, mutes veidu, un var izraisīt smaganu slimības.

Krūzmētras ēteriskā eļļa

Krūzmētras ēterisko eļļu īpašības ir ļoti līdzīgas, ka Piparmētru ēteriskā eļļa. tas ir spēcīgs antiseptiķis, likvidējot mikrobus un palīdzot jebkuras brūces dziedēt ātrāk. Tas ir arī nomierinošas mīkstajos audos, piemēram, smaganu audiem.

Mirres ēteriskā eļļa

Mirres ēteriskā eļļa darbojas kā gan antiseptiska un knupim. Šī iemesla dēļ, tas tradicionāli ir bijis atbalstīt smaganu veselību un dziedēt čūlas mutē. Mirres ēteriskā eļļa var palīdzēt smaganu audu veselību atbalstot asins plūsmu uz audiem.

Krustnagliņu ēteriskā eļļa

Krustnagliņu ēteriskā eļļa ir izmantota tradicionālajā ķīniešu medicīnā simtiem gadu, lai mazinātu zobu sāpes. Klīniskie pētījumi parādīja, ka krustnagliņas kavē daudzas patogēnās baktērijas. Agrāk, zobārsti ir izmantoti daiviņa dezinfekcijai traucēts sakņu kanālu, jo krustnagliņas ir mēreni stipras baktericīdā īpašības. Nesenā pētījumā tika konstatēts, ka Krustnagliņu ēteriskā eļļa ir īpaša spēja inhibēt izaugsmi mutantu un savvaļas baktēriju, kas ir tikai aizraujoši.