Top 5 eteriniai aliejai, skirti sveikų dantų ir dantenų

Aš burnos sveikatą labai rimtai. Manau, visa tai kyla iš mano vaikystės, žiūrėti mano senelis pašalinti savo dantų protezus. Jūs turite pripažinti, ji yra gana šokiruojantis ir potencialiai randai aktas liudininkai, jei ne visai suprantu, kas vyksta! Aš turiu galvoje, čia buvo vyras žinojau ir mylima, mano labai savo senelio, ir jis iš tikrųjų gali pašalinti savo dantis naktį. Tai titillated ir išsigandusi mane tuo pačiu metu. Dažniausiai išsigandusi.

Taigi, kai aš pradėjau priimti daugiau natūralų gyvenimo būdą, mano dantų pasta ir burnos buvo paskutinis reikia konvertuoti. Aš maniau, kad aš tikrai reikia tas medžiagas, kad mano dantys papildomų žėrintis ir mano dantenos sveikos! Bet Nope. Lygiai taip, kaip aš sužinojau, kad visi natūralus dezodorantas gali jus puikiai bekvapį, radau, kad visi natūralūs burnos priežiūros praktika gali išlaikyti dantis ir dantenas tip-top formos neverčiant savo kūną visa krūva užkratų.

Eteriniai aliejai yra neatsiejama mano natūralios burnos priežiūros rutina. Kaip žinome, eterinių aliejų nauda yra kur kas daugiau nei aromatingas. Jie turi nuostabų terapijoje, gydant savybes. Aš naudoju šiuos 5 eterinių aliejų mano visiškai natūralus balinimas ir remineralizing dantų pastą ir natūralių žolelių burnos burnos.

Top 5 eteriniai aliejai, skirti sveikų dantų ir dantenų

Cinamonas eterinis aliejus

Cinamonas eterinis aliejus jau seniai naudojamas dėl savo gydomųjų savybių, ypač jos priešgrybelinis, antibakterinių savybių. Naujausi tyrimai, atlikti Naujojoje Zelandijoje parodė, kad cinamonas eterinis aliejus turi didžiausią antimikrobinį potenciją prieš Streptococcus mutans , bakterijos, atsakingų už dantų ėduonis ir Lactobacillus plantarum , viena iš bakterijų atsakingų dantenų ligų. Tai pretty darn įspūdingas.

Pipirmėčių eterinis aliejus

Mokslininkai nustatė, kad Pipirmėčių eterinis aliejus yra labai efektyvus žudyti anaerobinių bakterijų, jie yra bakterijos, kurios klestėti mažai deguonies aplinkoje, pavyzdžiui, burnos tipas, ir gali sukelti dantenų ligas.

Mėta eterinis aliejus

Mėta eterinio aliejaus savybės yra labai panašios į tą, pipirmėčių eterinio aliejaus. tai yra stiprus antiseptikas, pašalinant bakterijas ir padeda bet žaizdos išgydyti greičiau. Ji taip pat yra raminantis minkštųjų audinių, pavyzdžiui, dantenų audinių.

Miros eterinis aliejus

Miros eterinis aliejus veikia kaip antiseptikas ir ir čiulptuko. Dėl šios priežasties, ji tradiciškai buvo paremti dantenų sveikatą ir išgydyti burnos opos. Miros eterinis aliejus taip pat gali padėti giliau dantenų audinių sveikatą remiant kraujo tekėjimą į audinius.

Gvazdikėlių eterinis aliejus

Gvazdikėlių eterinis aliejus buvo naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje šimtus metų atleisti dantų skausmą. Klinikiniai tyrimai parodė, kad skiltelė įpratina patogeninių bakterijų. Anksčiau, stomatologai naudojo skiltelė dezinfekuoti sutrikdyti šaknų kanalų, nes skiltelė turi vidutiniškai stiprūs baktericidiniu savybes. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad gvazdikėlių eterinis aliejus turi ypatingą gebėjimą slopinti mutantas ir laukinių padermių bakterijų, kurios yra tik įspūdingi augimą.