Top 5 eeterlikud õlid terved hambad ja igemed

Ma võtan suu tervist väga tõsiselt. Ma arvan, et see kõik tuleneb minu lapsepõlve, vaadates minu vanaisa eemaldada oma proteesid. Sa pead tunnistama, et see on päris šokeeriv ja potentsiaalselt armistumine akti tunnistajaks, kui te ei saa aru, mis toimub! Ma mõtlen, siin oli mees ma teadsin ja armastatud, mu enda vanaisa, ja ta võiks tegelikult eemaldada hambaid öösel. See titillated ja hirmunud mind samal ajal. Enamasti hirmunud.

Nii et kui hakkasin vastu loomulikum eluviis, mu hambapasta ja suuvee olid viimased teisendatav. Ma arvasin, et ma tõesti vaja neid kemikaale, et hoida oma hambad ekstra sädelevat ja mu igemed terved! Aga nope. Just nagu ma teada, et loomulik deodorant võib hoida sind täiesti lõhnatu, ma leidsin, et loomulik suuhügieeni abil on võimalik hoida teie hambad ja igemed tip-top kuju, ilma et keha terve hulk ebameeldivuste.

Eeterlikud õlid on lahutamatu osa minu loomulik suuhügieeni rutiin. Nagu me teame, kasu eeterlikud õlid on palju rohkem kui aromaatne. Neil on hämmastav terapeutilise, tervendavat omadused. Ma kasutan järgmisi 5 eeterlikud õlid minu loomulik valgendamine ja remineraliseeriva hambapasta ja looduslike taimsete suu suuvee.

Top 5 eeterlikud õlid terved hambad ja igemed

Cinnamon eeterlikku õli

Cinnamon Essential Oil on juba ammu kasutatud selle raviomadusi, eriti selle seenhaiguste antibakteriaalsete omadustega. Hiljutised uuringud läbi Uus-Meremaa näitas, et kaneel Essential Oil on suurim antimikroobse tugevus Streptococcus mutans , bakterid vastutab hambakaariest ja Lactobacillus plantarum , üks bakterite vastutab igemehaiguste. See on päris darn muljetavaldav.

Piparmünt eeterlikku õli

Teadlased on leidnud, et Peppermint Essential Oil on väga tõhus tappes anaeroobsed bakterid, nad on teatud tüüpi baktereid, mis läbilöömiseks madal hapniku keskkonnas nagu suu, ja võib põhjustada igemete haigusi.

Rohemünt eeterlikku õli

Rohemünt Essential Oil omadused on väga sarnased, et piparmündi eeterlikku õli. see on tugev antiseptiline, kõrvaldades mikroobe ja aidates tahes haavad paranevad kiiremini. Samuti on rahustav pehmete kudede nagu igemekude.

Mürr eeterlikku õli

Mürr Essential Oil toimib nii antiseptilise ja lutt. Sel põhjusel on traditsiooniliselt olnud toetada igeme tervise ja tervendada haavandid suus. Mürr Essential Oil võib olla abiks ka igeme tervise toetades verevoolu kudedesse.

Clove eeterlikku õli

Clove eeterlik õli on kasutatud traditsioonilise hiina meditsiini sadu aastaid leevendada hammaste valu. Kliinilised uuringud näitasid, et küüs pärsib paljude patogeensete bakterite. In the past, hambaarstid on kasutatud küüs desinfitseerimiseks häiritud juurekanaliga, kuna küüs on mõõdukalt tugev bakteritsiidse omadused. Hiljutine uuring näitas, et küüs Essential Oil on eelkõige võime pärssida kasvu mutant ja metsik bakteritüve, mis on lihtsalt põnev.