Toit reeglid, mida tuleb järgida optimaalse tervise

Lubage mul küsida mõned küsimused:

1. Kas sa tunne ülekoormatud ja pettunud üritab paljastada tõde taga, millised toidud ja toidulisandid on tervislik ja kasulik?

2. Kas sa segi mille dieedid pakkuda teile optimaalset tervist? Kuulete vegan on tee minna, kuid jogurt on tervisele kasulik. Sa loe, kuidas lõhe on supertoit, kuid siis su parim sõber ütleb selle täis elavhõbedat. Olete tõsiselt crack saad ülekoormatud kogu teabe ja tervis pesemist. Sa lahkus segaduses ja raske jääda midagi, sest meelt on pidevas muutumises. Tuleb tuttav ette?

3. Nagu te osta kõike supertoidust toidulisandeid ja tervis crazes, saate saa aidata, kuid küsi endalt, kas ma tõesti vaja seda?

Olin kord, et tüdruk, et sõid kõrge valgusisaldusega, madala carb ja madala rasvasisaldusega dieeti. Siis ma elus tegelenud toidu Kombineerides, veganism, toores ja päris palju iga teine ​​toit nähtused, mis tabas uudis. Ma ka veetis õnn iga kuu toidulisandeid ja nn supertoiduainetes nagu goji marjad, Noni mahl, kalaõli, Spirulina, klorofülli ja ma proovisin seda. Ja siis ühel päeval kui olin võttes mu kümme erinevat toidulisandeid, jõime mu kookospähkli vesi ja planeerimine minu päevane toidu, ma ei saa aidata, kuid küsin endalt, kas ma tõesti pead tegema kõik see? Koos on naeruväärselt kallis ja aeganõudev, see oli tegemist mulle natuke vaimse. Tahaksin veeta tunde obsessing üle, mida ma ja ei söö, raiskad oluline tundi päevas enesevihkamine sest ma tühjad viiakse vann jogurt minu vastleitud vegan toitumine.

Vastus, mis tuli mulle oli see: inimestel säilinud just fine tuhandeid aastaid tagasi, ilma et kõik multi-miljardi dollari tervise tooted. Nagu paljud teised inimesed, ma saanud võrgutas Savvy mitme miljoni dollari ettevõtted osta arvesse viimaseid toidu suundumusi. Ja olgem ausad, nad on lihtsalt praegune trend.

Ma kindlasti usun toidulisandeid ja superfoods, kuna seal on aeg ja koht neid kõiki, kuid hoida seda realistlik ja taskukohane. Küsige endalt: Kas ma juba saada see toitaine alandlik brokoli või porgand, et ma süüa ülepäeviti? Ja kui pärast vaadates oma dieeti, siis sind leida puuduvad vitamiinid, siis kõigi vahenditega, osta mõned toidulisandid! Vereproov, et tagada kõigile oma vitamiini tase on normaalne.

Leida oma tervenemist toitumine on elu reisi. Nagu te uurida kõiki erinevaid võimalusi seal, ei stressi kohta. Just minna sõitma ja õppida, kasvada ja areneda. Keegi toitumine või toidu põhimõte on saladus igavese tervise; see on tõesti kõigi jaoks erinevad. Ei ole üks dieet, mis on võidelnud vähiga; seal on palju toitumisest, et on võidelnud vähiga. Ja ühise link, et need vähktõve vastased dieedid on, et nad on Täpötäysi täis kogu toit. Kogu toit on kombinatsioon värsked puuviljad, köögiviljad, terad, pähklid, liha ja piimatoodete.

Parim dieet võite minna on üks, mis on täis kogu toidu ja jääda väga lihtne põhimõte 80/20 reegel . Söö 80 protsenti täiuslik, ja siis lase teiste 20 protsenti teie süüdi naudingud. See annab teile täiuslik tasakaal harmoonia keha ja vaimu.

Kui tegemist on valida, mida kogu toit, mida soovite süüa, ei takerdu kõikides uutes toidu nähtus. Kinni, mida tunneb õige. Pea meeles kõik on ehitatud erinevad, mistõttu ei ole õige või vale toitumine, kuula oma keha, kui ta ütleb teile, mida sa peaksid sööma. Kõike tuleks süüa tasakaalu ja ei hull kinnisideed. Rahune, kuulata oma keha ja lase see teid omal paranemise teekond. Kui te painama liiga palju sellest, mida saate teha ja mida mitte süüa, siis saab vaimselt kuivendatud ja enesetunne. Tõde on teie toitumine peaks olema pidevalt; siis peaks olema õppimise ja üritab uusi asju kogu aeg.

10 asja, et sa teel optimaalse tervise mitte-obsessiiv viisil:

Järgmine kord, kui tunnen end süüdi, sest sa ei ole söömine või teil on söömine, et mäletan seda: ettevõtted on alati rahavahetus sisse ühiskonna vajadus ja soov saada rohkem tervemad, müües uue tervise crazes, toitumise ja toidulisandeid. Külma raske tõde on see, et keha teab, mida ta tahab, õppida kuulama seda ja sööda seda, mida ta vajab.

Ja kui tegemist on tervise pesemisvahendid, hoida avatud meelt, kuid ei kaota kunagi oma vaatenurgast. Harida ennast, süüa, mida sa usud, kuulata oma keha ja leida oma tervenemist toitumine. Ja mis kõige tähtsam, oma keha on ime omaette, õppida usaldama, au ja austama.