The Incredible Veselības Kādēļ basām kājām, kas jums jāzina

Vai jūs zinājāt, ka staigājot basām kājām, var būt pozitīva ietekme uz jūsu veselību? Tas ir tāpēc, ka negatīvie joni, kas atrodas uz zemes izlīdzināties pozitīvajiem joniem iekšpusē sevi, radot līdzsvaru, kas dos jums uzlabota veselība. Staigājot basām kājām, spiediena punktus uz jūsu kājām tiek aktivizēti un dot savu ķermeņa enerģiju.

Amazing Ieguvumi no Barefoot Walking

Ir daudzas veselības priekšrocības jūsu ķermeņa, ja jūs staigāt basām kājām. Šeit ir daži zemāk:

1. To var kontrolēt Bezmiegs

Ja jums ir miega traucējumi naktī un bieži vien atrast sev bezmiega pat līdz maziņš rīta stundās, jums var būt cieš no bezmiega vai bezmiegs, kas ir par miega traucējumiem veidu. Tiek uzskatīts, ka viens no ieguvumiem staigājot basām kājām pa zāli, ka jūsu bezmiegs var izārstēt.

2. Uzlabo redzi

Ir spiediena punktu uz savām kājām, kas, domājams, ir saistīts ar nervu acī. Basām kājām var stimulēt šo spiediena punktu un palīdzēt uzlabot jūsu vispārējo redzi.

3. Nervu sistēmu var uzlabot

Pastaigas basām mājās var stimulēt konkrētas akupunktūras punkti kājām, un tas, savukārt, stimulētu savus nervus un vēnām, tādējādi uzlabojot savu nervu sistēmu. Diabēta cilvēki, kuri izjūt sāpes no varikozas vēnas var atbrīvot, ja viņi iet basām kājām regulāri.

4. Imunitāti var palielināt

Bērniem patīk spēlēt aptuveni basām kājām. Tā staigājot basām stimulē nervu sistēmu, bet arī palīdz palielināt ones imunitāti, veicot kādu spēcīgāku un mazāk uzņēmīgi pret slimībām.

5. Palielina Energy

Viena no priekšrocībām, basām kājām pa smiltīm ir, ka tas dod jums izturību, un tas stimulē spiediena punktus uz kājām. Jūs varat atrast ir grūti staigāt pa smiltīm uz pāris dienām, bet kā jūsu kājas pierast pie tā, jums būs attīstīt lielāku spēku kājās un ķermeņa. Jūsu enerģijas līmenis palielinās un uzturēt jūs aktīvi dienas laikā. Jūs saņemsiet tādas pašas priekšrocības, staigājot basām kājām pa oļiem vai basām kājām uz akmeņiem.

6. Palīdz menstruālā un Hormonālās problēmas

Kad jūsu hormoni nav līdzsvarā, jums būs pieredze fiziskās un garīgās problēmas. Sievietēm, kurām ir premenstruālo sindromu bieži ir garastāvokļa svārstības, galvassāpes, sāpes vēderā, peļņu svara, pinnes, aizcietējums, un citiem jautājumiem. Staigāšana basām kājām uz zemes, var palīdzēt mazināt daudzi no šiem simptomiem.

7. samazina iekaisumu

Iekaisums izraisa kaitējumu Jūsu bodys šūnas, kas var izraisīt komplikācijas, piemēram, vēzi, novecošanu, sirds problēmām, un citām problēmām. Basām kājām palīdz elektroni zemes darbojas kā antioksidanti un samazināt iekaisumu jūsu organismā.

8. sirds un asinsvadu darbību, ir uzlabots

Kā mēs apspriedām, basām kājām palīdz uzlabot nervu sistēmu. Tas, savukārt, palīdz uzlabot asinsriti ķermeņa. Vairāk asinsrite nozīmē veselīgāku sirds un asinsvadu sistēmu.

9. uzskata asinsspiediens

Jūsu stresa līmenis automātiski nāk uz leju, kad jūs staigāt basām kājām, jo ​​nervi jūsu kājām tiek stimulēts, atbrīvojot stresu. Tas ir līdzīgi, ja jums ir pēdu refleksoloģija masāžu. Tā kā jūsu stress nāk uz leju, jūsu asinsspiediens arī kļūst stabila.

10. Tā Notīra Your Mind un uzlabo garastāvokli

Ja jums ir daudz iekšējo pļāpāšana notiek jūsu galvā, un cieš no garastāvokļa svārstības, staigājot basām kājām sniegā vai uz zāli, var palīdzēt jums atpūsties un koncentrēties uz tagadni. Jūsu ķermenis absorbē negatīvās elektroni caur zemi, kas palīdz radīt tajā sabalansētu Bioelektrisko vidi.

bieži uzdotie jautājumi

Jums joprojām var būt daži jautājumi par priekšrocībām basām kājām. Zemāk ir daži jautājumi un atbildes:

1. Vai jums slimibu no basām kājām?

Kamēr jūs ejat uz tīras virsmas, un nevis uz kaitīgām vielām, piemēram, ķīmiskām vielām vai dūņām, nav iemesla domāt, ka staigāšana basām dos jums slimībām. Jums vajadzētu arī pārliecinieties, ka Jums nav nekādu Vaļējas brūces uz kājām, kad jūs staigāt basām kājām, lai izvairītos no infekcijas.

2. Vai basām kājām izraisīt muguras sāpes?

Pastaigas basām neizraisa muguras sāpes, bet gan mazina sāpes, ka jūsu organisms var rasties. Tā kā ejot basām iemesliem ķermeni un samazina brīvos radikāļus, tā var palīdzēt dziedēt jūsu muguras sāpes un atraisīt jebkuru saspringts muskuļus.

3. Vai ir droši staigāt basām kājām uz pludmali?

Ja jums ir zināms par to, kas ir priekšā no jums, staigājot un izvairīties kāpj uz asiem akmeņiem vai stikla, tas ir diezgan droša un veselīga staigāt basām kājām uz pludmali.

4. Vai Walking On Grass uzlabo redzi?

Ir spiediena punktu uz savām kājām, kas savieno uz nervu acī. Basām kājām stimulē šo punktu, kas, savukārt, labāk palīdz savu redzi.

Staigāšana basām kājām uz zāli, uz pludmali vai augsnē palīdz uzlabot gan savu garīgo un fizisko veselību, stiprinot kājas, uzlabot savu nervu sistēmu, un samazinot stresu. Tātad noņemt šos apavus un pastaigāties.