The Best Olejki eteryczne do poprawy wyników sportowych

Dzisiejsze sportowców popchnąć ich ciała trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a ciągłe dążenie do maksymalizacji wydajności jest coś, co może zająć bardzo dużo czasu i energii. Podczas gdy ogólna wydajność będzie naturalnie przywiązany do własnych możliwości fizycznych i psychicznych, istnieje również wiele różnych narzędzi, które obecnie nie mogą być używane, aby pomóc wzdłuż.

Narzędzia, takie jak liny przeskoczyć lub przyrządy do ćwiczeń są oczywiste opcje tutaj, a inwestowanie w prawo można pomóc rozpocząć widząc poprawę swojej wydajności. Ale są tańsze i bardziej zaskakujących rozwiązań tam, jak również, które warto przeanalizować. Doskonałym przykładem tego jest olejki eteryczne.

Olejki eteryczne dla lepszych wyników sportowych

Zaskakuje wiele usłyszeć, że coś tak prostego jak olejku może pomóc sportowcem dostać więcej od ich wydajności, ale to prawda. Od utrzymanie ciała w czystości, aby pomagać w łagodzeniu bólu ból mięśni, aby pomóc dać zastrzyk energii, prawo olejek może mieć duży wpływ na to jak wyszło. Oto kilka opcji do rozważenia.

Mięta pieprzowa

Peppermint jest jedną z najlepszych opcji dla tych, którzy poważnie myślą o zwiększeniu ich wyniki sportowe. Oferuje szeroką gamę korzyści, w tym poniżej.

 • Przyczynić się do łagodzenia nudności i niestrawność tym tych nerwowych stawki, trema.
 • Ulepszony czujność psychiczne i lepsza koncentracja
 • Łagodzenie bólu i ból, szczególnie ból mięśni i ból stawów
 • Ulepszona funkcja układu oddechowego

Pomagając łatwiej oddychać i poprawę sprawności umysłowej, miętowy wyróżnia się jako opcja musi przeznaczenia dla tych, którzy szukają sposobu na poprawę ich wyników sportowych poprzez stosowanie olejków eterycznych.

Cytrynowy

Jasne i cytrusowy, cytrynowy olejek eteryczny jest łatwe do znalezienia, łatwe w użyciu, a także pomaga zapewnić organizmowi wielu różnych świadczeń, w tym kilka, które są specyficzne dla sportowców.

 • To może pomóc pobudzić działanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego stanu zdrowia
 • Podnosi nastrój i pomaga zwiększyć dodatni dla tych dni, kiedy nie czujesz się 100%
 • Może być stosowany w leczeniu i zapobieganiu sportowców stopę
 • Może przyczynić się do detoksykacji organizmu i utrzymać maksymalną wydajność

Goździk

Goździkowy olejek jest coś, co zostało przetestowane zajrzeć do ogólnej skuteczności to dla różnych rzeczy. Jest wykazano, aby zapewnić bardzo wymierne rezultaty w wielu aspektach zdrowia i wyników sportowych.

 • Badania pokazują, że może to zwiększyć białych krwinek i układ odpornościowy, utrzymując cię zdrowe dla treningu.
 • To może pomóc zmniejszyć stan zapalny, co pomaga zmniejszyć ból stawów i poprawić elastyczność.
 • Jego właściwości antyseptyczne mogą łatwiej utrzymać ciało czyste i wolne od zakażenia skóry, a także pomaga zwalczać sportowców pieszo.

Eukaliptus

Olejek eukaliptusowy ma rozpoznawalny, mocny aromat, który jest kluczowym elementem, jak to pomaga promować lepsze gojenie i lepszą wydajność. W szczególności oferuje wiele korzyści, w tym:

 • Ulepszona funkcja oddechowa dla lepszej wytrzymałości i wydajności
 • Zwalcza zapalenie mięśni w celu zmniejszenia bólu i promować większą elastyczność
 • Miesza się z wodą w butelce ze sprayem, może pomóc w utrzymaniu właściwej temperatury ciała
 • Wielki dla wstawania ciało i umysł tuż przed mecz, gra lub wyścigu

Lawenda

Lawenda znana jest jego zdolność do pomóc zrelaksować ciało i umysł i namówić go na bardziej spokojny sen. To nie może być dokładnie to, co sportowcy chcą, ale uważają, że coraz dobry sen jest koniecznością dla maksymalnej wydajności następnego dnia, a zobaczysz dlaczego używając lawendę na relaks jest tak ważna. Dodatkowo, może pomóc łagodzić i leczyć rany, oparzenia i stłuczenia, dzięki czemu można dostać się z powrotem na pole ponownie szybko.

Jak korzystać z Olejki eteryczne

Oleje powyżej są jednymi z najlepszych na poprawę wyników sportowych, a korzystanie z nich jest proste, jak dobrze. Istnieją dwie opcje zalecamy;

 • Używać rozpylające dyfuzora – Dodaj 20-25 kropli oleju i oddychają normalnie jako olej dysperguje się w powietrzu.
 • Użyj w Massage Oil – dodaj 5 do 10 kropli do oleju przewoźnika, takich jak olej ze słodkich migdałów i masażu w mięśniach

Olejki eteryczne są silne i potężne. Przy stosowaniu olejków eterycznych bezpośrednio na skórę mieć świadomość jakichkolwiek podrażnień i natychmiast przerwać stosowanie. Najważniejsze jest to proste, olejki eteryczne mogą poprawić swoje wyniki sportowe w znaczący sposób. Przechowywać informacje o powyższe na uwadze i zaczniesz widzieć lepszą wydajność dla siebie.