Teaduslikult tõestatud kasu magamiseks ilma padi

Padjad on saanud lahutamatu osa meie uni tarvikud. Ja see ei ole üllatav, sest nad on kasutusele meile õige noorelt. Kui inimene harjub magab oma pea padjale, on neil raske magama ilma padi. Kuid küsimus on, on padjad tõesti kasulik? Kas nad aitavad meil paremini magada või parandada meie tervist või oleks parem neist lahti saada?

15 Incredible eelised Sleeping Ilma Pillow

Sleeping ilma padi võib olla väga kasulik teie tervisele. Me teame, kui oled harjunud magab oma peaga padjale, on see raske teil loobuda, (te ei maga heli paar ööd) – aga kui sa tead kasu, võiksite mõelda . Siin on mitmeid viise, kuidas magamine ilma padi võib olla kasulik teile:

1. Hoiab Seljavalu

Halb rüht on peamine põhjus, miks nii paljud inimesed kannatavad seljavalu ja üks peamisi põhjusi halb rüht on vale padi valik. Mõned inimesed valida padjad, mis töötavad vastu looduslik kõver oma selg, mille tulemuseks on rohkem selgrookõverused. Sleeping ilma padi on palju parem teile tagasi kui magamine vale padi.

2. Hoiab kaelavalu

Kui me magama, meie kaela peaks olema paralleeljoondust koos madratsi. Aga kui me magama meie pea padjale, meie peas on kas surub kaela ülespoole või kummardus, mis on üks põhjusi masendav kaelavalu. Vale padi võib halvendada oma magamiskotid poos, mis on, miks sa peaksid proovima magada ilma padi. Ilma padi, pead puhata loomulikus asendis ja see hoiab ära ka närvikahjustusi. Peale selle on ka lõõgastuda oma kurnatud kaela lihaseid.

3. Takistab Akne ja kortsud

Kui magab padi, paljud inimesed on harjumus magab ühel küljel, nende näod toetub padi. Padjapüür on kasvulava bakteritele, ja kui sa magad oma ühe külje, see võib saada üle oma nägu. See võib põhjustada sõrmikud ja akne. Samuti võite saada kortsud, kui need on tingitud surve pea toetub oma padi terve öö.

4. Parandab Bone Alignment

Igapäevase lihvima mõjutab erinevaid inimesi erinevalt ning sõltub ka nende asend. Sleeping ilma padi aitab vähendada selle mõju ja tuua oma kehahoiaku tagasi normaalseks.

5. Hoiab Stress

Magamine vale padi võib häirida teie uni, sest võite hoida muutes oma positsiooni. Ja kui sa ei saada head ööd magada, võite kipuvad olema rohkem ärritunud ja stressis päeva jooksul. Aga ilma padi, siis magama parem. Mis paranemist une kvaliteeti, oma stressi loomulikult väheneb.

6. Hoiab Insomnia

Sleeping ilma padi võib parandada une kvaliteeti. Kui te ärkate keset ööd või unetu, proovige magamiseks ilma padi, Sa triiv maha magada üsna kiiresti.

7. ta suudab parandada oma energia taset

Me teame, et olete mõelnud, kuidas magamine ilma padi parandada energia taset? Noh, ei ole otseühendust, kuid see on võimalik. Kui te loobuma padjad, ei saa te enam kogeda valu seljas ja kaelas. Keha saada nõutav ülejäänud seda vajab ja siis magama parem. Ja kuna une kvaliteet ja rohkesti puhata, siis ärkama järgmisel päeval hästi välja puhanud ja energiline. Head ööd magada võib olla imeline mõju keha.

8. suurendab loovust ja Mälu

Une kvaliteet võib parandada need loovust ja mälu. Meie meeles kasutab aega, et me magavad sorteeri kogu teave, mida ta salvestab päeva jooksul. Mida paremini sa magad, seda parem see on tehtud, ja seda parem on teie mälu on. Kui magab ilma padi, sa magad paremini ja keha saab piisavalt puhata. Ja head ööd magada saab teha imet oma vaimse ja füüsilise tervise.

9. Vähendab Allergiad

Paljud inimesed on tolmu allergia ja magab padjapüürid ja padjad, mis ei ole muutunud regulaarselt võib halvendada allergia. Bakterid, tolmu, mustuse ja muud asjad kipuvad elama ja arvesse padi aja jooksul, ja kui ta satub oma nägu ja hingata nii lähedal, siis võib halvendada teie allergia. Nr padjad tähendab vähem võimalusi allergia tegutsevad üles.

10. parandab teie kehahoiak

Kui magada padjad, mis on liiga paks, su kaela saab surutud kõver muutub püsiva aja jooksul. See mõjutab teie kehahoiak. Sleeping ilma padi saab parandada oma poos.

11. Hoiab Flat Head sündroom

Kui beebi pea muutub korter ühel küljel, sest ebaloomulikku asendit magab padi, seda nimetatakse Flat Head sündroom. Autor ei anna padi beebi, ta magab loomulikus asendis ja vältida oma lapse arendamisel kindla pea sündroom.

12. Hoiab Depressioon

Sleeping ilma padi annab teile parema une, nii et kui teil vältida kasutamist padi, siis vähendada oma võimalusi saada surutud. Ei saada piisavalt magada võib rikkuda oma tuju üsna kiiresti päeva jooksul, mis võib põhjustada depressiooni pikemas perspektiivis. Loobudes padjad, oma une kvaliteeti koos parandada ja oma tuju on parem, ja seal on vähem võimalusi teil saada surutud.

13. Aitab parandada kahjustatud rakud

Kui me magada öösel, meie keha ja paraneb remonti kahjustatud rakke. Katkenud magada, paranemise ja remont protsessi saab mõjutada. Magades ilma padi, oma une kvaliteeti parandab ja keha saab võimaluse tervendav ise.

14. Takistab Lämbumispõhjused in Imikutel

Vahel, kui laps on liiga palju patju või padjad, mis on vale teda, õnnetused võivad juhtuda. Laps võib lämmatada alla padi või haiget kaela kui ta saab arveldada kummaline seisukoht. Teie laps saab paremini magada ilma padi.

15. vähendab Haigused

Getting hea summa magada tagab melatoniini tootmist ja kortisooli keha jääb stabiilne. Kortisool aitab kehal võidelda vähirakkude vastu, kui need on hea pakkumise ja tervetel seisukorras. See on põhjus, miks saada hea une ilma padi võib aidata vältida paljude haiguste ja vaevuste.