Tähtsust väljas tegevust inimeste ADHD ja ülekaalulisus

Varajane voodi ja vara tõusma teeb nõnda rikkus ja tark ja tervis on rikkus, on mõned vanasõnad õpetas lastele koolis. Need vanasõnad sageli läheb ühest kõrvast ja läbi teiste, enamikus lastele. Mitte ainult lapsed, vaid mitu korda, isegi vanemad ei anna tähtsust mängib õues.

Me vaevalt lapsed mängivad väljas, eks? Gone on päevad, mil lapsed tulevad tagasi kooli, haarata kiire suupiste kodus, ja siis kiirustada väljaspool mängida. Sündinud laste vahel 1986-2000 armastas mängida väljaspool. Arvestades, laste sünd viimasel aastakümnel armastavad mängida videomänge kodus ja telekat. Miks sa arvad, väljas mängida ei tohi oma lapsele? Noh, ma olen siin, et juhtida tähelepanu kasu väljas mängima.

Väljas mängida tugevdab lapse mitte ainult füüsiliselt, vaid ka muudab aju aktiivsema, mille tulemusena hea õppeedukuse. See suurendab mälu võimu ja teeb lapse tunne värske. Laps õpivad ka sotsiaalsed oskused (kuidas jagada asju / mänguasjad) ja kergesti uusi sõpru.

Kõige tähtsam on, see parandab vastupidavust samuti. Väljas mängida on ka oluline aspekt suurendamisel motoorsete oskuste, kognitiivseid oskusi, loogilise mõtlemise ja nii edasi. Seega vanemad on võimalik salvestada palju raha, lastes oma lapsi mängima väljaspool, mitte saates neid erinevatesse klassidesse, mis on vajalik.

Higi on kasulik, sest see kõrvaldab toksiine organismist. Üks ots on tagada teie laps jääb vedelikku. Distsipliin viib automaatselt paika, kui laps mängib väljaspool, sissehingamisel värske õhk. Sattudes see rutiinne tagab ka laps on väsinud pärast mängides ja sööb ja magab varakult.

Paljud vanemad võtavad oma lapsi lastepsühhiaatrina sest nende noorte üks on hüperaktiivne ja on ADHD (Attention / hüperaktiivsuse häire) .The vastus on lapsel on liiga palju energiat kehas. Seega, kui sa lased oma lapse mängida väljaspool, kogu energia kasutatakse konstruktiivselt. Niisiis, võimaldab soodustada väljas mängida, et vältida rasvumist ja edendada head vaimset ja füüsilist tervist, et lapsed tänapäeval saada tervislikum versioon ise, kui nad kasvavad üles.