Su Bir Gün Hemen Bir Kentsel Myth 8 Gözlük mı

 

vücut gerçekte 8 bardak su günde ihtiyacı var mı? Suyun en kaliteli ve aynı zamanda değil tutar vücudun sıvı taleplerini karşılamak için neden önemli olduğunu keşfedin. Bu arkasında hiçbir malzeme veya bilimsel araştırma olan bir şehir efsanedir! Dikkat çekici yeterli, ben Naturopatik Koleji kaldı zaman bu yanlış savaşmış – ve aynı zamanda ister inanın ister başka türlü sonuçsuz! Ancak bu bir yanılgıdır hepsi bu kadar.

Ben bir bilim değilim. Yani, sürekli kanıtlar ararlar. Her iki düzen ile hem de uygulamalı değerlendirme: Artık, ne yazık ki, bir araştırmacı çalışmaların sonuçlarını değiştirebilir yöntemler vardır. , Ayrıca, sonuçları genellikle bağlamın elde edilir veya sadece uygunsuz yani MDs sevilen bir risk yerine belirli bir ilacın gerçek tehlike özetlenmiştir zaman -. Büyük ayrımlar ve ayrıca inanılmaz derecede aldatıcı.

Neyse, ne Su ile ilgili olarak?

Benim akıl yürütme idi:

  1. biz% 70 civarında su olması gerekiyordu ise.
  2. Ne kadar su iyi tüm sağlık gıdalar kalır.
  3. anlamlılık bunlardan olmadıkça Ayrıca etler, su var.
  4. Biz neden biz hem de ne kadar bu başladınız edilir olduğu gibi tarih boyunca hiçbir toplum suyla saplantı olmuştur?
  5. arterler, böbrek, kalp, beyin: çok fazla su zararlı olamaz.

Ben de biraz araştırma yapmaya başladı. Bütün varsayımlar uygun oldu! Neden Naturopatik Üniversitesi bu sigara kanıta dayalı bir yanlış talimat edildi? Şu beni yanlış anlamayın. Ben vücut su gerektirir düşünüyorum. Bizim hücreler sıvı bol; bir hidro sıvı duş; hem de lenf sistemi olarak kan hidro sıvı içeren; Henüz bu 8×8 kılavuz (8 ons 8 bardak) takip etmek gerekiyor? Değil.

Vücudunuz Wise mı

o susuz olduğunda size bildirecektir. Çok Aç olduğunuzda sizi bilgilendirecektir gibi. Üniversite insanlar vücut söylüyorum eğer o anda dışarı kurutulur gösterir susuz olduğunu savunan! Bunu sen açlık durumundan şu anda açlık çekerken daha örneği yok çok daha fazla olduğunu ileri sürdü. bu tam olarak çünkü Ama, aynı zamanda yoksul bana vay be tüm fiili gösterdiği gerçeğe. Şu benim için 8×8 kuralı izlerken döken var çok daha hayati bir sorun var. Yani suyun en kaliteli olduğunu!

Su düşürülmüş pH’a sahip olduğunda, yani., 5-7 yapışkan alır ve birbirleri ile yapıştırma 18-22 H20 molekülleri olacaktır. Bu büyük değil. Bundan sonra su vücudun içine almak için suda tüm istenmeyen elementler için harika bir nakil sistemi sağlar. Bir şelale tartışmaya su gibi – – Su 8 ile ilgili olarak bir pH değerine sahip olduğu zaman kesinlikle hidrojen bağları gevşek ve aynı zamanda birbirleri ile yapıştırma 3-5 su molekülleri alacak çok daha sağlıklıdır. Plastik bir kapta durgun oturuyor su Ne kadar sağlıklı?

Ayrıca, suyun mineral içeriği esastır. Suyunuz içinde mükemmel sağlıklı mineralleri sahip olduğunda, fiziksel düzeylerde çeşitli yararlanacaktır. Dolayısıyla, sadece ne yapmalı?

Kişisel Musluk Suyu Fevkalade Make Yolları

  1. Gece boyunca, bir sürahi su alıp tezgahın hiçbir kapağında bırakın. klorür ve ayrıca florürler birçok kesinlikle gecede dağılacaktır.
  2. Sabah erkenden, bir mikser içinde su koyun – bir düşme üzerinden gidiyor karşılaştırılabilir bir etki. Bu kesinlikle birlikte daha düşük bir pH ve daha az H2O molekülleri bağı terk, hidrojen bağlarını ayrı olacaktır.
  3. gazlar dağılacaktır; Daha ağır kirleticileri kesinlikle dibe gidecek.
  4. blender suyun son 1/4 bırakın ve ayrıca lavabo onu yıkamak.
  5. Şu anda büyük bir su olarak suyun kalanı ile, hem de biraz Himalaya tuzu yerleştirilir. Bazı insanlar Himalaya tuzunun avantajları ileri sürmüşlerdir unutmayın – mineraller bir dizi sadece eser miktarlarda tespit edilmesini – avantaj değil zarar için aslında olduğunu. Yalnızca vücutta iz miktarlarda o mineralleri gerektirir.

Yani şu anda da bir anti-oksidan hem de mineral tamamlandığında gerçekten mükemmel bir su var. Sen kredi alım suyu boşa veya plastik çöp yığınına eklemek gerekmez. Suyun, lezzetli, sağlıklı ve dengeli ve ekonomiktir! Daha fazla tat için, biraz limon suyu ekleyin. Ayrıca sağlıklı.

Tüm Biz Gerekli Yapılandırılmış Su mı

Şu anda bir de daha ilginç spin çekmek istiyorsanız – doğal olarak o Yapılandırılmış Su Dr Pollack tarafından çalışma düşünün sonra, yapmak zevk budur. Bu 8 yıl önce ve ayrıca doğal olarak, ben sevdim ilgili görünmeye başladı. Vücudumuz bile düzenlenen su denir H2O3 gelişir yerine su kullanmaz. Bunu istiyordum nedeni su yükleri içki insanların çeşitli anlamaları ama susuz idi (endişe duydu çok fazla olduğu gibi anlamına gelir). Bu nasıl olabildi? Belki de vücut H2O3 içine H2O dönüştürme değildi. Unutmayın teoriler halen düzenlenmektedir neyse iyi bilimsel araştırma zorluklar ve aynı zamanda da daha ileri anlayışımızı iter. şey bir gerçeklik olarak kabul ediliyor biter zaman, bunu zorlu başlar.