Statinler olmadan Kolesterol Optimize için

Hala yüksek kolesterol seviyeleri karşı geleneksel bir terapi olarak onları kullanan kas ağrısı, diyabet ve hatta kanser, 45 yaşın üzerindeki dört Amerikalıdan biri de dahil olmak üzere sağlık sorunları bir dizi statin ilaçları bağlar montaj delil olmamasına rağmen.

Neden Statin ilaçlar For You Kötü Olabilir

Öncelikle, statinler yıkıcı sonuçlara yol açan, CoQ10 vücudunuzun tüketir. Yeterli CoQ10 takviyesi olmadan statin ilaçları İnsanlar ciddi bir sağlık riski vardır. Bu, ne yazık ki, statin halkın çoğunluğu ne olduğunu. CoQ10 hücresel enerji üretimi için gerekli ATP molekülleri oluşturulması için hayati bir kofaktör (ko-enzim) ‘dir. şey düzgün çalışması için daha CoQ10 bağlıdır, yani bu tür kalbin de organlar yüksek enerji gereksinimleri vardır olduğunu. Bu ko-enzim karaciğer salgılanır gibi, aynı zamanda kontrol altındaki kan glikozu tutmak yer alır.

Teorik olarak konuşursak, statinlerin kan kolesterol düzeylerini azaltmada ve ciddi risklere sağlığınızı sergilemek için gerekli değildir. kolesterol% 75’i aslında insülin seviyeleri etkilenmiştir Karaciğer tarafından üretilir. Bu insülin seviyesini optimize ederek, otomatik olarak kolesterol optimize anlamına gelir. Başka bir deyişle, basit diyet ve yaşam tarzı değişiklikleri güvenle kolesterol düzenleyen fark bir dünya yapabilirsiniz.

Doğal olarak kolesterol düzeylerini düşürmek için 9 Yolları

  1. Yeterince D vitamini alın Bu vitamin kolesterol düzeyleri normale ve kalp hastalığının önlenmesi için son derece faydalı olduğu tespit edilmiştir.
  2. Diyet, tahıl ve şeker kesip, ideal olarak, azaltın veya. Bunun yerine, daha taze yeşil yapraklı sebzeler ve sebze bulunmaktadır.
  3. Yeterince yüksek kaliteli balık yağı alın.
  4. Daha kalp sağlıklı gıdalar ile diyet güçlendirin zeytinyağı, Hindistan cevizi ve hindistan cevizi yağı, organik yumurta, avokado, çiğ fındık ve tohum ve organik çim beslenen et gibi.
  5. Düzenli günlük egzersiz yapın. Hatta 20 dakikalık güç yürüyüş fark yaratacak.
  6. Strese maruz kalma azaltın. Ya da, bu tür meditasyon veya yoga gibi stres giderici teknikler kullanıyoruz.
  7. Aşırı sigara veya alkol tüketiminin azaltın.
  8. Yeterince kaliteli uyku çekin.
  9. Belirtildiği şekilde, kırmızı maya pirinç al (Thorne Choleast 2-4 günlük kapaklar).

Bu teknikler sağlık pahasına kolesterolü düşürmeye statin ilaçlarının aksine uzun vadeli etkileri olan yüksek kan kolesterol seviyelerini düşürmek için bütünsel bir yaklaşım sağlamaktadır.