Somethings See Paljud tervise eksperdid ei saa aru

Sinu keha sõltub iga raku toimi optimaalselt. Pöörduge tervislikkuse professionaalne amp oma toiteväärtuse tarbimise hoida rakkude tervisliku ja tasakaalustatud. Sinu keha on väga sõltuvalt iga raku töötavad optimaalselt. Iga rakk on mitmeid organellid, mis vajavad töötamiseks edukalt rakkude tegutseda.

Mõned elemendid, mis mõjutavad rakkude funktsioone meie keha

Mitokondrid – tõukejõud Cell

Arvukad on tuttavad mitokondrid, et koos valiku mitmesuguseid muid funktsioone, annab kütuse iga raku. Õnneks ei pea aru keerukusega kõik muud organellid ja funktsioone, mis on vajalikud iga raku, et iga rakk olla usaldusväärne.

metülatsiooni Cycle

Metüülimisreaktiivina tsükli, mis koosneb metioniini tsükli folaadi tsüklis biopteriin kestel ning uureatsükli samuti peaks töötama efektiivselt, et iga rakk luua glutatioon efektiivselt, ei vaevu mõniteistkümmend teiste ühenditega.

Piisavale toitumisele – see on, kus sa pead otsima tervishoiutöötaja !!

Mis te vajate on tervislikkuse spetsialist, et ei mõista, mida need erinevad organellid ja funktsioonid vajavad toitainete seisukohast (asub looduslike ürtide, vürtside ja toidud). Võtame näiteks, minu eelistatud ühend, glutatiooni. On Lugemata tooteid, mis väidavad, et nad saavad suurendada oma glutatiooni kraadi.

Mõned teenuse DNA, mis toodab nii mRNA kui ka tRNA – seadmed, mis muudavad glutatiooni. Leidub toiduaineid ja tooteid, mis aitavad mitokondrid on samuti luua kütuse, mis võimaldab seadmeid tööle, nagu CoQ10 ja rauda. Siis on toidu ja ka toidulisandeid, mis säilitavad kõik 4 komponenti metioniini tsüklit, mis reguleerivad ja valmistamise glutatioon, nagu B Vitamiine ja ka aminohappeid.

Glutatiooni sisaldust teie organismis

Praegu teil on lisaks mõelda, et on 8 erinevat glutatiooni organismi ained. heldeke! Lisaks täpselt mida tegelikult tähelepanuväärne on kõik erinevad ülesanded glutatiooni on kehas? Enamik inimesi, et isegi aru seoses glutatiooni mõelda ainult Master Antioksüdant aga see ka toimib Master sekvestrandile detox ühend, immuunsüsteemi reguleerub / kaitstes ühendit ja ka olulise erinevaid mitmesuguseid muid funktsioone ka. Nagu Tegelikult, mõned teadlased tuvastada, et tegemist ei ole tingimus, häire, haigus, mis ei ole korrelatsioonis madala glutatiooni. Alates kliiniline depressioon, et südame, et immuunsüsteemi küsimusi, soolestiku probleemid, et suhkurtõbi, et liigesepõletik, jne

Nii et sa tõesti soov teha kindel, et see on valmis ja tervislik ja tasakaalustatud igas rakus, orel, rakud, samuti süsteemi keha. Kas sa pole rõõmus sa ei pea mõistma kõik asjad? Kuid sa soovid, veendumaks, et on tervishoiutöötaja, mis teeb. Üks, kes teab, kuidas näed, et see kõik need funktsioonid on toimunud iga raku keha. Või just see, mida toitained, mida nõuavad, et muuta see kõik toimub. Vaata seda teete!