Somethings ka daudzu veselības aprūpes speciālisti nesaprot

Jūsu ķermenis ir atkarīgs katrā šūnā darbojas optimāli. Meklējiet veselīgumu profesionāli izvērstu savu uztura patēriņu, lai saglabātu šūnas veselīgu un sabalansētu. Jūsu ķermenis ir ļoti atkarīgs no katras šūnas strādā optimāli. Katra šūna ir vairākas organellām kas nepieciešama, lai veiksmīgi strādāt šūnas darboties.

Daži elementi, kas ietekmē funkcijas šūnas mūsu organismā

Mitohondrijos – jaunrades šūnā

Daudzi ir iepazinies ar mitohondrijos, kas kopā ar atlases dažādas citas funkcijas, dod degvielu par katru šūnu. Par laimi, jums nav saprast nepatikšanas visu pārējo organellām un funkcijas, kas nepieciešamas katrā šūnā, lai katrā šūnā, lai būtu uzticams.

Metilēšana cikls

Metilēšanos cikls, kas sastāv no metionīna cikla folātu cikls, tad biopterīnam ciklu, un urīnvielas cikla arī būtu efektīvi strādāt, lai katrā šūnā, lai efektīvi izveidotu glutations, nav apnikt neskaitāms citus savienojumus.

Pietiekama Uzturs – tas ir, ja Jums ir jākonsultējas ar veselības aprūpes speciālistam !!

Kas jums nepieciešams, ir veselīgumu speciālists, kas dara saprastu, ko šie dažādie organoīdi un funkcijas ir nepieciešama barības vielu ziņā (kas atrodas dabas garšaugi, garšvielas un pārtikas). Ņemsim kā piemēru, mana ieteicamo savienojumu, glutationa. Ir neskaitāms produkti, kas apgalvot, ka tie var palielināt jūsu glutationa grādiem.

Daži pakalpojumu DNS, kas ražo gan mRNS un arī tRNS – ierīces, kas padara glutations. Ir daži pārtikas produkti un produkti, kas palīdz mitohondriju funkciju, kā arī radītu degvielu, kas ļauj ierīces, lai strādātu, piemēram, CoQ10 un dzelzs. Tad ir pārtikas produkti, kā arī piedevas, kas uzturētu visas 4 komponentus, metionīna cikliem, kas regulē un ražošana glutations, piemēram, B vitamīnu, kā arī aminoskābju.

Glutationa līmeni organismā

Šobrīd jums papildus ir jādomā par to, ka ir 8 dažādi glutationtransferāzēm vielas ķermenī. Ak vai! Turklāt, tieši to, kas ir patiesi ievērojams ir visi dažādi pienākumi glutationa ir organismā? Lielākā daļa privātpersonu, ka pat saprot par glutations domāt par to tikai kā Master antioksidants, bet tas arī darbojas kā Master helātus veidojošus, Detox savienojumu, imūnsistēmas regulēšanas / aizsargā savienojumu, kā arī būtisku dažādas dažādas citas funkcijas arī. Kā Faktiski, daži pētnieki apliecinu, ka nav nosacījums, traucējumi, slimība, kas nav saistīta ar zemu glutationa. No klīniskās depresijas līdz sirds, imūnsistēmas problēmām, lai zarnu problēmas, ar cukura diabētu, lai locītavu iekaisumu, uc

Tātad jūs patiešām vēlaties, lai pārliecinātos, ka tā ir izveidota un veselīga un sabalansēta katru šūnu, orgānu, šūnu, kā arī sistēmu organismā. Vai tu priecīgs jums nav nepieciešams, lai saprastu visu šo lietu? Tomēr jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jums ir veselības aprūpes speciālists, kas dara. Viens, ka zina, kā jūs varat redzēt to visi šie elementi ir sastopami katrā šūnā ķermeņa. Vai tieši to barības vielas jums nepieciešams, lai padarītu to visu notikt. Gādāt par to jums!