Simple harjutusi on tugevam vaimse

See on vanus fitness ja füüsilist jõudu. Naised üle kogu maailma üha aru, kui tähtis on vormis püsida, moms lisada. Aga koosolekuruumid eesmärk mingisugust see on eelduseks, et on terav, keskendunud meeles. Just nagu harjutamiseks ja cardio keha, on olemas ka võimalus ehitada meie vaimset jõudu?

Võib-olla olete lugenud lõpmatu raamatud pealkirjaga 10 asja vaimselt tugev inimesed teevad, või harjumused, mis võivad treenida oma meelt. Aga sätestatud ülesandeid sageli tundub võimatu ja väga keeruline. Nagu moms, me ei saa võtta aeg maha iseenda, rääkimata osaleda põhjalik kasutada raviskeemi. Aga siis jälle, me ilmselt vaja vaimset jõudu rohkem kui keegi teine. Noh, siin on hea uudis. On mõned väga lihtsad harjutused parandada oma tahtejõudu ja meelekindlust, mis ei nõua liiga palju aega või energiat. Seda saab teha neid iga päev ja me luban näed erinevust väga kiiresti.

Lihtsamaid viise ehitada vaimset jõudu

1. Lisateave

See on teaduslik tõde – inimesed, kes naudivad lugemist on lahke ja kaasinimesi arvestavaks ja on palju vaimset tugevust. Väga akti lugemisel sunnib teil keskenduda oma meeli, aeglustada ja lõõgastuda. Proovige seda teha iga päev, hommikul või enne magamaminekut, ja me luban harjumus jäta oma digitaalse aega.

2. Mediteerima

See nõuanne on ilmselt sama vana kui mäed, kuid hei, see tegelikult toimib. Roll meditatsiooni suurendada tahtejõudu ei saa eitada. Mis oluline on see, et sa ei pea muutuma pro selles. Kõik, mida vaja on 10 minutit oma aega iga päev istuda sirge, keskenduda oma hingamine ja kontrollida oma mõtteid. See harjutus värskendab meelt ja hinge ja jätab teid infundeeritud tugevus silmitsi päev.

3. Muusika kuulamine

Ha, see ei teosta. Noh, see on. Uuringud on tõestanud, et treenime kõrvad ja meelt keskenduda muusika (ja me mõtleme hea, rahustav muusika siin) võib olla tohutu mõju vaimset jõudu. Keskendu lugusid ja imavad neid jooksul ise. Võite ka mängida muusikat taustal, kui te töötate.

4. Practice Yoga

Sa teadsid seda oleks tulnud, eks? Jooga on rahustav mõju keha ja ka hoiab oma elutähtsaid organeid toimib hästi. Kiirstardil seda harjutust üldiste poose nagu Surya Namaskar ja sügav hingamine, ja saate liikuda edasi keerulisemate poose põhineb teie aega ja kalle. Ükskõik kui põhi, jooga on kohustatud tegema tunned positiivne ja sõida.

5. Stretch

Seda saab teha, kui sa hommikul üles ja me luban seda saab harjumus. Tegu venitades teeb, et teie keha on laetud, ja teie vereringe töötab hästi. See omakorda ka küllastab meelt positiivset energiat ja uut elujõudu.

6. Walk

Peaminister põhjus meie vaimse ebakindlus on istuv eluviis. Et hoida oma meelt aktiivse ja tervisliku, kõndida paar sammu iga päev. Võite investeerida sammulugeja või trenniseadme hoida teid inspireeritud. Walking ka saate muretseks üle oma mõtted ja suruvad negatiivsus lamades sinus – märke vaimselt tugev inimene.

7. Practice sügav hingamine

Hingamine on looduslikult meile ja me isegi ei mõista me teeme seda. Kuid kas teadsite, et tegu tahtliku sisse- ja väljahingamise aitab teil saada tugevamaks vaimselt? Sügav hingamine on suurepärane võimalus selge meelt, mõista oma mõtted ja parandada oma fookust. Praktikas 10 minutit iga päev, ideaalis hommikul ja te hääletada seda üks parimaid vihjeid, et parandada tahtejõudu.

8. Laugh sagedamini

Miski rõõmustavad meelt üle rõõmsameelne naerma. Kui meelt on tunne kuivendatud, kunst naermine tahtlikult võib tegelikult aitavad teil end paremini. Vaata komöödia, loe naljakas raamat, või rääkida sõber, kes praod naljakas nalju. Naermine on üks neid harjumusi vaimselt tugev inimesi, kes on super lihtne ja lõbus jäljendada.

9. Kirjutage

Sa ei pea oma loomulik elegantsi kirjutamiseks, et seda kasutada. Kõik, mida vajame, on sülearvuti ja pliiats ning soovi parandada oma vaimset jõudu. Pen alla oma eesmärke (veendumaks, et nad on väikesed ja saavutatavad esimesel), oma igapäevast arengut ja oma probleemidega. Võite kritseldus ja Doodle või pliiatsi lugusid. Kirjutamine on suurepärane viis channelise oma sisemise positiivsuse ja loputage end negatiivsete mõtete.