Should Know yalınayak yürüme İnanılmaz Sağlık Faydaları

çıplak ayakla yürüme sağlığınız üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceğini biliyor muydunuz? verecek bir denge oluşturarak kendi içine mevcut pozitif iyonların dışarı topraklama dengede mevcut negatif iyonlar, sağlık geliştirilmiş olmasıdır. yalınayak yürürken zaman ayaklarının üzerinde basınç noktaları aktive edilir ve vücudun enerji verir olsun.

Barefoot Yürüyüş inanılmaz faydaları

çıplak ayakla yürümek eğer vücudunuza birçok sağlık faydaları vardır. İşte aşağıda birkaçı:

1. Bu Insomnia Kontrol Edebilirsiniz

Eğer sorun geceleri uyku var ve sık sık kendinizi uykusuz bile sabahın erken saatlerine kadar, uyku bozukluğu türüdür uykusuzluk veya uykusuzluk çeken olabilir bulursanız. Çim yalınayak yürüme faydalarından biri sizin uykusuzluk tedavi edilebilir olduğunu inanılmaktadır.

2. görme geliştirir

Gözünüzün sinirlere bağlı olması inanılır ayaklarının üzerinde bir basınç noktası vardır. Bu basınç noktasını uyarmak ve genel sağlığınızı iyileştirmek yardımcı olabilir yalınayak yürüyorum.

3. Sinir Sistemi Geliştirilmiş edilebilir

Evde yalınayak yürüme ayak belirli akupunktur noktaları uyarabilir ve bu da, böylece sinir sisteminin iyileştirilmesi, sinirleri ve damarları teşvik edecektir. Onlar düzenli olarak yalınayak yürümek eğer varisli damarlar gelen ağrı Diyabetik insanlar dindirebilir.

4. Bağışıklığı arttırılabilir

Çocuklar yalınayak oynamak için seviyorum. yalınayak yürürken sinir sistemini uyarır yana, aynı zamanda daha güçlü ve hastalık daha az duyarlı bir hale getirerek olanlar bağışıklığı artırmada yardımcı olur.

5. Enerji artırır

kum üzerinde yalınayak yürümenin yararlarından biri size direnç verir ve bu ayaklarının üzerinde basınç noktalarını uyarır olmasıdır. Sen zor bir kaç gün için kum üzerinde yürümek bulabilir, ama ayak buna alışması gibi, sen bacaklarınızda ve vücutta daha fazla güç gelişecektir. Sizin enerji düzeyi artacak ve gün boyunca aktif tutun. Sen çakıl veya yalınayak taşlar üzerinde yalınayak yürüyerek aynı avantajlar elde edeceksiniz.

6. Regl ve Hormonal Sorunlar yardımcı olur

hormonların dengede olmadığı zaman, fiziksel ve ruhsal sorunlarla karşılaşacaklardır. adet öncesi sendromu var kadınlar genellikle ruh hali, baş ağrısı, mide ağrısı, kilo, akne, kabızlık bir kazanç ve diğer sorunları var. Yerde çıplak ayakla yürüme bu belirtilerin çoğu hafifletmek yardımcı olabilir.

7. Enflamasyon azaltır

Enflamasyon kanser, yaşlanma, kalp sorunları ve diğer sorunlar gibi komplikasyonlara yol açabilir Karnın hücreleri hasar kaynaklanır. yalınayak yürüme antioksidanlar gibi zemin eyleminde elektronları yardımcı olur ve vücuttaki iltihabı azaltır.

8. Kardiyovasküler Aktivite artırıldı

Konuştuğumuz gibi, yalınayak yürüme sinir sistemini iyileştirmeye yardımcı olur. Bu da, vücudunuzdaki kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Daha çok kan dolaşımı sağlıklı bir kardiyovasküler sistemi anlamına gelir.

9. Kan Basıncı korur

Eğer stres serbest, ayaklarının sinirler uyarılır yalınayak olarak yürürken Sizin stres seviyeleri otomatik inmesi. Bu, bir ayak refleksoloji masajı alınca benzer. Stres aşağı geldiğinden, kan basıncı da kararlı olur.

10. O Your Mind temizler ve Mood geliştirir

Eğer iç sohbet kafanın içinde bittiğini çok şey var ve karda veya çimenlerin üzerinde yalınayak yürürken, ruh hali muzdarip Eğer dinlenmek ve günümüze odaklanmak yardımcı olabilir. Vücudunuz içindeki dengeli bir biyoelektrik ortamı oluşturmaya yardımcı Dünya’da olumsuz elektronları emer.

sık sorulan Sorular

Hala yalınayak yürüme yararları konusunda birkaç soru olabilir. Aşağıda birkaç soru ve cevapları şunlardır:

1. Barefoot Walking itibaren Hastalıkları alabilirim?

Sürece temiz bir yüzey üzerine değil, kimyasallar ya da çamur gibi zararlı maddelerle ilgili yürüyorlar gibi yalınayak yürürken size hastalıkları vereceğini düşünmek için hiçbir neden yoktur. Ayrıca enfeksiyonları önlemek için çıplak ayakla yürürken ayaklarının üzerinde herhangi bir açık kesimler yok emin olun.

2. Barefoot Pain Geri Nedeni Walking mu?

yalınayak yürüme bel ağrısına neden ancak bunun yerine vücudun karşılaşabilirsiniz herhangi ağrıyı azaltır etmez. yalınayak ilişkin gerekçeler, vücudu yürüyüş ve serbest radikalleri azaltır gerektirdiğinden, sırt ağrısı iyileşmesine yardım ve sert kasları gevşetebilir.

3. Sahilde çıplak ayakla yürümek Güvenli mi?

Eğer yürüyüş ve keskin kayaların ya camına basmamak ederken önünüzde ne olduğunu farkında değilseniz, oldukça güvenli ve sahilde çıplak ayakla yürümek sağlıklıdır.

4. Görme Çimen Walking On geliştirir mu?

Gözünüzün sinirlerin bağlanmak ayaklarının üzerinde bir basınç noktası vardır. yalınayak yürüme sırayla daha iyi görme yardımcı Bu noktayı uyarır.

sahilde, çimlerin üzerinde çıplak ayakla yürürken, toprak, ayaklarınızı güçlendirilmesi sinir sisteminin iyileştirilmesi ve stresi azaltarak zihinsel ve fiziksel sağlığını hem artırmaya yardımcı olur veya. Yani o ayakkabıları çıkarmak ve yürüyüş yapın.