Sen Obezite Ve Diyabet Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Araştırma çalışması size uygun ağırlığı korumak eğer sonsuza diyabetik sorunlar etrafında dönebilir önerir. Diabetes mellitus senin şeker tüketimi hem de pankreatik kaydedilen çıkan yağ dayanır. Bir yağ pankreas diyabetik profil neden yeterli insülin oluşturma kapasitesini tutmaktadır. depolanmış vücut yağ dökmek için, önerilen vücut yakıt olarak karbonhidrat yerine yağ faydalanmak için vücudunuzun yeniden eğitmek gerekiyor. Bizim tıbbi uzmanları gibi, bu kilo alma diyabet önerir gösterilmiştir. Bize gerçek araştırma bakmak, ama önce bize diabetes mellitus yanı sıra aşırı kilo ile ilgili bazı temel gerçekleri göz atın izin ver.

Diyabet ile ilgili 5 Önemli Bilgiler

  1. Diabetes mellitus, o işaretler ve belirti bir olduğunu, bir hastalık değildir.
  2. Diyabetik sorunları, aslında, etrafında döndürülebilir. Bu bir ömür boyu, yokuş aşağı bir süreç değildir.
  3. Onların tehlikelerin her biri ile en verimli İlaçların biri, (hakiki noktada para kazanmak olamaz ilaç endüstrisi) doğal otlardan maddeleri ayıran ve onları imalat dayanmaktadır.
  4. Tür 2 diabetes mellitus ömür boyu hapis cezası değildir. Yeni bir çalışma, ters olabilir bir belirti olduğunu bulmuştur ve kilonuzu aşağı tutarsanız da hayatının geri kalanı için o yoksun olabilir.
  5. Tür 2 diyabet aslında en kilolu insanlar diyabetik sorunları yok neden nedenlerinden bir yelpazesine sahiptir.

Ne Diyabet sebep olur?

Diyabetik kişi hesabı için birkaç nedeni vardır. Hiç ince olan şeker hastası bireylerin sayısını gördüm var! Diyabet ile tetiklenebilir:

  • enfeksiyonlar veya adrenal aşırı çeşitleri.
  • Yol çok fazla diyet planında şeker veya hızla şeker haline çok çeşitli gıdalar yeme.
  • Yüksek şeker alımı (veya tüketim eski) oluşturur AGEs vücutta. AGEs Şeker bir kimyasal işlem olmaksızın yağlar veya sağlıklı proteinler ile birleştiren başlar yanı sıra şeker, aşırı olduğunda ileri glikasyon son-ürünlere tetiklenir. Bunlar AGEs onlar vücutta hücrelere bağlanmak ve ayrıca hücrenin bozukluğu, kanser hücrelerini veya ölüme neden olduğu serbest radikallerden kıyasla çok ekstra zararlıdır.
  • Karaciğer fonksiyon bozukluğu veya sindirim yolu sorunları (yani tutarsızlık veya Mikrobiyota tükenmesi).
  • Hormon eşitsizliklerin farklı türde bir sayı.

Ağırlık Ve Diabetes Mellitus

Kilolu bireylerin% 70 fazla şeker hastası Etmeyin. ağırlık arasındaki bağlantı yanı sıra diyabet moda uyarak faaliyet:

Kilonuzu başlıca nedeni şeker alımının ise, diyabet gelişme olasılığı yüksek bulunmaktadır. Vücudunuzun gaz için basitçe şeker kullanan görünüyor zaman; o yakıt için yağlar kullanılarak durdurur. hücrelerde yakıt verme sürecinin temel bir anlayışa sahip herkes glukoneojenezis veya glikoliz yolları, Krebs döngüsü ve ETC ATP (adenozin trifosfat) üretir (Elektron Taşıma Zinciri) tanıtmak 5 değişik yollar olduğunu kabul etmektedir.

Eğer gaz için yağ yararlanarak durdurduğunuzda, yağlar tutunmak. Sen yağların kullanımı yerine şekerlerin kıyasla hem de işte bu nedenle, kesinlikle yağ hücrelerini kaybetme başlayacak yapmak vücudunuzu yeniden eğitmek gerekiyor. Öğretmen Roy Taylor, Newcastle Üniversitesi’nde de Tıp Profesörü ve Metabolizma Hızı Bu kişisel yağ eşiğinin bizim kavramını destekleyen” belirtti. Bireysel kazanımları doğrudan, daha sonra diyabetik sorunları tolere edebileceğinden çok daha ağırlık kapalı ayarlanırsa, ancak bunlar eğer bu ağırlığın o miktar döken sonra, o zaman “normal geri dönün.

Neden Bu Örnek mi?

Pankreatik kaydedilir sadece ne kadar yağ bağlı görünmektedir. Eğer bir yağ pankreas varsa, doğal olarak sadece diyabetik kişi profil oluşturarak birçok uç sorunlardan biridir insülin yapmaktan pankreas yasaklıyor. pankreatik Uzun öncesinde, biz bağırsak, karaciğer, hem de böbrek üstü ile uğraşmak gerekir. Profesör Taylor ayrıca kalıcı diyabet kaldırılmış olabilir kabul etti.

konunun üzücü bileşen (sayısız otlar bulunan yapay bileşik dayalı bir anti-diyabetik ilaç) Metformin almak bireylerin hangi kaos neden olur (ilaçlar yapmak statin ve en anti-depresanlar yapmak benzer) CoQ10 vücutlarını azaltmak olduğunu vücutta hücreler yakıt kazanmak için CoQ10 gerektirdiği için. Ancak sorunun iyi bileşeni herhangi herbalist, vb tamamen doğal tıp, naturopath, tıbbi meslek, diabetes mellitus etrafında çevirmek için doz vazgeçmek ne otlar da bu temel malzeme tanır ve olmasıdır.

diyet planı sadece şeker hastaları sorunları yaratıyor şeye göre çok farklı olabilir rağmen Öte yandan, diyet planı normalde prosedür ile birlikte çalışmak gerekiyor. Diyabetik konular adrenal disfonksiyon karaciğer fonksiyon bozukluğu sonucu ise Örneğin, diyet rejimi çeşitli bileşenlere sahip olabilir. Buna basit bir çözüm aslında onların çalışma yapar ve nedenini tanımak ve altta yatan sorunu çözebilirsiniz büyük bir sağlık uygulayıcısı keşfetmek olduğunu.