Šalutinis poveikis citrinos sulčių, kai suvartojama perdozavimas

Kai gyvenimas suteikia jums citrinas, kad limonadai sako kai kurie. Mes sakome, kiekvieną kartą, o, praleisti limonado. Kiek jums patinka citrinos ir prisiekiu išankstinio ryte citrinų Detox, turite pripažinti, kad citrinų sultys turi neigiamą poveikį. Tačiau gera naujiena yra ta, kad šalutinis poveikis citrinos sultimis akivaizdžios tik tada, kai jūs turite per daug.

Citrinų yra rūgštinis vaisių su 2, kurios dėka askorbo rūgšties (vitamino C) pH ir citrinų rūgšties, kuri sudaro apie 8% sausosios vaisių masės. Dauguma šalutinis poveikis citrinos yra dėl savo didelio rūgštingumo, o kai kurie dėl vitamino C perdozavimo. Beje, vitamino C perdozavimo rizika iš citrinų yra gana retas, nes jums reikia 2000 mg vitamino C perdozavimo, kuris yra lygus 21 puodeliai (kiekvienas 8 oz) citrinos sulčių. Bet atsiminkite, kad tai ne vienintelis vitamino C šaltinis dietos ir jums gali būti vartojate papildus taip pat.

Kaip citrinos yra gana rūgštus ir turi stiprų pūvančių poveikį jūsų dantys visada skiesti sultis. Įprasta porcija dydis praskiestų citrinos sultys yra 1 puodelis (240 ml arba 8 oz), ir 1 puodelis praskiestas sultys reikalauja šiek tiek mažiau nei 1 citrinos. Pabandykite apriboti vartojimą 2 citrinų per dieną, o tai reiškia, jums gali turėti 3 puodeliai praskiestų citrinos sultys, išsibarsčiusios dieną. Be to, citrinos rūgštis krovinys gali tapti problema. Taip pat, dėmesį, kad standartinė suma citrinos sulčių, kai naudojamas kaip kepimo ingredientas, yra 5 ml (1 šaukštelis). Bet dėmesį, kad skaičiai nėra absoliuti. Visi mes turime įvairių sveikatos reikalavimus ir genetinę makiažas, o tai, ką lemia šalutinio poveikio mastą.

Čia tai bent galimus šalutinio poveikio perdozavimo ant citrinos sultimis išvaizdą.

Ar Decay dantų emalio

Kada pastebėjote, kaip jautriai dantis jaučiasi po to, kai čiulpti ant citrinos pleišto? Tai yra todėl, kad iš citrinų rūgščių, veikiančių jūsų dantų emalio. Dantų emalio pH yra apie 5,5, todėl jis gali būti ardo medžiagų daugiau, nei ji rūgštinėmis. Tyrimai parodė, kad bet rūgšties žemiau pH yra nuo 4 gali sukelti dantų erozijos. Citrinų rūgšties, obuolių rūgšties (obuolių ir kriaušių), ir vyno rūgštis (Tamarind) yra prasčiausi kaltininkus.

Kaip aptarėme, citrinų sultys turi apie 2, nes jos citrinų ir askorbo rūgšties kiekio pH. Taigi, kai šios rūgštys veikia ant danties emalio kalcio, jie suardo danties. Be to, citrinų sultys taip pat turi natūralių vaisių cukrų. Bakterijos dantų juos suskirstyti ir sukelti tolesnį dantų žalą.

Julija Mortonas, savo knygoje, vaisiai šilto klimato , rodo, kad naudojant jį ilgą laiką gali net sumažinti dantis į dantenas lygiu. Nors tai skamba labai, studijų ar kad tarp daugelio gaiviųjų gėrimų ir vaisių sulčių įvairovė, citrinų sultys yra labiausiai erozinio poveikį dantims.

Gali pabloginti Opa opos

Opa opos (Little atviros opos burnoje) dažnai sukelia alerginę reakciją. Jūs galite gauti juos, jei esate alergiškas rūgščius maisto produktų, pavyzdžiui citrinos sulčių. Yra mažai įrodymų, pagrindžiančių teiginį, kad citrinos sultys gali sukelti Opa opos žmonėms, kurie nėra alergiški. Tačiau sveikas protas ir dauguma gydytojų patarčiau jums likti išjungti rūgštinės maisto, pavyzdžiui, vaisių sulčių ir gazuotų gėrimų, kai jūs turite šiuos pakitimus.

Gali pabloginti rėmuo, GERL ir opos

Overdoing savo citrinos sulčių suvartojimą, net jei jūs tiesiog jį reguliariai savo maistą, o ne medicinos dozėmis gali sukelti šalutinį poveikį. Rūgštinis sultys gali dirginti skrandį ir stemplės pamušalas, todėl nuo rėmens ar rūgšties refliukso priepuolio. Tai yra, nes jis aktyvina skrandžio fermento pepsinas, atsakingas už skaidyti baltymą. Kai jūsų virškinimo sultys judėti atgal, iki gerklės ir stemplės, jaučiate deginantį pojūtį, susijusios su rūgšties refliukso.

Tyrimai ne, tačiau galėjo galutinai įrodyti, kad citrinos rūgštumas yra šaknies problema. Vis dėlto tiems, kurie su gastroezofaginio refliukso ligos (GERL), arba rėmuo, vengiant per daug citrinos sultys yra viena iš daugelio esminių mitybos pokyčius. Tie, skrandžio opos gali rasti, kad turintys daug citrinos konfliktuoja su gijimo procesą.

Gali sukelti pykinimą, vėmimą ir skrandžio

Citrinų sultys yra atspara-A-blokas su vitaminu C. Nors vitamino C yra svarbi maistinė medžiaga, per daug apie tai yra pavojus sveikatai. Jei turite per daug citrinų sulčių, jūsų kūnas negali absorbuoti visą vitamino C jame. Išstumti papildomą vitamino C ir atkurti pusiausvyrą, vandens skuba į žarnyno. Pykinimas, pilvo spazmai ir viduriavimas yra tipiški simptomai problemos. Bet kaip jau minėjome, tai yra sunku perdozuoti vitamino C. Taigi jūs negalite patirti šį šalutinį poveikį, nebent jūs jau vartojate vitamino C papildų daug.

Gali sukelti dažnas šlapinimasis ir dehidratacija

Kaip citrinų sultys didina šlapimo gamybą, nes jos didelės vitamino C kiekio, kai kurie mokslininkai siūlo suteikti jai pacientams, sergantiems hipertenzija arba tiems, su šlapimo ligų. Taigi labai svarbu, kad jums padidinti savo vandens suvartojimą per išvengti dehidratacijos.

Gali padidinti geležies kiekis

Vitaminas C padidina ne hemo geležies (augalų lygintuvai) absorbciją organizme. Tai yra bloga žinia jeigu sergate reta paveldima būklė, vadinama hemochromatosis, kai Jūsų organizmas parduotuvės geležies perteklius. Geležies perteklius gali pakenkti savo organus. Universitetas Virdžinijos sveikatos sistema teigia, kad su maistu vitamino C kiekis paprastai suvartoja yra per mažas, kad sukelti problemų, tačiau jis įspėja, turintys apelsinų sulčių su maistu. Apelsinų sulčių puodelis turi apie 31% daugiau vitamino C nei 1 puodelio citrinų sulčių nėra. Taigi tai nėra būtina praleisti citrinų sultis, tačiau ji gali būti gera idėja, siekiant sumažinti savo vartojimą.

Gali būti Gaidukas migrenos pacientams

Kai kuriems žmonėms, citrusiniai vaisiai, pavyzdžiui, citrinos gali būti migrena gaiduką. Atliekant tyrimą, 11% 490 migrenos ligoniams sakė, kad valgyti citrusinių vaisių ant atakos išvedė. Taip yra todėl, citrusiniai vaisiai turi tiramino, baltymų produktas, kuris buvo pastebėtas būti migrena gaiduką. Jūs neturite išvengti citrinos apskritai. Tiesiog sumažinti savo paros dozė pusę puodelio.

Gali sukelti nudegus saulėje

Nors citrinos sultys yra populiarus kovos įdegio priemonė naudojama balinimo odą, ji gali turėti neigiamos. Jei esate šviesos skaldytos, citrinų sultys iš tiesų gali padidinti jūsų šansai nudegimo. Ši būklė vadinama phytophotodermatitis (kalkių liga / Margarita photodermatitis). Tai daro oda jautri šviesai ir deginimasis gali susidaryti po vos 2,5 minutes saulėje su citrinos sultimis ant odos. Tamsios dėmės ir lizdinės plokštelės dažnai yra Fallout. Reakcija yra priskirta prie organinių cheminio junginio furocoumarin į citrinų, kad yra sužadintų UVA (ultravioletinių spindulių A). Venkite citrinos sultis, jei turite sausą odos tipą. Tai gali padaryti jūsų oda dar labiau sausa ir pleiskanojanti.

Sunkina kaphadoša

Ajurveda siūlo ne maišyti citrinų sultis su pienu, jogurtas, pomidorų ir agurkų. Ajurveda teigia, kad tie, Kapha disbalansą turėtų vengti Kapha-kvalifikuojančius maisto, iš kurių vienas yra citrinos sulčių. Kapha disbalansas lemia prastas virškinimas ir mieguistumas, be kitų netinkamo poveikio.

išvada

Toliau turi citrinos sultis, bet saikingai. Jo nauda yra didesnė už jo šalutinį poveikį. Bet jei norite naudoti ją išgydyti sveikatos būklę, klauskite gydytojo apie saugaus dozė. Be to, jei esate tam tikrų vaistų, pavyzdžiui, aspirino ar varfarino, klauskite gydytojo apie galimą vaistų reakcijas.