Sadece her gün yürüyerek kilo nasıl

Yalnızca yürüyerek kilo kaybedebilir. fantastik ama imkansız Sesler? Yalnızca kilo kaybı için yürüyüş üzerinde akılda bu adım adım kılavuz tutmak buysa, bunu çok mümkündür. Meşgul anneler ve egzersiz sıklıkla bir arada olamaz. Tebrikler – Eğer zamanlama egzersiz süresini sıkmak mümkün değilse. , Yardımcı olacak bu yürüyüş egzersiz planı kontrol Ama eğer bir patlama ile 2016 başlatın. o dini değil, kalp yarıda kaybetmek de yapmanız gereken tek şey tutmak edilir. Ne için bekliyorsun? kilo bırakmayı öğrenmek sağlar.

Yürüyüş By Kilo kaybetmek nasıl On Önemli İpuçları

Eğer yürüyerek kilo olup olmadığını merak? Tabi ki yapabilirsin. Bu en basit kardiyo egzersizleri biridir. Eğer kilo kaybı için yürüyüş başlatmak üzere olan, ancak, burada aslında sizin için çalışması için akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta vardır.

Sen Walking başlayın önce 1. Isınma

5 ila 10 dakikalık bir ısınma seansı ile günlük yürüyüş başlatın. Bu kaslar onlar yağ rezervlerini kullanmak ve yaklaşan yürüyüşe enerji sağlamak gerektiğini bildirir. Daha şişman size daha fazla güç yanmış.

belli bir hızda 2. Yürüme

spor ve kilo kaybı için yürüyüş bakkal yürüme, diyelim ki, farklıdır. önemli faktörlerden biri Yürümek hangi hızıdır. Eğer sert (ve sesli) nefes fakat nefes nefese değilken, bu iyi bir hızda yürüyorlar bir göstergesidir. kalbini yanı sıra kasları egzersizleri bir tempoda yürüyün. Unutmayın: tempolu, kol hareketlerine ve homurdanıp olmadan.

30 Dakika Hergün 3. Yürüyüşü

kilo kaybı için ne kadar yürüme gerekli? Önemli. bundan bir kaçış yoktur. Sadece her gün yürüyerek kilo vermek istiyorsanız, ona tutmak ve 30 dakika her gün yürümek sağlamak gerekir. Ayrıca sabah ve akşam 15 dakika her iki küçük yürüyüşler.

4. Karbonat önce ve yürüyüş sonrası

Sadece vücudunuzdaki antioksidanlar akışını artırmak yardımcı dehidratasyon ve yorgunluğu değil, aynı zamanda bir şeyler savuşturmak için bu çok önemlidir. Bu daha kilo kaybı artırır.

5. Çok Hızlı aşırıya kaçmayın

Neden bu kilo kaybı için önemlidir? Daha iyi daha yoğun değildir? Hayır değil ağrı ve yaralanma nedeniyle yürüyüş egzersiz iptal etmek istemedikçe. Sen yavaş yavaş ılımlı gelen dinç için hızınızı ve süresini kurmak zorundadır.

6. Nasıl Hızlı Sen Yaya Olarak Kilo kaybetmek mi?

Oldukça hızlı. Tempolu yürüyüş sandığından daha kilo kaybı için daha etkilidir. Uzmanlar 30 dakikalık düzenli, tempolu yürüyüş bir hafta içinde 200 kalori kadar kaybetmek yardımcı olduğunu ileri sürmüşlerdir. 7 gün ile çarpılır, bu 1.6 lira veya dört hafta içinde bir kilogram kadardır.

Sen Walking Else 7. Ne alabilirim?

Kilo kaybı muhtemelen en büyük dikmek iken, 30 dakika yanı günde yürüyen diğer büyük faydaları vardır. Her gün yürüyüş diyabet, akıl sağlığı, kolesterol seviyelerini ve hatta kanser kontrol etmenize yardımcı olur. Kaslarınız ve üst çentik şeklinde müşterek kalmak ve daha taze de hissediyorum.

Yani bu yürüyüş kilo nasıl yardımcı tempolu. bayanlar geliyor, fitness yolumuza yürümeye olanak tanır. Henüz yürümeye başladı mı?