Rané příznaky diabetu, které byste měli vědět

Diabetes může být obtížné řešit. To je přesně důvod, proč je důležité znát časné příznaky diabetu u žen a dostat ho pod kontrolu. Dávejte pozor na příznaky, takže můžete mít ty správné kroky a zabránit jejímu ovládání vašeho života. je lepší utlumit problémy v zárodku, než se vymknout z rukou. Jeden takový problém je diabetes, který je také známý jako tichá onemocnění vzhledem k jeho velmi mírných počáteční znamení. Ale s řádnou informovanost a bdělosti, můžete vypořádat s cukrovkou a postarat se o svůj život.

Rozpoznávat příznaky diabetu u žen

1. Máte nevysvětlitelné hubnutí a zisk

Můžete si myslet, že jste se zhubnout, protože úspěšné havárie stravy. Ale co když je to proto, namáčení hladiny glukózy? Pokud máte diabetes typu 2, vaše buňky nedostávají dostatek glukózy. Vaše tělo není schopno efektivně využít kalorií, i když budete jíst zdravou stravu. Stejně tak, náhlé zvýšení tělesné hmotnosti může být také varováním zvonek.

2. Získáte ranní nevolnost a zvracení

I když se jedná o běžný těhotenský symptom, to je také jedním z prvních typ 1 diabetes symptom u žen. Pokud plánujete těhotenství, je třeba přijmout zvláštní opatření, aby se zabránilo problémům, jako jsou vrozené vady. Domluvte si schůzku se svým gynekologem a jít na důkladné check-up.

3. Můžete čůrat trochu moc

Když vaše tělo je schopen provést dostatečné množství inzulínu, je zde nadbytek glukózy. Ledviny pak reagují odplavit glukózu přes časté močení. Máte-li navštívit toaletu tad příliš často, měli byste si sami zkontrolovat vyloučit diabetu 2. typu.

4. Máte pocit, žízeň

Jedná se o typ 2 diabetes symptom u žen. Vzhledem k tomu, vaše tělo je eliminovat hodně tekutin, ty jsou ponechány pocit žízeň. Ty jsou také osedlal s sucho v ústech a suchá kůže v důsledku dehydratace.

5. Máte pocit, hlad po celou dobu

to není jen žízní, že potýkat. Trpíte-li cukrovkou 2. typu, může vaše tělo neprodukuje dostatek inzulínu, aby glukózy do buněk. A když vaše tělo nemůže přeměnit potravu na glukózu, vaše buňky odolat inzulín, což má za následek cítíte hladoví a unavení.

6. Máte rozmazané vidění

Když máte vysokou hladinu cukru v krvi, svaly očních čoček tvrdě pracovat, soustředit se. Čočky samy o sobě mohou být nepříznivě ovlivněna i když je diabetes není řízena. To je další první známkou diabetu a lze je nalézt jak u diabetes typu 1 a typu 2.

7. Vaše rány hojí pomaleji, než je obvyklé

Spojení mezi ženami a cukrovkou se rozšíří do vaginální oblasti příliš. Nahromadění glukózy může vést k množení kvasinek a bakterií. Ty by mohly najít sami vyvíjet vaginálních infekcí, i když to nejlepší, aby zůstali v čistotě. Také si můžete všimnout pomalejší hojení a zvýšené problémy s nohou, jako jsou plísňové infekce, mozoly a hammertoes.

Diabetes může být děsivé, ale to nemusí znamenat konec života, jak jej známe. Udržováním pozor na své zdraví a být upozornění směrem k tělu, můžete identifikovat a řídit jej na začátku.