Prvých 5 éterických olejov pre zdravé zuby a ďasná

Beriem zdravie ústnej dutiny veľmi vážne. Myslím, že to všetko pochádza z môjho detstva, sledoval môj dedko odstrániť jeho umelý chrup. Musíte uznať, že je to celkom šokujúce a potenciálne zjazvenie akt svedčiť, ak nie úplne pochopiť, čo sa deje! Myslím, že tu bol muž, ktorého som poznal a miloval, môj dedko, a on mohol skutočne odstrániť zuby v noci. To vzrušená a desilo ma zároveň. Väčšinou vydesená.

Takže keď som začal prijať prirodzenejšie životný štýl, môj zubné pasty a ústne vody boli posledné, ktoré majú byť prevedené. Myslel som, že naozaj potreba tieto chemické látky budú držať zubami navyše iskrivý a moje ďasná zdravé! Ale ani náhodou. Rovnako ako som sa dozvedel, že všetky prírodné dezodorant vás môže udržať úplne bez zápachu, som zistil, že všetci-prirodzené postupy pre ústnu hygienu môže udržať vaše zuby a ďasná, aby boli vaše telo na celú partiou nepríjemnosťami v tip-top stave.

Esenciálne oleje sú neoddeliteľnou súčasťou mojej prirodzenej ústnej rutinnej starostlivosti. Ako vieme, výhody éterických olejov sú oveľa viac ako aromatická. Majú úžasnú terapeutické, liečebné vlastnosti. Používam nasledujúcich 5 éterických olejov vo svojej all-prírodného bielenie a remineralizáciu zubnú pastu a prírodné bylinné ústa ústnu vodu.

Prvých 5 éterických olejov pre zdravé zuby a ďasná

škoricová silica

Škorica Esenciálny olej už dlho používa pre svoje liečivé vlastnosti, najmä jeho antimykotické, antibakteriálne vlastnosti. Nedávny výskum uskutočnený na Novom Zélande ukázalo, že škorica esenciálny olej má najväčšiu antimikrobiálnu účinnosť proti Streptococcus mutans , baktérií spôsobujúcich zubný kaz a Lactobacillus plantarum , jeden z baktérií, ktoré v ochorenia ďasien. To je sakramentsky pôsobivé.

Peppermint esenciálny olej

Vedci zistili, že Peppermint esenciálny olej je veľmi účinný pri zabíjaní anaeróbne baktérie, ktoré sú typom baktérie, ktoré sa darí v nízkokyslíkovém prostredí, ako ústa, a môže spôsobiť ochorenie ďasien.

Mätový éterický olej

Spearmint Podstatné vlastnosti ropy sú veľmi podobné ako u Peppermint esenciálny olej. to je silný antiseptický, eliminuje baktérie a pomáhajú prípadné zranenie sa hojí rýchlejšie. Je tiež upokojujúce do mäkkých tkanív, ako je ďasien.

Myrha Esenciálny olej

Myrha esenciálny olej pôsobí ako ako antiseptické a cumlíky. Z tohto dôvodu sa už tradične na podporu zdravia ďasien a liečiť vredy v ústach. Myrha esenciálny olej môže tiež pomôcť zdravie ďasien podporou toku krvi do tkaniva.

klinčeky silica

Klinček Esenciálny olej sa používa v tradičnej čínskej medicíne pre stovky rokov na úľavu od bolesti zubov. Klinický výskum preukázal, že klinčeky inhibuje mnoho patogénnych baktérií. V minulosti zubári použil klinček dezinfikovať narušenej koreňových kanálikov, pretože klinček má stredne silné germicídne vlastnosti. Nedávna štúdia ukázala, že klinčeky esenciálny olej má zvláštnu schopnosť inhibovať rast mutantných a divokých kmeňov baktérií, čo je práve zaujímavé.