Prvních 5 éterických olejů pro zdravé zuby a dásně

Beru zdraví ústní dutiny velmi vážně. Myslím, že to všechno pochází z mého dětství, sledoval můj dědeček odstranit jeho umělý chrup. Musíte uznat, že je to docela šokující a potenciálně zjizvení akt svědčit, pokud ne zcela pochopit, co se děje! Myslím, že zde byl muž, kterého jsem znal a miloval, můj dědeček, a on mohl skutečně odstranit zuby v noci. To vzrušena a děsilo mě zároveň. Většinou vyděšená.

Takže když jsem začal přijmout přirozenější životní styl, můj zubní pasty a ústní vody byly poslední, které mají být převedeny. Myslel jsem, že opravdu potřeba tyto chemické látky budou držet zuby navíc jiskřivý a moje dásně zdravé! Ale ani náhodou. Stejně jako jsem se dozvěděl, že všechny přírodní deodorant vás může udržet naprosto bez zápachu, jsem zjistil, že všichni-přirozené postupy pro ústní hygienu může udržet vaše zuby a dásně, aniž by byly vaše tělo na celou partou nepříjemnostmi v tip-top stavu.

Esenciální oleje jsou nedílnou součástí mé přirozené ústní rutinní péče. Jak víme, výhody éterických olejů jsou mnohem víc než aromatická. Mají úžasnou terapeutické, léčebné vlastnosti. Používám následujících 5 éterických olejů ve své all-přírodního bělení a remineralizaci zubní pastu a přírodní bylinné ústa ústní vodu.

Prvních 5 éterických olejů pro zdravé zuby a dásně

Skořicová silice

Skořice Esenciální olej již dlouho používá pro své léčivé vlastnosti, zejména jeho antimykotické, antibakteriální vlastnosti. Nedávný výzkum prováděný na Novém Zélandu ukázalo, že skořice esenciální olej má největší antimikrobiální účinnost proti Streptococcus mutans , bakterií způsobujících zubní kaz a Lactobacillus plantarum , jeden z bakterií, které v onemocnění dásní. To je zatraceně působivé.

Peppermint esenciální olej

Vědci zjistili, že Peppermint esenciální olej je velmi účinný při zabíjení anaerobní bakterie, které jsou typem bakterie, které se daří v nízkokyslíkovém prostředí, jako ústa, a může způsobit onemocnění dásní.

Mátový éterický olej

Spearmint Podstatné vlastnosti ropy jsou velmi podobné jako u Peppermint esenciální olej. to je silný antiseptický, eliminuje bakterie a pomáhají případné zranění se hojí rychleji. Je také uklidňující do měkkých tkání, jako je dásní.

Myrha Esenciální olej

Myrha esenciální olej působí jak jako antiseptické a šidítka. Z tohoto důvodu se již tradičně na podporu zdraví dásní a léčit vředy v ústech. Myrha esenciální olej může také pomoci zdraví dásní podporou toku krve do tkáně.

Hřebíček silice

Hřebíček Esenciální olej se používá v tradiční čínské medicíně pro stovky let k úlevě od bolesti zubů. Klinický výzkum prokázal, že hřebíček inhibuje mnoho patogenních bakterií. V minulosti zubaři použil hřebíček dezinfikovat narušené kořenových kanálků, protože hřebíček má středně silné germicidní vlastnosti. Nedávná studie ukázala, že hřebíček esenciální olej má zvláštní schopnost inhibovat růst mutantních a divokých kmenů bakterií, což je právě zajímavé.